Andere rubrieken: Sculpturen, Glas en Keramiek, Aziatische en Etnische Kunst, Art Nouveau, Art Deco, Vintage, Design, Schilderkunst en Grafiek, Koper, Tin en Andere Metalen, Religieuze Kunst, Meubilair, Varia, Wijn, Ringen, Armbanden, Oorbellen, Broches, colliers en hangers, Polshorloges, Zakhorloge, manchetknopen, Archeologie, Parel colliers, Schrijfartikelen, Fotografie, Penningen
Er zijn 137 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 3 pagina's.
Kavel | Foto | Omschrijving | Status |
4010 | Verzilverd visbestek in cassette, Pearce & Sons, bestaande uit: 12 visvorken- en messen (24x) | Verkocht | |
4101 | Engels zilveren inktpot, 925, Londen, met glazen binnenpotje, afm. 13 x 14 cm. | Verkocht | |
4102 | Zilveren blad, 835, afm. 22 x 20 cm, ca. 622 gram | Verkocht | |
4103 | Mexicaans zilveren dienblad met gelobde rand, 925, met handtekeningen van diverse presidenten, 30 de Abril 1960, diam. 39 cm, ca. 893 gram | Verkocht | |
4104 | Duits zilveren jardinière, BWG, met glazen binnenbak (niet origineel), afm. 46 x 26 x 16 cm, ca. 986 gram | Verkocht | |
4112 | Hollands zilveren schaaltje op voet, 2de gehalte, 1891, gedeukt, afm. 12 x 7 cm, ca. 120 gram | Verkocht | |
4113 | Acht Belgisch zilveren lepels en zeven vorken, punten sleets, ca. 690 gram (15x) | Verkocht | |
4114 | Hollands zilveren bestek, 2de gehalte, bestaande uit: 8 lepels, 5 vorken, botermesje, petitfourschepje, ca. 1020 gram (15x) | Verkocht | |
4115 | Zilveren soeplepel, 800 + Zilveren schaaltje, 800, randen beschadigd, afm. 20 x 12 cm, ca. 305 gram (2x) | Verkocht | |
4117 | Ovaal zilveren (thee)doosje, 800, gemonogrammeerd, afm. 7,5 x 8 cm, ca. 152 gram | Verkocht | |
4118 | 6 mokkakopjes in Duits zilveren montuur, met porseleinen bekertjes + verzilverd dienblaadje, afm. 23 x 16 cm, ca. 296 gram (7x) | Verkocht | |
4119 | 6 zilveren likeurbekertjes, 800 + Zilveren melkkannetje, 800 + Zilveren zoutbakje (zonder binnenbakje), 800, ca. 255 gram (8x) | Verkocht | |
4121 | Twee Franse zilveren likeurglaasjes, 925, gedeukt + Zilveren theezeefje, 925, gedeukt + Zilveren melkkan of beker, 800, gedeukt, ca. 171 gram (3x) | Verkocht | |
4125 | Twaalf Frans zilveren oestervorkjes, ca. 221 gram (12x) | Verkocht | |
4126 | Drie Hollands zilveren dinervorken en 4 dinerlepels, 2de gehalte, gemonogrammeerd, ca. 485 gram (7x) | Verkocht | |
4127 | Zeven Hollands zilveren dinermessen, 2de gehalte, gemonogrammeerd (7x) | Verkocht | |
4129 | 22 zilveren koffielepels, diverse landen en gehaltes, sleets, ca. 293 gram + houten lepeldoosje, l. 16,5 cm (23x) | Verkocht | |
4130 | Zilveren servetring, 800, deukjes + 6 zilveren schaaltjes, 800, diam. 8 cm + Zilveren schaaltje, 800, h. 5,5 cm, diam. 11,5 cm, ca. 315 gram (8x) | Verkocht | |
4131 | Frans zilveren koffiepot, 925, h. 23 cm, ca. 688 gram, handvat los | Verkocht | |
4132 | Assorti lot zilver, bestaande uit: 2 Hollands zilveren opdienlepels, 2de gehalte, gebruikssporen, diverse modellen + 2 dinervorken, 800 + Belgisch zilveren opdienlepel, gebruikssporen + Frans zilveren oestervorkje met benen heft + Drie Hollands zilveren kreeftenvorken, 2de gehalte + Twee kreeftenvorken, 800 + Hollands zilveren prikker, 2de gehalte + Frans zilveren vleesvork met benen heft, ca. 548 gram (13x) | Verkocht | |
4134 | Zilveren suikerpot, 800, Oostenrijk-Hongarije, afm. 9,5 x 20 cm, ca. 367 gram | Verkocht | |
4135 | Elf zilveren messenleggers, 800, ca. 293 gram (11x) | Verkocht | |
4141 | Zilveren lepel met rattenstaart, 18de eeuw, l. 19 cm, ca. 36 gram | Verkocht | |
4142 | Vier Engels zilveren pindaschaaltjes, 925, Birmingham, in etui, ca. 88 gram (4x) | Verkocht | |
