Er zijn 170 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 4 pagina's.
Kavel | Foto | Omschrijving | Status |
1410 | Engelse School, olieverf op doek, Landschap, 19de eeuw, veel craquelé, afm. 29 x 39 cm (met lijst 44 x 54 cm) | Verkocht | |
4016 | Hélène de Beauvoir (1910-2001), olieverf op doek, Dialogue entre une dame et un oiseau, gesigneerd achterzijde en r.o., gedat. '89, afm. 65 x 50 cm (met lijst 73 x 58 cm) | Verkocht | |
4093 | S. Hutschemakers (1931), ets, Oogsten, ges. r.o., gedat. '96, 5/100, afm. 20 x 22 cm (met lijst 37 x 39 cm) | Verkocht | |
4094 | H. Truijen (1928-2005), gouache, Gezicht met fruitschaal, ges. l.o., gedat. '67, afm. 46 x 74 cm (met lijst 70 x 101 cm) | Verkocht | |
4269 | Charles Prosper Wolff Schoemaker (1882-1949), olieverf op paneel, Indonesische dame, ges. l.o., afm. 32 x 23 cm (met lijst 42 x 33 cm) | Verkocht | |
4272 | Olieverf op paneel, Gezin aan tafel, 18de eeuw, afm. 27 x 20 (met lijst 38 x 31 cm) | Verkocht | |
4295 | Donnie Gerardus (Doesburg, 1959), gemengde techniek op papier op paneel, Supermarkt (Volksdans), ges. achterzijde, 2001, afm. 77 x 111 cm. | Verkocht | |
4296 | Paul Permeke (1918-1990), olieverf op doek, Woonwagen met bewoners, ges. l.o., afm. 39 x 48 cm (met lijst 60 x 67 cm) | Verkocht | |
4297 | Paul Permeke (1918-1990), olieverf op doek, De clown, ges. l.o., afm. 38 x 29 cm (afm. 61 x 50 cm) | Verkocht | |
4390 | Simon van den Berg (1812-1891), sepiatekening, Veestapel langs een beekje, ges. r.o., afm. 15,5 x 25 cm (met lijst 33 x 41 cm. | Verkocht | |
4402 | Robert Graafland (1875-1940), olieverf op doek, Portret van de beeldhouwer Schiffeleers, signatuur achterzijde (niet van de kunstenaar), craquelé, afm. 33 x 33 cm (met lijst 54 x 54 cm) | Verkocht | |
4955 | Olieverf op paneel, Man in zeventiende-eeuwse kledij, enkele restauraties, afm. 47 x 36 cm (met lijst 74 x 63 cm, diverse beschadigingen lijst) | Verkocht | |
5057 | Jan Sierhuis (1928-2023), olieverf op doek (tweezijdig beschilderd), Portret van een vrouw, ges. l.b., gedat. '57, afm. 38 x 33 cm (met lijst 50 x 45 cm) | Verkocht | |
5058 | H. Jelinger (1895-1961), twee ingekleurde etsen, verkleurd: Brug Mechelen, ges. r.o., gedat. '52, afm. 24 x 21 cm (met lijst 40 x 30 cm) + Stadsgezicht Maastricht, ges. r.o., 1/60, afm. 25 x 21,5 cm (met lijst 48 x 40 cm)(2x) | Verkocht | |
5069 | Karin Eyck (1901-1996), olieverf op doek, Voor op het kastje, afm. 60 x 80 cm (met lijst 72 x 94 cm) | Verkocht | |
5119 | P. Vandervin (1823-1887) , olieverf op paneel, Ruiter op witte hengst onder poort, ges. l.o., afm. 47 x 41 cm (met lijst 71 x 64 cm) | Verkocht | |
5178 | Olieverf op board, Bomen tussen tekst, afm. 18 x 13 cm (met lijst 22 x 17 cm) | Verkocht | |
5180 | Helen Slater Stoke, glasobject, Landschap, label achterzijde, afm. 8 x 9 cm (met lijst 25 x 25 cm) | Verkocht | |
5221 | Jacques van Mourik (1879-1971), olieverf op doek, het groen water (Plasmolen), ges. r.o., afm. 79 x 98 cm (met lijst 96 x 116 cm) | Verkocht | |
5238 | Collectie litho's en etsen van diverse kunstenaars in houder, afm. 79 x 103 x 72 cm, gebruikssporen en enkele kleine beschadigingen | Verkocht | |
5243 | J. Tullemans (1924), olieverf op board, De Wonderbaarlijke Visvangst, ges. l.o., afm. 75 x 89 cm (met lijst 79 x 93 cm) | Verkocht | |
5331 | Harry Koolen (1904 -1985), twee pasteltekeningen, Dorpsgezicht en Kerkhof, ges. l.o., afm. 50 x 65,5 cm en 48 x 64,5 cm (2x) | Verkocht | |
5332 | Harry Koolen (1904 -1985), drie gemengde techniek, Dorpsgezicht, ges. r.o. en l.o, afm. 48 x 64 cm (3x) | Verkocht | |
5333 | Harry Koolen (1904 -1985), twee gemende technieken, Assisi, ges. l.o., gedat. ’69, afm. 49 x 64 cm en 56 x 43 cm (2x) | Verkocht | |
