Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Glas en Keramiek, Aziatische en Etnische Kunst, Art Nouveau, Art Deco, Vintage, Design, Schilderkunst en Grafiek, Religieuze Kunst, Meubilair, Varia, Wijn, Ringen, Armbanden, Oorbellen, Broches, colliers en hangers, Polshorloges, Zakhorloge, manchetknopen, Archeologie, Parel colliers, Schrijfartikelen, Fotografie, Penningen
Er zijn 7 kavels gevonden in deze rubriek.
Kavel | Foto | Omschrijving | Status |
4389 | Bronzen graanmaat Duitsland, 16de eeuw, greep gedecoreerd met parelrand, h. 16,5 cm, diam. 14,5 cm, handvat met restauratie | Verkocht | |
4399 | Paar bronzen vierarmige kandelaars, Polen of Pruisen, afm. 53 x 42 cm (2x) | Verkocht | |
4410 | Nederlandse tinnen avondmaalskan, 19de eeuw, kleine restauratie aan klep, gemerkt, hoogstwaarschijnlijk J.E. Ronstadt, ca. 1840, Amsterdam, h. 40 cm. | Verkocht | |
4535 | Drie geelkoperen en twee bronzen kandelaars, diverse modellen, 18de en 19de eeuw, o.a. Spanje, h. 16-26 cm (5x) | Verkocht | |
5847 | Bronzen ribbenvijzel, gedecoreerd met vrouwenhoofden, 16de/17de eeuw, waarschijnlijk Frans, stamper niet origineel, gebruikssporen, h. 8 cm, diam. 11,5 cm. | Verkocht | |
6140 | Vintage messing fotolijstje, afm. 15 x 13 cm + Verguld bronzen milieu-de-table met spiegel, gedecoreerd met dolfijnen, vroeg 20ste eeuw, h. 7 cm, diam. 22 cm (2x) | Verkocht | |
6220 | Bronzen kandelaar, pin van latere datum, 18de/19de eeuw, h. 20 cm. | Verkocht |