Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Glas en Keramiek, Aziatische en Etnische Kunst, Art Nouveau, Art Deco, Vintage, Design, Schilderkunst en Grafiek, Koper, Tin en Andere Metalen, Religieuze Kunst, Varia, Wijn, Ringen, Armbanden, Oorbellen, Broches, colliers en hangers, Polshorloges, Zakhorloge, manchetknopen, Archeologie, Parel colliers, Schrijfartikelen, Fotografie, Penningen
Er zijn 18 kavels gevonden in deze rubriek.
Kavel | Foto | Omschrijving | Status |
1837 | Bang & Olufsen radio, Beosound 5 met twee boxen | Verkocht | |
4499 | Engelse houten reiskoffer, bekleed met chroom en leder, Bond Street, London, afm. 56 x 40 x 40 cm. | Verkocht | |
5183 | Eikenhouten tafel, 18de/19de eeuw, afm. 75,5 x 187 x 80 cm. | Verkocht | |
5212 | Mahoniehouten gefineerd nachtkastje, gedecoreerd met marqueterie, o.a. rozenhout. Engeland, 19de eeuw, barst in bovenzijde blad, fineer beschadigd, er ontbreken enkele stukjes, afm. 86 x 41 x 37 cm. | Verkocht | |
5222 | Twee bruine lederen fauteuils, gebruiks- en ouderdomssporen, afm. 101 x 85 x 70 cm (2x) | Verkocht | |
5252 | Gezwart houten zuil met koperbeslag, ca. 1900, gebruiks-en ouderdomssporen, h. 106 cm. | Verkocht | |
5514 | Jean Roulet, Le Locle, bureauklok met maanfase en drievoudige kalender, halvemaanvorm, van verguld messing, witte wijzerplaat met Romeinse numeriek, in rood lederen etui, afm. 12,5 x 25,5 x 7,1 cm | Verkocht | |
5609 | Engelse houten reiskoffer, bekleed met chroom en leder, Bond Street, London, drie lades en 1 opbergvak, afm. 121 x 50 x 41 cm (2x) | Verkocht | |
5656 | Gezwart houten met schildpadschild belijmd kunstkabinet, mogelijk Vlaanderen, met acht laatjes en één deurtje, op gezwart houten onderstel (onderstel met 1 lade), enkele beschadigingen schildpadschild en sporen van houtworm, behoeft restauratie, afm. 139 x 65 x 46 cm. | Verkocht | |
5669 | Vier kunststof tuinstoelen, Rovergarden, drie diverse hoogtes + Tafel, licht beschadigd aan de bovenzijde, diam. 110 cm (5x) | Verkocht | |
5670 | Pendule “tête de pouppé”, ‘l’Amour vainqueur du temps,’ Boulle marqueterie, 18de eeuw, vuurvergulde bronzen monturen, koperen wijzerplaat met geëmailleerde nummers, uurwerk gesigneerd 'Balthazar Martinot Paris', op console, gedecoreerd in Boulle marqueterie, enkele beschadigingen, vergulding sleets, behoeft restauratie, afm. 92 x 58 x 28 cm. | Verkocht | |
5671 | Notenhouten armstoel in Renaissance-stijl, vroeg 20ste eeuw, afm. 142 x 74 x 64 cm. | Verkocht | |
5673 | Commode in Régence-stijl maar 20ste eeuws, met gebogen front en marmeren blad, drie lades, afm. 65 x 50 x 35,5 cm, enkele scheuren in het fineer | Verkocht | |
5692 | Bijzettafeltje met 1 lade, gedecoreerd met marqueterie, opstaande ajour bewerkte koperen rand, 20ste eeuw, afm. 76 x 59 x 43 cm. | Verkocht | |
5693 | Vijf houten tuinstoelen, twee modellen (5x) | Verkocht | |
5695 | Paar gefineerde zuilen in Régence-stijl, 20ste eeuw, met koperbeslag, afm. 124 x 30 x 30 cm (2x) | Verkocht | |
5696 | Driedelig porseleinen met geelkoperen schouwgarnituur, bestaande uit: klok en twee pronkvazen, ingekleurde transferprint, eerste helft 20ste eeuw, h. 55 en 59 cm (3x) | Verkocht | |
5706 | Bijzettafel, tafelblad gedecoreerd met parkettering, koperbeslag in de vorm van fabelwezens, eerste helft 20ste eeuw, enkele kleine beschadigingen fineer, afm. 73 x 55 x 55 cm. | Verkocht | |
5712 | Kaukasisch tapijt, beschadigingen aan de randen, afm. 298 x 220 cm. | Verkocht | |
5858 | Italiaanse tweedeurskast, walnotenhout, 17de eeuw, beslag en slot van latere datum, afm. 160 x 140 x 60 cm. | Verkocht | |
6020 | Verguld bronzen tafelklok, laat 19de eeuw, bekroond met jongen en hond, wijzerplaat met Romeinse cijfers, emaille beschadigd, afm. 36 x 24 cm, sleets, werking niet getest | Verkocht | |
6031 | Rood marmeren met bronzen tafelklok, gedecoreerd met fluit spelende engel, 20ste eeuw, h. 19 cm, werking niet getest, min. chips basement + 2 rood marmeren met bronzen kandelaars, losse bobeches, h. 11,5 cm (3x) | Verkocht | |
6185 | Perzisch tapijt, afm. 135 x 205 cm. | Verkocht | |
6213 | Zijden tapijtje, randen sleets en kleine beschadiging rand, afm. 53 x 76 cm. | Verkocht |