Direct naar kavel nr:

Kunst-, Design-, Vintage-, Juwelen- en Antiekveiling 21-23 September » Schilderijen en Grafiek

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas, Aziatische en Ethische Kunst, Art Nouveau, Art Deco, Vintage, Design, Religieuze Kunst, Koper, Tin en Andere Metalen, Wijnen, Varia, Ringen, Armbanden, Colliers en Hangers, Broches, Dasspelden, Manchetknopen ,Attributen en munten, Polshorloges, Zakhorloges, Galerie Ipomal, Meubilair, Etnische Juwelen, Prehistorische objecten, versteend hout en fossielen, Antieke kerstballen

Er zijn 123 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 3 pagina's.

Kavel Foto Omschrijving Status
1399 Image Ingekleurde kopergravure, Plan van de belegering van Maastricht door de Prins van Oranje in 1676, M. Merian, ca. 1680, afm. 34 x 27 cm (met lijst 43 x 49 cm) + Ingekleurde kopergravure, Het beleg van Haarlem, begin 18de eeuw, afm. 39 x 45 cm (met lijst 43 x 49 cm) (2x) Verkocht
1400 Image Guus van Eck, olieverf op doek, Limburgs landschap, gesigneerd achterzijde, 1984, afm. 90 x 120 cm (met lijst 96 x 124 cm) Verkocht
1402 Image Antoine Waldorp (1803-1866), olieverf op doek (bedoekt), Boot en zeilschepen op het water, ges. r.o., enkele oude restauraties, afm. 48 x 69 cm (met lijst 68 x 88 cm) Verkocht
1404 Image Jef Diederen (1920-2009), houtsnede, Volk, vlag en vertier, ges. r.o., 1971, 10/20, afm. 57 x 80 cm (met lijst 81 x 105 cm) Verkocht
1410 Image Ingekleurde kopergravure, Het beleg van Venlo door de hertog van Parma in 1586, Frans Hogenberg, afm. 23 x 27 cm (met lijst 42 x 47 cm) Verkocht
1411 Image Jules Vermeire (1888-1977), houtskooltekening op triplex, Vrouwenhoofd met gesloten ogen, gemon. r.o., afm. 66 x 41 cm (met lijst 82 x 59 cm) Verkocht
1412 Image Charles Eyck (1897-1983), marouflé (papier op harde drager), Landschap, ges. l.o., gedat. '50, afm. 18 x 25 cm (met lijst 37 x 45 cm) Verkocht
1413 Image Olieverf op harde drager, Oosterse toneelvoorstelling (naar Isaac Israëls), afm. 40 x 57 cm (met lijst 53 x 69 cm) Verkocht
1414 Image Charles Eyck (1897-1983), marouflé (papier op harde drager), Oosterling met ezel, ges. l.o., gedat. '64, afm. 48 x 64 cm (met lijst 65 x 81 cm) Verkocht
1416 Image Johannes Akkeringa (1861-1942), olieverf op paneel, Kinderen op het strand, dubbel gesigneerd r.o., afm. 21 x 26 cm (met lijst 41 x 46 cm) Verkocht
1417 Image Death NYC (1979), zeefdruk, Snoopy, ges. l.o., 2015, 72/100, met certificaat van authenticiteit en sticker, afm. 32 x 45 cm. Verkocht
1419 Image Karel Appel (1921-2006), litho, Poes, ges, r.o., EA, papier iets verkleurd, afm. 61 x 85 cm (met lijst 82 x 104 cm) Verkocht
1420 Image Corneille (1922-2010), ets, La femme, ges. r.o., 2001, 83/90, afm. 27 x 20 cm (met lijst 42 x 32 cm) Verkocht
1422 Image Charles Eyck (1897-1983), gemengde techniek, Ontwerp voor een glas-in-loodraam, ges. r.o., 1937, afm. 45,5 x 14 cm (met lijst 61 x 49 cm) Verkocht
1423 Image Charles Eyck (1897-1983), olieverf op doek, De TV-nieuwslezer, ges. r.o., gedat. '67, enkele kleine beschadigingen verfoppervlak, afm. 49 x 59 cm (met lijst 53 x 63 cm) Verkocht
1424 Image Charles Eyck (1897-1983), krijttekening, Man in Curaçao, ges. l.o., 1952, afm. 49 x 36 cm (met lijst 65 x 52 cm) Verkocht
1425 Image Jan Hull (1908-1956), olieverf op doek, Hoeve, ges. r.o., afm. 76 x 62 cm (met lijst 92 x 77 cm) Verkocht
1427 Image Death NYC (1979), zeefdruk, Marilyn, ges. l.o., 2020, AP, met certificaat van authenticiteit en sticker, afm. 45 x 32 cm. Verkocht
1429 Image Harry Lips (1918-1979), olieverf op doek, Spaans landschap, ges. r.o., gedat. '90, afm. 81 x 100 cm (met lijst 91 x 110 cm) Verkocht
