Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Glas en Keramiek, Art Nouveau, Art Deco, Vintage, Design, Schilderkunst en Grafiek, Koper, Tin en Andere Metalen, Religieuze Kunst, Meubilair, Varia, Wijn, Ringen, Armbanden, Oorbellen, Broches, colliers en hangers, Polshorloges, Zakhorloge, manchetknopen, Archeologie, Parel colliers, Schrijfartikelen, Fotografie, Penningen
Er zijn 52 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 2 pagina's.
Kavel | Foto | Omschrijving | Status |
4059 | Gepolychromeerd houten sculptuur, Vishnu op Garuda, Indonesië, laat 19de eeuw, afm. 65 x 60 cm. | Verkocht | |
4206 | Japanse porseleinen theepot, 20ste eeuw, h. 11 cm + Twee Chinese porseleinen dekselvazen en 1 vaas, 19de/20ste eeuw, met figuratief decor, deksels niet origineel en beschadigd, 1 dekselvaas beschadigd (4x) | Verkocht | |
4226 | Hisashi Otsuka (1974), offset-litho, The Royal Kiss, afm. 69 x 54 cm (met lijst 90 x 76 cm) | Verkocht | |
4227 | Chinese porseleinen schaal, Wanli, diam. 14 cm, gerestaureerd, met Hollands zilveren hengsel, 2de gehalte | Verkocht | |
4238 | Chinese porseleinen kom, Kangxi, vroeg 18de eeuw, blauw-wit decor, h. 7 cm, diam. 14 cm, haarlijnscheuren en randschilfers | Verkocht | |
4387 | Chinees porseleinen bord, 18de eeuw, diam. 23 cm, chips + Chinees porseleinen bord met pseudo-Kangximerken, diam. 24 cm, haarlijnscheur + Chinese porseleinen schotel, 19de eeuw, haarlijnscheuren, chip, diam. 12 cm (3x) | Verkocht | |
4391 | Chinese porseleinen vaas, blauw-wit decor, 19de/20ste eeuw, h. 22 cm. | Verkocht | |
4395 | Twee spekstenen foo-dogs, 18de eeuw, 1 beeldje met barst en twee gelijmde pootjes, h. 9 cm (2x) | Verkocht | |
4412 | Vijf Chinese porseleinen borden, 18de eeuw, imari, gedecoreerd met haan, randschilfers en chips, diam. 22,5 cm (5x) | Verkocht | |
4501 | Indisch zilveren armband, gedecoreerd met florale motieven, 925, ca. 221 gram, diam. 10 (binnenzijde diam. 5,5 cm) | Verkocht | |
4502 | Paar Indische zilveren armbanden, BWG, h. 8 cm, diam. 7 cm, ca. 492 gram (2x) | Verkocht | |
4801 | Chinese porseleinen vaas, famille verte, 19de eeuw, gekramd, beschadigd, chips en gerestaureerd, h. 34 cm. | Verkocht | |
4803 | Twee gewoven maskers, natuurlijke kleurstoffen, Papoea-Nieuw Guinea, mogelijk Blackwater, l. 19 en 29 cm (2x) | Verkocht | |
4807 | Afrikaans bronzen geld (huwelijksschat), afm. 7,5 x 18 cm. | Verkocht | |
4822 | Afrikaans altaarobject 'Ori Inu' (innerlijke hoofd), Yoruba, Nigeria, hout, leer, textiel en kaurischelpen, enkele beschadigingen, h. ca. 60 cm. | Verkocht | |
4823 | Chinese porseleinen gemberpot, blauw-wit decor op celadon fond, h. 20 cm, min. chips | Verkocht | |
4824 | Twee Chinese porseleinen vazen, blauw-wit decor, 19de/20ste eeuw, chips, h. 21 cm (2x) | Verkocht | |
4845 | Paar gebronzeerde zamac kraanvogels, Japan, 20ste eeuw, h. 107 en 130 cm (2x) | Verkocht | |
4846 | Chinese porseleinen schotel, 18de eeuw, gedecoreerd met bloemenmand, diam. 39 cm, minimale randschilfers | Verkocht | |
4867 | Zeven Chinese porseleinen vazen, blauw-wit decor, 19de en 20ste eeuw, allemaal ernstig beschadigd, h. 10-26 cm (7x) | Verkocht | |
4870 | Chinese olmenhouten wand/altaartafel, 20ste eeuw, enkele restauraties, barsten in het blad, afm. 91 x 215 x 54 cm. | Verkocht | |
4878 | Afrikaans houten masker, deels gepolychromeerd, Kifwebe, RDC, afm. 27 x 15,5 cm. | Verkocht | |
