Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Glas en Keramiek, Aziatische en Etnische Kunst, Art Nouveau, Art Deco, Vintage, Design, Schilderkunst en Grafiek, Koper, Tin en Andere Metalen, Religieuze Kunst, Meubilair, Wijn, Ringen, Armbanden, Oorbellen, Broches, colliers en hangers, Polshorloges, Zakhorloge, manchetknopen, Archeologie, Parel colliers, Schrijfartikelen, Fotografie, Penningen
Er zijn 46 kavels gevonden in deze rubriek.
Kavel | Foto | Omschrijving | Status |
4423 | Enkelloops geweer, Brits, staal gemerkt 'Enfield 1871', waarschijnlijk een mariage met een jezail, enkele restauraties, l. 134 cm. | Verkocht | |
5092 | Mahoniehouten gefineerd likeurkeldertje, met zes glazen flessen, 1 stop ontbreekt, 19de eeuw, afm. 22 x 26 x 18 cm. | Verkocht | |
5162 | Twee lapis lazuli boekensteunen, afm. 13,5 x 18 cm en 21,5 x 12 cm, ca. 4 kilo (2x) | Verkocht | |
5475 | Elf vintage barbies, Francie en Skipper, o.a. jaren zestig (11x) | Verkocht | |
5513 | Vintage Cartier zonnebril op sterkte in etui (etui sleets) | Verkocht | |
5834 | Met goudleer beklede koffer, 18de eeuw, bekleding binnenzijde van latere datum, afm. 22 x 28 cm, sleets, barstjes in het leer | Verkocht | |
6001 | Vintage zijden Burberry sjaal, gedecoreerd met fazanten, afm. 83 x 83 cm. | Verkocht | |
6003 | Vintage Gucci handtas, bedrukte zwarte stof, nr. 179777497921 | Verkocht | |
6005 | Zes vintage lederen etuis, diverse afmetingen, 1 met beschadigde rits (6x) | Verkocht | |
6006 | Drie dashboard klokken, Jaeger Paris, jaren dertig/veertig, diam. 8 cm, werking niet getest (3x) | Verkocht | |
6012 | Vintage zijden Hermes sjaal, sporen foundation, afm. 89 x 89 cm. | Verkocht | |
6017 | Zes vintage reisklokjes, 1 met Engels zilveren montuur, 925, 2 beschadigd en overige met gebruikssporen, werking niet getest (6x) | Verkocht | |
6019 | Houten dekselvaas, ca. 1900, gedecoreerd met bloemen en bladerwerk, enkele beschadigingen, 1 lade, h. 41 cm. | Verkocht | |
6021 | Koperen met onyx inktpot, glas binnenzijde ontbreekt, h. 12 cm + Glazen karaf met koperen montuur in Empire-stijl, 20ste eeuw, h. 20 cm + Gezwart houten inktstel met twee glazen inktpotjes met Hollands zilveren deksel, 2de gehalte, en voorstelling van Renaissance edelman, afm. 13 x 24 cm (3x) | Verkocht | |
6022 | Twee croco reiskoffers, enkele kleine beschadigingen, afm. 17 x 45 cm en 20 x 50 cm (2x) | Verkocht | |
6028 | Omega dashboard klok, wijzer zit los, diam. 7 cm, werking niet getest | Verkocht | |
6030 | Miniatuur vitrinekast, rococo-stijl, vroeg 20ste eeuw, afm. 24 x 16 cm, gebruiks- en ouderdomssporen + Naaldenkussen/ zakhorlogehouder in de vorm van een koets voortgetrokken door mopshondjes, porselein met albast, afm. 12 x 9 cm + Drie persglazen parfumhouders, Coty France, in lederen etui (3x) | Verkocht | |
6036 | Gefineerde houten theedoos, gemerkt 'Smal fabricant Palais Royal LD Bte SGDG', afm. 17 x 27 x 15 cm, minimale beschadigingen van het fineer | Verkocht | |
6039 | Messing reisklok met alarmfunctie, werking niet getest, afm. 11 x 7 cm. | Verkocht | |
6042 | Paar marmeren cassouletten met bronsbeslag, gedecoreerd met leeuwenhoofden, vroeg 20ste eeuw, barstje, h. 41 cm (2x) | Verkocht | |
6044 | Keizerrijk Duitsland, miniatuur infanterievlag, Eerste Wereldoorlog, met opschrift '3. Magde. Infanterie-Regiment No. 66', rode zijde rijkelijk geborduurd met zilverdraad en gekleurde wol, randen versierd met franjes uit koperdraad, Pruisische adelaar op de voorzijde en monogram met kroon en eikenbladeren op de achterzijde, zijde beschadigd, l. stang 48 cm, afmetingen vlag 40 x 32 cm. | Verkocht | |
6047 | Engelse houten bestekkoffer, 19de eeuw, op leeuwenpoten, enkele beschadigingen, afm. 35 x 23 cm, sleets | Verkocht | |
6050 | Twee paarlemoeren toneelkijkers en twee celluloid toneelkijkers, sleets (4x) | Verkocht | |
6051 | Jean Gillon jacaranda pijpenhouder/asbak, jaren zestig, afm. 20 x 18 cm + 11 diverse pijpen en pijpjes (12x) | Verkocht | |
6055 | Gebeitste buxushouten klarinet, Louis Auguste Giboreau, Luik, 19de eeuw, l. 58 cm. | Verkocht | |
6057 | Vintage Giovanni Versace, zwarte lederen handtas met haakwerk, binnenzijde met magentakleurige voering | Verkocht | |
6062 | Messing loep/houder voor zakhorloge, gedecoreerd met Atlasfiguur op marmeren basement, chips, h. 22 cm + Messing tafelklok in de vorm van een schildpad, op plexiglazen basement, werking niet getest, h. 9 cm (2x) | Verkocht | |
6063 | Vier in perkament gebonden boeken: Derde deel Evangelische Jesaia, Abraham Hellenbroek, Rotterdam, 1721 + Naa-Gedaghten Romeynen, Goltzius, Amsterdam, 1705 + Oefeningen en Verhandelingen, A. van Poot, Leiden, 1688 + Evangelium beschreven door Johannes, Hero Sibersma, Amsterdam, 1717 (4x) | Verkocht | |
6064 | Twee schrijfkisten: 1 x met jaloeziedeurtje, behoeft restauratie, afm. 21 x 30 x 30 cm en 1 x 30 x 48 x 29 cm, beschadigd (2x) | Verkocht | |
6065 | Drie houders voor zakhorloges, h. 5,5 - 10 cm, sleets + Reisklokje, Philippe 8 Day, afm. 7,5 x 8,5 cm, werking niet getest + Houten met metalen houder voor een zakhorloge of klokje, beschilderd, sleets, afm. 29 x 16 cm (5x) | Verkocht | |
6067 | Twee vintage sjaals van YSL (2x) | Verkocht | |
6068 | Vintage Emporio Armani zwarte lamslederen handtas, met stofzak | Verkocht | |
6075 | Juwelenkistje/ladenkastje, 20ste eeuw, beschadigd, afm. 30 x 27 x 19 cm. | Verkocht | |
6076 | Zes in perkament gebonden boeken: Historie der Jooden of Alle de Werken van Flavius Josephus, Marten Schagen, Amsterdam, 1736 (6x) | Verkocht | |
6077 | Geëmailleerd reclamebord, Lamborghini, enkele beschadigingen, afm. 49 x 39 cm. | Verkocht | |
6147 | Gepatineerd koperen tazza in Empire-stijl, op albasten basement, 20ste eeuw, h. 15,5 cm, diam. 20,5 cm. | Verkocht |