Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Aziatische en Etnische Kunst, Art Nouveau, Art Deco, Vintage, Design, Schilderkunst en Grafiek, Koper, Tin en Andere Metalen, Religieuze Kunst, Meubilair, Varia, Wijn, Ringen, Armbanden, Oorbellen, Broches, colliers en hangers, Polshorloges, Zakhorloge, manchetknopen, Archeologie, Parel colliers, Schrijfartikelen, Fotografie, Penningen
Er zijn 41 kavels gevonden in deze rubriek.
Kavel | Foto | Omschrijving | Status |
4195 | Twee Delfts aardewerken vergieten, 18de eeuw, chips, diam. 22 cm + Aardewerken bord, 18de eeuw, diam. 22 cm, haarlijnscheuren (3x) | Verkocht | |
4217 | Twee geglazuurd aardewerken tegels, mogelijk Antwerpen, ca. 1600: Moeder met kind, diam. 7,5 cm + Putto of Engel, beschadigd, afm. 11 x 11 cm (2x) | Verkocht | |
4334 | Wedgwood Etruria, bestaande uit: 3 schotels, 8 theekopjes met schotels, 5 theekopjes (twee modellen), melkkan en kandelaar, chips en gebruikssporen + 2 Hollands zilveren theelepeltjes, 2de gehalte, sleets + Hollands zilveren theeschepje, 2de gehalte, sleets (29x) | Verkocht | |
4352 | Diner- en ontbijtservies, Bernardaud, Limoges, model: Othello, bestaande uit: 2 dekschalen, 3 ronde serveerkommen, cakeschaal, koffiepot, 2 melkkannen, suikerpot, 5 koffiekopjes en vier schotels, 6 theekopjes en acht schotels, 6 fruitschaaltjes, 11 soepborden, 12 dinerborden, 9 ontbijtborden, 7 dinerborden (groot), 2 rechthoekige opdienschalen, diverse chips en restauraties | Verkocht | |
4354 | Delfts aardewerken kaststel, 18de eeuw, gedecoreerd met vogels, ernstig beschadigd en deksels niet origineel, h. 24 cm (3x) | Verkocht | |
4362 | Daum France glazen zeilboot, gemerkt, h. 58,5 cm. | Verkocht | |
4364 | Delfts aardewerken vazen, 18de eeuw, diverse motieven, deksels ontbreken, 1 vaas met chips en overige met ernstige beschadigingen, h. 18-30 cm (5x) | Verkocht | |
4375 | Porseleinen taartschaal, Herend, diam. 28 cm en Zes porseleinen cakebordjes, Herend, diam. 15 cm (7x) | Verkocht | |
4405 | Geglazuurde keramische kruik, gesigneerd onderzijde, h. 31 cm. | Verkocht | |
4406 | Charles Eyck (1897-1983), beschilderd keramisch drieluik, ges. l.o., gedat. '81, De haan tussen de bloemen, afm. 30 x 39 cm en 2 x 30 x 19,5 cm (met lijst 34 x 91 cm) | Verkocht | |
4407 | Twee porseleinen dekselvazen, eerste helft 20ste eeuw, handbeschilderd, h. 38 cm, eentje staat iets scheef (2x) | Verkocht | |
4408 | Twee monumentale Delfts aardewerken dekselvazen, laat 18de eeuw, Johannes en Dirk Harlees, h. 58 cm, 1 vaas gerestaureerd (2x) | Verkocht | |
4417 | Aardewerken ontbijt-en dinerservies voor zes personen, Villeroy & Boch, Vilbofour Forsa, bestaande uit: 8 dinerborden, ronde groenteschaal, 2 koffiepotten, jampot, theelichthouder, melkkan, ronde ovenschaal, snijplankje, 3 ontbijtbordjes, 6 soepborden, ovale ovenschaal, 8 koffiekopjes en 9 schotels, 5 rechthoekige dienschaaltjes (diverse maten), diverse chips en gebruikssporen | Verkocht | |
4419 | Monumentale porseleinen schaal, deels verguld en handbeschilderd met bloemen, minimale chips, afm. 23 x 47 cm. | Verkocht | |
4420 | Paar monumentale porseleinen vazen, handbeschilderd met floraal decor, halzen gedecoreerd met slangen, eerste helft 20ste eeuw, 1 vaas is gerestaureerd, h. 70 cm. (2x) | Verkocht | |