4143 | Glazen koekjestrommel met Engels zilveren deksel en hengsel, 925, Sheffield, h. 15 cm. | Verkocht | |
4144 | Hollands zilveren slatang, 2de gehalte, 1855, l. 26 cm, ca. 163 gram | Verkocht | |
4145 | Zes Engels zilveren bonbonbakjes, 925, Birmingham, met parelrand, ajour bewerkt, l. 8 cm + Engels zilveren suikerstrooilepel, 925, Sheffield, ca. 190 gram (7x) | Verkocht | |
4146 | Engels zilveren dienblad, Sheffield, 925, Walker & Hall, 1918, ca. 460 gram, afm. 30 x 22 cm. | Verkocht | |
4147 | Zes Engels zilveren vingerdoekringen, 925, Sheffield, ca. 109 gram (6x) | Verkocht | |
4148 | Engels zilveren boterschaal met botermesje, Birmingham, 925, in etui + Engels zilveren boterschaal, Chester, 925 + Engels zilveren botermesje, 925, Sheffield, ca. 113 gram (4x) | Verkocht | |
4150 | Twee Hollands zilveren opdienlepels, 2de gehalte, Van Kempen, 1958, ca. 206 gram (2x) | Verkocht | |
4151 | Engels zilveren dekschaal, Sheffield, 1937, afm. 8 x 25 x 21 cm, ca. 1090 gram | Verkocht | |
4152 | Hollands zilveren bestek, 2de gehalte, Van Kempen en Begeer, diverse jaarletters, bestaande uit: 2 sauslepels, 2 aardappelscheppen, 3 diverse vleesvorken, soeplepel, 6 viscouverts, 8 ontbijtlepels, 8 ontbijtmessen, 8 dinerlepels, 8 dinermessen, 8 dinervorken, 6 cakevorkjes, 6 theelepels, 8 ontbijtvorken, 8 koffielepels en vleesvork, ca. 3404 gram (gewogen zonder messen) | Verkocht | |
4153 | Hollands zilveren eilepel, 2de gehalte, Van Kempen en Begeer, met parelrand, 1894 + Hollands zilveren suikertang, 2de gehalte + Hollands zilveren druivenschaar, 2de gehalte, ca. 146 gram (3x) | Verkocht | |
4154 | Zes Franse zilveren eierdopjes, 925 + Engels zilveren eierdopje, Londen, 925, ca. 284 gram (7x) | Verkocht | |
4155 | Twee glazen karaffen met Frans zilveren rand, min. deukjes, h. 20 cm + Twee glazen karaffen met Frans zilveren rand, h. 19 cm, stoppen bijgeslepen en min. chips, 2 vaasjes met afwijkend model (4x) | Verkocht | |
4157 | Engels zilveren koekjesschaal, 925, Sheffield, h. 12 cm, diam. 27 cm, ca. 760 gram | Verkocht | |
4158 | Engels zilveren ovale dekschaal, 925, Sheffield, 1930, afm. 27 x 20 cm, ca. 1115 gram | Verkocht | |
4159 | Hollands zilveren theedoos, 2de gehalte, Van Kempen en Begeer, afm. 7,5 x 10 cm, ca. 216 gram | Verkocht | |
4160 | Hollands zilveren koekjesdoos, 2de gehalte, Willem Littel, 1861, afm. 7 x 12 cm, ca. 309 gram | Verkocht | |
4163 | Hollands zilveren aspergestang, 2de gehalte, 1917, l. 23 cm, ca. 189 gram | Verkocht | |
4165 | Glazen slakom met Engels zilveren rand, Londen, 925, min. deukjes, diam. 20 cm + Glazen jampot met Engels zilveren deksel en lepeltje, Birmingham, 925, h. 9 cm + Glazen marmeladepot met Engels zilveren deksel en lepeltje, Birmingham, 925, diam. 9 cm (3x) | Verkocht | |
4166 | Engels zilveren druivenwaskom, 925, Londen, h. 8 cm, diam. 13,5 cm + Engels zilveren kom, 925, Birmingham, h. 8 cm, diam. 10 cm, ca. 377 gram (2x) | Verkocht | |
4167 | Engels zilveren visschep, Londen, 925, 1804, ca. 109 gram, l. 29 cm. | Verkocht | |
4168 | Zilveren balboekje, Chester, 925, 1902, afm. 11 x 8 cm, gemonogrammeerd | Verkocht | |
4169 | Engels zilveren kandelaar, 925, eenarmige kandelaar omvormbaar tot driearmige kandelaar, jaarletters 1973 en 1978, verzwaard, afm. 29 x 25 cm. | Verkocht | |
4170 | Engels zilveren chocoladekan, 925, Chester, jaarletter uitgesleten, h. 16 cm, ca. 292 gram | Verkocht | |
4171 | Hollands zilveren broodmand, 2de gehalte, ajour bewerkt, afm. 8,5 x 33 x 22 cm, ca. 412 gram | Verkocht | |
4172 | Elf Hollands zilveren messenleggers, 2de gehalte, ca. 197 gram (11x) | Verkocht | |
4173 | Zes Engels zilveren servetringen, 925, Birmingham, ca. 120 gram, in doos (6x) | Verkocht |