5334 | Harry Koolen (1904 -1985), gemengde techniek, Communicantje, ges. r.o., afm. 64 x 46 cm. | Verkocht | |
5337 | Harry Koolen (1904 -1985), twee houtskooltekeningen, De mijnwerkers, ges. r.o. en r.b, afm. 64 x 49 cm (2x) | Verkocht | |
5338 | Harry Koolen (1904 -1985), gemengde techniek, Het sporthuis, ges. r.o., gedat. ’68, afm. 48 x 64 cm. | Verkocht | |
5339 | Harry Koolen (1904 -1985), twee gemende technieken, Assisi, ges. l.o. en r.o., afm. 49 x 64 cm (2x) | Verkocht | |
5343 | Ingekleurde kopergravure, Belgii sive Germaniae Inferioris, Henricus Hondius, Amsterdam, 17de eeuw, licht verkleurd, afm. 49 x 58 cm. | Verkocht | |
5352 | Vier kopergravures: Nieuwe en Naauwkeurige Kaart van de Drie Landen van Overmaaze, Isaak Tirion, Amsterdam, afm. 31 x 35 cm + Caarte van de Rivier de Maase van Maaseyk tot aan Gennep, 18de eeuw, afm. 20 x 26 cm + Obsidio Mosa Traiecti Belagerung Mastrich, M. Merian, 18de eeuw, afm. 35 x 39 cm + Kopergravure, Carte Particuliere des Environs de Roermonde, Venlo, Le Marais de Peel, 18de eeuw, E.H. Fricx, Brussel, 45,5 x 60 cm, allen met verkleurd papier, minimale beschadigingen (4x) | Verkocht | |
5364 | Charles Wilton (1837-1947), olieverf op doek, Franse vagebond, ges. r.o., afm. 90 x 60 cm (afm. 95 x 65 cm) | Verkocht | |
5365 | Harry Koolen (1904 -1985), krijttekening, Jong koppel, ges. r.o., aug 49, afm. 60 x 46 cm (met lijst 89 x 71 cm) | Verkocht | |
5366 | A. van Wersch, olieverf op doek, De processie, ges. r.o., afm. 88 x 74 cm (met lijst 108 x 93 cm) | Verkocht | |
5369 | Harry Koolen (1904 -1985), gemengde techniek, Het bruidspaar, ges. l.o., gedat. '80, afm. 62 x 47 cm (met lijst 92 x 75 cm) | Verkocht | |
5372 | Ingekleurde kopergravure, Petrus Schenk, Planisphaerium coeleste (zodiakkaart), Amsterdam, vroeg 18de eeuw, afm. 50 x 57 cm (met lijst 72 x 77 cm), iets verkleurd | Verkocht | |
5375 | Charles Wilton (1837-1947), gemengde techniek, De Franse vagebond, ges. l.o., afm. 50 x 40 cm (met lijst 54 x 43 cm) | Verkocht | |
5382 | Hans Bouman, aquarel, Paardenrace, ges. r.o., afm. 42 x 60 cm (met lijst 69 x 86 cm) | Verkocht | |
5388 | G. Groeneveld, olieverf op doek, Processie, ges. r.o., afm. 90 x 100 cm. | Verkocht | |
5390 | Henricus Gerardus de Korte (1941), olieverf op doek, De carrousel, ges. l.o., afm. 68 x 88 cm (met lijst 90 x 110 cm) | Verkocht | |
5391 | Hans Bouman (1927-2001), olieverf op doek, Dames aan de picknick, ges. r.o., afm. 68 x 78 cm (met lijst 88 x 96 cm) | Verkocht | |
5394 | Kopergravure, Belgiae Inferioris, 18de eeuw, afm. 25 x 33 cm (met lijst 45 x 49 cm) | Verkocht | |
5396 | Harry Koolen (1904 -1985), olieverf op doek, Bloemstilleven, ges. r.o., gedat. '76, afm. 98 x 78 cm (met lijst 117 x 97 cm) | Verkocht | |
5397 | Olieverf op doek, Stadsgezicht, ges. l.o., afm. 74 x 94 cm (met lijst 92 x 113 cm) | Verkocht | |
5398 | Naar Marc Chagall, litho, Stilleven, ges. r.o. (in druk), 98/500, afm. 73 x 57 cm (met lijst 117 x 88 cm) | Verkocht | |
5400 | Hans Bouman (1927-2001), olieverf op doek, Stilleven, ges. r.o., afm. 80 x 100 cm. | Verkocht | |
5407 | Hans Bouman (1927-2001), olieverf op doek, Moeder en kind op het strand, ges. r.o., afm. 109 x 68 cm (met lijst 123 x 83 cm) | Verkocht | |
5411 | Harry Koolen (1904 -1985), olieverf op doek, Kasteeltje, ges. r.o., afm. 78 x 104 cm (met lijst 82 x 108 cm) | Verkocht | |
5413 | Henricus Gerardus de Korte (1941), olieverf op doek, De winkelstraat, ges. l.o., afm. 89 x 69 cm (met lijst 108 x 86 cm) | Verkocht | |
5417 | Harry Koolen (1904 -1985), olieverf op doek, Dorpsgezicht, ges. r.o., afm. 59 x 69 cm (met lijst 72 x 82 cm) | Verkocht | |
5419 | Harry Koolen (1904 -1985), gouache, Dorp in Zuid-Limburg, ges. r.o., gedat. '73, afm. 64 x 76 cm (met lijst 77 x 87 cm) | Verkocht |