4885 | Gepolychromeerd houten gehoornd Angbai/Landai masker, Toma, Liberia, enkele kleine beschadigingen, afm. 44 x 17 cm. | Verkocht | |
4889 | Afrikaans houten mannelijk masker, Kifwebe, RDC, sporen van rode polychromie, kam met minimale beschadigingen, afm. 48 x 19,5 cm. | Verkocht | |
4890 | Afrikaanse houten sculptuur, Naakte dame, mogelijk Igbo, Nigeria, sporen van polychromie, enkele beschadigingen en barsten, h. 62 cm. | Verkocht | |
4891 | Afrikaanse terracotta figuratieve kruik, Mangbetu, RDC, hoofd beschadigd, h. 32 cm. | Verkocht | |
4893 | Afrikaans houten masker in de vorm van een ramshoofd, Kameroen, enkele barsten, oude restauratie onderkaak, afm. 43 x 24 cm. | Verkocht | |
4901 | Twee Afrikaanse houten kammen, Chokwe, Angola, gedecoreerd met Europeaan op paard en Europeaan in stoel (been en hoed beschadigd), afm. 21 x 6 cm en 19 x 6 cm (2x) | Verkocht | |
4902 | Afrikaanse houten sculptuur, Naakte staande dame met scarificaties, RDC, enkele barsten, h. 41 cm. | Verkocht | |
4905 | Afrikaanse houten sculptuur, Europese man op stoel, enkele barsten, h. 30 cm. | Verkocht | |
4907 | Houten voorouderbeeld, Papoea-Nieuw-Guinea, waarschijnlijk Sepik, ogen gedecoreerd met kauri-schelpen, onderzijde lichaam en bovenzijde hoofd beschadigd, h. 52 cm. | Verkocht | |
4913 | Afrikaanse houten figuur, Staande man met baard, RDC, mogelijk Ngbandi, enkele barsten, op houten basement van latere datum, h. 51 cm. | Verkocht | |
4916 | Gezwart houten krachtfiguur of fetish, RDC, charge ontbreekt, enkele restauraties, h. 33 cm. | Verkocht | |
4917 | Houten vooroudersculptuur, Asmat, Papoea-Nieuw-Guinea, 1 arm gerestaureerd, l. 63 cm. | Verkocht | |
4923 | Afrikaanse houten sculptuur, Songye, RDC, h. 22 cm, barsten | Verkocht | |
4924 | Afrikaanse houten sculptuur, Naakte staande vrouw, RDC, mogelijk Ngbandi, heupen en enkels gedecoreerd met kralen, kralensnoer rond de hals, op houten basement van latere datum, armbanden licht beschadigd, h. 54 cm. | Verkocht | |
4928 | Afrikaanse houten figuur, ernstig beschadigd, l. 65 cm. | Verkocht | |
4929 | Houten schild, Papoea-Nieuw-Guinea, beschadigd, l. 75 cm. | Verkocht | |
4934 | Afrikaanse houten fetish, Songye/Himba, RDC, charge ontbreekt deels, h. 32 cm, enkele barstjes | Verkocht | |
4938 | Afrikaanse houten sculptuur, Naakte vrouwenfiguur, Senufo, Ivoorkust, op houten basement van latere datum, enkele beschadigingen, enkele barsten, h. 73 cm. | Verkocht | |
4939 | Afrikaans houten paspoortmasker, RDC, afm. 12 x 6 cm. | Verkocht | |
4941 | Indonesische sjaal, afm. 142 x 70 cm. | Verkocht | |
4944 | Afrikaanse houten fetish, Songye, RDC, charge ontbreekt, h. 19,5 cm. | Verkocht | |
4945 | Afrikaanse houten figuur, Naakte dame, voeten beschadigd en barstjes, Mogelijk Bamana Mali, l. 43,5 cm. | Verkocht | |
4946 | Afrikaanse houten sculptuur, Mannelijke staande figuur met raffia rok, enkele barsten, h. 54 cm. | Verkocht | |
4947 | Afrikaans houten masker, bedekt met rood pigment, minimale beschadiging aan tanden, afm. 30 x 17 cm. | Verkocht | |
4950 | Afrikaans houten masker, Guro, Ivoorkust, afm. 27 x 16,5 cm. | Verkocht | |
5191 | Afrikaans houten masker, Salampasu Mukinka, RDC, bekleed met metaal, kaolien en raffia, afm. 60 x 28 cm, enkele kleine beschadigingen | Verkocht | |
5698 | Afrikaans houten masker, Chokwe, Angola, afm. 17 x 12 cm, beschadiging rand bovenzijde en barst | Verkocht | |
5699 | Afrikaanse houten figuur, Lega, RDC, sporen van polychromie, h. 23 cm, min. beschadiging teen | Verkocht |