Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Glas en Keramiek, Aziatische en Etnische Kunst, Schilderkunst en Grafiek, Koper, Tin en Andere Metalen, Religieuze Kunst, Meubilair, Varia, Wijn, Ringen, Armbanden, Oorbellen, Broches, colliers en hangers, Polshorloges, Zakhorloge, manchetknopen, Archeologie, Parel colliers, Schrijfartikelen, Fotografie, Penningen
Er zijn 46 kavels gevonden in deze rubriek.
Kavel | Foto | Omschrijving | Status |
4086 | Vintage armstoel 'LC1', verchroomd buizen frame met lederen bekleding en bewegende rugsteun, ontwerp: le Corbusier 1928, editie uit de jaren zeventig, ouderdoms- en gebruikssporen, afm. 60 x 64 x 58 cm. | Verkocht | |
4087 | Vintage armstoel 'LC1', verchroomd buizen frame met lederen bekleding en bewegende rugsteun, ontwerp: le Corbusier 1928, editie uit de jaren zeventig, sterke ouderdoms- en gebruikssporen, leder sleets, afm. 75 x 64 x 58 cm. | Verkocht | |
4095 | Twee Artifort 'Hello There' eetkamerstoelen, ontworpen door Jeremy Harvey in de jaren zeventig, afm. 80 x 38 x 38 cm. (2x) | Verkocht | |
4204 | Tinnen art nouveau schaal, afm. 25 x 18 cm + Tinnen art nouveau schaal met glazen vaas, h. 29 cm (2x) | Verkocht | |
4248 | Geelkoperen art nouveau schaal van meisje met vis, Berndorf, afm. 19 x 16 cm. | Verkocht | |
4303 | Porseleinen Belle Epoque beeld, deels verguld, Venus op de halve maan met putto, arm beschadigd, enkele beschadigingen, afm. 49 x 35 cm. | Verkocht | |
4351 | Iriserende kristallen schaal, Geislingen, h. 9 cm, diam. 24 cm. | Verkocht | |
4427 | Fohl kandelaar met glazen kap, h. 27 cm + Miniatuur stoel, Vitra Design Museum Collection, Mart Stam, h. 14 cm + Glazen karaf, h. 33 cm + Glazen kandelaar, h. 9 cm (4x) | Verkocht | |
4492 | Twee fluitketels, Alessi en Balzano, gebruikssporen (2x) | Verkocht | |
4921 | Vitra Eames Wire Chair, editie uit de jaren zeventig, sleets, afm. 66 x 46 x 47 cm. | Verkocht | |
4932 | Drie stoelen model '420' of 'Wire', Harry Bertoia voor Knoll (1952), jaren zeventig, ouderdomssporen, afm. 74 x 53 x 50 cm. (3x) | Verkocht | |
4942 | Richard Schultz (1926-2021) voor Knoll 1966, Twee Lounge Chairs, jaren zeventig, afm. 66 x 66 x 66 cm, gebruikssporen (2x) | Verkocht | |
5001 | Glazen art deco schaal, Daum Nancy France, jaren dertig, diam. 46 cm, h. 7 cm. | Verkocht | |
5014 | Charles Catteau (1880-1966), aardewerken vaas, gedecoreerd met bloemen, Keramis, Boch, 2516, h. 22 cm. | Verkocht | |
5020 | Verlys (1925-1946), gesatineerde vaas, gedecoreerd met bloemen, h. 20 cm. | Verkocht | |
5029 | Blauwe glazen vaas met gele strepen, h. 29 cm. | Verkocht | |
5031 | August Heiligensten (Leune), glazen art deco vaas, h. 27 cm. | Verkocht | |
5043 | Glazen schaal op voet, mogelijk 'Tango' Loetz, diam. 26,5 cm, h. 14,5 cm. | Verkocht | |
5044 | Rookglazen vaas, Murano, gedecoreerd met braamnoppen, h. 29 cm, diam. 29 cm. | Verkocht | |
5047 | Charles Catteau (1880-1966), aardewerken vaas, Boch, Keramis, gedecoreerd met bloemen, nr. 1743M, 945, h. 26 cm. | Verkocht | |
5052 | Beukenhouten armstoel, J.J. Kohn & J. Hoffman, Wenen, jaren twintig, afm. 75 x 54 x 54 cm. | Verkocht | |
5091 | Italiaanse kaptafel met stoel en spiegel, jaren tachtig, twee binnenbakjes ontbreken, gebruiks- en ouderdomssporen, h. 71 cm, diam. 50 cm. | Verkocht | |
5095 | Vier draaistoelen, Vitra, Ron Arad, model Tom Vac, gele zitting, ernstige gebruikssporen, verkleurd, afm. 76 x 57 x 46 cm (4x) | Verkocht | |
5097 | Twee vintage gevlochten tuinstoelen, verkleurd, gebruikssporen, afm. 46 x 76 cm (2x) | Verkocht | |
5099 | Twee vintage fauteuils bekleed met skai, Contract furniture, roestplekken, 1 stoel beschadigd en de andere sleets, afm. 77 x 61 x 56 cm (2x) | Verkocht | |