4424 | Delfts aardewerken vaas, 18de eeuw, deksel ontbreekt, gedecoreerd met herten, Jan Theunis Dextra, De Grieksche A, ernstige glazuurschade, h. 31 cm. | Verkocht | |
4431 | Floris Meydam, glazen vaas, serica, Leerdam, h. 30 cm. | Verkocht | |
4432 | Cor. Schellen (1944-2016) voor Leerdam, Glazen vaas met regenboogkleuren, h. 27 cm. | Verkocht | |
4433 | Cor Schellen (1944-2016) voor Leerdam, glazen object met regenboogkleuren, h. 30 cm. | Verkocht | |
4438 | Pavel Havelka, Vaas 'Devigu', gesigneerd, h. 27 cm. | Verkocht | |
4440 | Glazen vaas, gesigneerd 'Cenedese', Gino Cenedese Murano, h. 36 cm. | Verkocht | |
4442 | Ioan Nemtoi, glazen kandelaar, gesigneerd, h. 40 cm + Ann Wahlstrom voor Kosta Boda, glazen kandelaar, h. 36 cm (2x) | Verkocht | |
4443 | Bertil Vallien voor Kosta Boda, Artist's Choice, Luipaard, gesigneerd en genummerd 7099577, afm. 12 x 9 cm + Bertil Vallien voor Kosta Boda, hoofdje, afm. 8 x 6 cm (2x) | Verkocht | |
4444 | Glazen object, Ozzaro, met spiraal, 2017, gemerkt, afm. 14 x 19 cm + Glazen object, Ozzaro, gemerkt, 2015, afm. 19 x 27 cm (2x) | Verkocht | |
4450 | Ivan Stefanik, glazen vaas, gesigneerd, h. 51 cm. | Verkocht | |
4452 | Royal Leerdam Crystal, jaarobject, 2010, gemerkt, afm. 8 x 19 cm. | Verkocht | |
4455 | Iriserend glazen object en vaas, Leerdam, ongemerkt, enkele minimale schilfers, h. 27 en 28 cm (2x) | Verkocht | |
4456 | Glazen feniks, Kjell Engman voor Kosta Boda, large Bird, h. 52 cm. | Verkocht | |
4461 | Bertil Vallien voor Kosta Boda, glazen object, gesigneerd, 7090407, afm. 19 x 15 cm. | Verkocht | |
4470 | Vier glazen vazen, Tamara Aladin voor Riihimäki, 1 niet gesigneerd, h. 15-25 cm (4x) | Verkocht | |
4473 | Monumentale glazen gazelle, h. 73 cm. | Verkocht | |
4474 | Twee glazen vazen, Ozzaro, gesigneerd, 2016, h. 22 en 28,5 cm (2x) | Verkocht | |
4475 | Glazen vaas, Ozzaro, gesigneerd, h. 21 cm. | Verkocht | |
4482 | Twee glazen Murano vogels, 1 haan en 1 schorpioen, h. 14-34 cm (4x) | Verkocht | |
4488 | Drie glazen vazen o.a. Daum, h. 20-40 cm. (3x) | Verkocht | |
4493 | Drie glazen vazen en twee asbakken, mogelijk Murano (Flavio Poli voor Seguso), diverse afmetingen (5x) | Verkocht | |
4498 | Drie glazen vazen en 1 bak, h. 19-21 cm (4x) | Verkocht | |
4999 | Uitgebreid porseleinen thee- en eetservies, Frankrijk, bestaande uit: 11 soepborden, 21 dinerborden, 11 ontbijtborden, 2 ronde serveerborden, 2 ovale serveerborden, 2 kleine terrines, 1 grote terrine, 1 ronde dienschaal en 5 schoteltjes (ca. 56x) | Verkocht | |
5190 | Hermien Buytendijk, keramische muzikant, label onderzijde, h. 15 cm. | Verkocht | |
5224 | Beschilderde plaasteren dame op keramisch basement, afm. 27 x 27 cm. | Verkocht | |
5521 | Twee tondi met putti, marmer- of albastpoeder, diam. 17 cm (met lijst 29 x 29 cm) (2x) | Verkocht | |
5556 | Mozaïek, Bebaarde man met vaas, afm. 38 x 49 cm (met lijst 42 x 53 cm) | Verkocht | |
6027 | Ovale glazen stolp op houten voet, afm. 40 x 28 x 47 cm. | Verkocht | |
6043 | 10 aardewerken borden met betrekking tot het Nederlandse koningshuis, diam. 19-34 cm + twee A.D. Copier glazen omtrent het jubileum van Koningin Wilhelmina 1898-1923 + 3 geëmailleerde bekers met koningin Wilhelmina 1898, alle drie beschadigd, diverse maten (15x) | Verkocht |