Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Glas en Keramiek, Aziatische en Etnische Kunst, Art Nouveau, Art Deco, Vintage, Design, Schilderkunst en Grafiek, Koper, Tin en Andere Metalen, Religieuze Kunst, Meubilair, Varia, Wijn, Ringen, Armbanden, Oorbellen, Broches, colliers en hangers, Polshorloges, Zakhorloge, manchetknopen, Parel colliers, Schrijfartikelen, Fotografie, Penningen
Er zijn 5 kavels gevonden in deze rubriek.
Kavel | Foto | Omschrijving | Status |
4507 | Romeins bronzen met millefiori beslag in de vorm van een cirkel, 1ste-2de eeuw N.Chr,, diam. 4 cm, enkele kleine restauraties, vindplaats: Frankrijk | Verkocht | |
4509 | Vergulde bronzen schijffibula, centrale cabochon van bergkristal in vertinde rand, diam. 3,5 cm, geïntegreerde naald ontbreekt, vindplaats: Oostenrijk | Verkocht | |
4510 | Keltisch bronzen paardje, 3de eeuw v.Chr-1ste eeuw n.Chr, stam der Treveri, afm. 5,5 x 5 cm, vindplaats: Trier | Verkocht | |
4527 | Romeinse zilveren ring, 925, cameo met gegraveerde hond, 1ste-2de eeuw n.Chr, vindplaats: Duitsland, band gerestaureerd | Verkocht | |
5688 | Drie bronzen fibulae met naald + Collectie Romeinse munten, laat-Romeins, herkomst: Beieren (16x) | Verkocht |