5101 | Drie Artifort prototypes van de Butterfly stoel, ontworpen door Pierre Paulin, alle stoelen met roestsporen, van twee stoelen is het leer ernstig beschadigd en 1 stoel is sleets, restauratieproject, afm. 64 x 80 cm (3x) | Verkocht | |
5102 | Bronzen art nouveau schaal, gedecoreerd met perziken, afm. 18 x 14 cm. | Verkocht | |
5106 | Twee tinnen schalen, Urania, Maastricht, afm. 34 x 16 cm en 37 x 16 cm (2x) | Verkocht | |
5107 | Tinnen hengselschaal voor kersen, Urania, Maastricht, afm. 36 x 16 cm + Tinnen dienblaadje, Urania, Maastricht, afm. 29 x 15 cm (2x) | Verkocht | |
5108 | Armand Goddard, bronzen art deco sculptuur op onyx basement, Femme à l'oiseau, gesigneerd op basement, afm. 43 x 10 x 25 cm, chips basement | Verkocht | |
5109 | Paar houten met koperen kandelaars, h. 32 cm, ouderdomssporen (2x) | Verkocht | |
5110 | Bronzen droevig meisje, op marmeren basement, h. 24 cm. | Verkocht | |
5156 | Twee plafondlampen, NEXT Liquid Light Drop 1/4 Small, l. 40 cm (2x) | Verkocht | |
5163 | Deense tafel, IVI, diam, 120 cm, h. 72 cm, uittrekbaar tot 240 cm, uittrekbaar + Vijf Deense eetkamerstoelen, Made in Denmark Koefoeds Hornslet, gebruikssporen en bekleding sleets, afm. 95 x 47 x 45 cm. (6x) | Verkocht | |
5167 | Hopf & Wortmann, Drop 2 Liquid Light, l. 57 cm. | Verkocht | |
5168 | Vico Magistretti (1920-2006) voor Artemide, vloerlamp 'Chimera', metaal en plexiglas, h. 176 cm, gebruikssporen voet (2x) | Verkocht | |
5171 | Henry Clemens Van de Velde (1863–1957), geelkoperen visitekaartschaal met zweepslagmotief, inscriptie op de zijkant 'La Libre Esthétique 8 mars 1900', gemerkt onderzijde, gepolijst, afm. 15,5 x 12,5 cm, Herkomst: dit ontwerp werd voor het eerst tentoongesteld in 1899 tijdens de tentoonstelling van de Münchener Secession. De schaal werd ook getoond tijdens de zevende tentoonstelling van de Libre Esthetique in Brussel in 1900 | Verkocht | |
5177 | Twee houten met beige kalfslederen fauteuils, in de stijl van de Wiener Werkstätte, gebruikssporen leer, afm. 82 x 69 x 71 cm (2x) | Verkocht | |
5181 | Kerkbank 'De Hoeksteen', beschilderd metaal en dennenhout, ca. 1963, gebruikssporen, afm. 77 x 217 x 55 cm, Achtergrond: deze kerkbank is ontworpen voor de Hoeksteenkerk in Uithoorn (gebouwd tussen 1960 en 1965) De kerk was een van de laatste projecten die Rietveld voltooide vóór zijn dood in 1964, gebruikssporen | Verkocht | |
5182 | Kerkbank 'De Hoeksteen', beschilderd metaal en dennenhout, ca. 1963, gebruikssporen, afm. 76 x 218 x 55 cm, Achtergrond: deze kerkbank is ontworpen voor de Hoeksteenkerk in Uithoorn (gebouwd tussen 1960 en 1965) De kerk was een van de laatste projecten die Rietveld voltooide vóór zijn dood in 1964, gebruikssporen | Verkocht | |
5192 | Zwart lederen draaistoel 'F518', Geoffrey Harcourt voor Artifort, kussen moet vervangen worden, afm. 78 x 84 x 54 cm. | Verkocht | |
5193 | Artifort tafel, h. 72,5 cm, diam. 120 cm, beetje wankel | Verkocht | |
5194 | Platone bureau van Castelli, afm. 70 x 82 x 64 cm, minimale gebruikssporen | Verkocht | |
5210 | Art deco tafellamp, marmer gedecoreerd met twee zamac art deco dames (mogelijk naar een ontwerp van Max Le Verrier), met glazen kap, afm. 40 x 47 x 13 cm. | Verkocht | |
5211 | Houten art deco sokkel, h. 93,5 cm. | Verkocht | |
5214 | Zwart lederen fauteuil 'Bibendum', naar een ontwerp van Eileen Gray uit 1926, afm. 68 x 91 x 73 cm. | Verkocht | |
5225 | Vintage fauteuil 'F588', Geoffrey Harcourt voor Artifort, jaren zeventig, bekleding met ouderdomssporen, afm. 81 x 75 x 43 cm. | Verkocht | |
5233 | Max Jungblut (1966), 1ste proto chaise longue, afm. 80 x 85 x 138 cm. | Verkocht | |
5234 | Max Jungblut (1966), solid walnut chaise longue, afm. 72 x 83 x 73 cm. | Verkocht | |
5235 | Max Jungblut (1966), This is not a chair too, handgemaakte prototype, afm. 105 x 85 x 97 cm. | Verkocht |