1434 Image H.C. Jonas (1878-1944), litho, De Maasbrug, enkele zuurvlekken, ges. r.o., afm. 26 x 35 cm (met lijst 39 x 47 cm) Verkocht
1435 Image H.C. Jonas (1878-1944), olieverf op board, Landschap, ges. l.o., afm. 10 x 22 cm (met lijst 17 x 29 cm) Verkocht
1438 Image Death NYC (1979), zeefdruk, Kate Moss, ges. l.o., 2020, 24/100, met certificaat van authenticiteit en sticker, afm. 45 x 32 cm. Verkocht
1440 Image P. Defesche (1921-1998), aquarel en gouache, Stadsgezicht, gemon. r.o., gedat. '54, afm. 63 x 87 cm (met lijst 78 x 103 cm) Verkocht
1441 Image André Dieteren (1943), ges. r.o., twee zeefdrukken, "Om te vliegen", 79/80 en 30/80, afm. 65 x 51 cm (met lijst 91,5 x 75 cm) Verkocht
1443 Image H. Truijen (1928-2005), gouache, Moonlight blues, ges. l.o., gedat. '94, afm. 48 x 61 cm (met lijst 89 x 74 cm) Verkocht
1444 Image Nazarener, olieverf op doek, De Maagd Maria, ges. l.o., 1866, afm. 31 x 33 cm (met lijst 55 x 54 cm) Verkocht
1449 Image Death NYC (1979), zeefdruk, Pikachu, ges. l.o., 2023, 93/100, met certificaat van authenticiteit en sticker, afm. 45 x 32 cm. Verkocht
1450 Image Death NYC (1979), zeefdruk, Made in China, ges. r.o., AP, met certificaat van authenticiteit en sticker, afm. 32 x 45 cm. Verkocht
1451 Image G. Eberhard (1879-1949), olieverf op doek, Bloemstilleven (bedoekt), ges. l.o., afm. 60 x 48 cm (met lijst 73 x 60 cm) Verkocht
1452 Image Olieverf op doek (bedoekt), Zeegezicht met schepen, 18de/19de eeuw, craquelé, verlies verfoppervlak, afm. 51 x 73 cm (met lijst 69 x 91 cm) Verkocht
1453 Image Ger Lataster (1920-2012), litho, Man en vrouw, ges. r.o., gedat. '92, 33/50, afm. 31 x 43 cm (met lijst 41 x 51 cm) Verkocht
1455 Image Olieverf op doek (bedoekt), 17de/18de eeuw, Lot en zijn dochters, oude restauraties, craquelé, afm. 28 x 24 cm (met lijst, 19de eeuws, afm. 47 x 43 cm) Verkocht
1461 Image Pieter Defesche (1921-1998), olieverf op triplex, Compositie met riet en jachthonden, gemon. m.r., gedat. '55, kleine barsten triplex en minimale beschadigingen rand paneel, afm. 226 x 140 cm (met lijst 229 x 143 cm) Verkocht
1462 Image Harry Lips (1918-1979), olieverf op doek, Meditterraan stilleven, ges. l.o., gedat. '78, afm. 79 x 99 cm (met lijst 93 x 114 cm) Verkocht
1467 Image Kees Andrea (1914-2006), olieverf op doek, Het interieur, ges. r.b., afm. 29 x 38 cm (met lijst 41 x 50 cm) Verkocht
1469 Image Lei Molin (1927-1990), gemengde techniek, Abstracte compositie, ges. r.o., gedat. '89, afm. 105 x 75,5 cm (met lijst 131 x 100 cm) Verkocht
1470 Image Marinus van der Maarel (1857-1921), olieverf op paneel, Meisje met geitje in landschap, ges. r.o., afm. 23,5 x 26 cm (met lijst 41 x 53 cm), herkomst: E.J. van Wisselingh, R. Noortman Gallery Verkocht
1473 Image Charles Eyck (1897-1983), olieverf op doek (bedoekt), Stilleven met gitaar, baarzen en paarden, ges. r.o., gedat. '71, afm. 98,5 x 200 cm (met lijst 105,5 x 206 cm) Verkocht
1474 Image Olieverf op doek, Naakte man, ges. r.o. 'Knapen', gedat. '90, afm. 35 x 35 cm (met lijst 46 x 46 cm) Verkocht
1475 Image S. Hutschemakers (1931), ets, Zie de vogels, ges. r.o., gedat. '81, 12/40, afm. 13 x 15 cm (met lijst 30 x 40 cm) Verkocht
1478 Image Julius Jacobus van de Sande Bakhuijzen (1835-1925), marouflé, Oprijlaan naar kasteel, ges. l.o., afm. 34 x 42 cm (met lijst 51 x 60 cm) Verkocht
1480 Image Joop Coenders (1940), marouflé, Dotters in gemberpot, ges. r.o., afm. 31 x 37 cm (met lijst 45 x 50 cm) Verkocht
1482 Image Puck Herben (1942), olieverf op paneel, Vogelvrouwtje-Zucht naar liefde, ges. r.o., no. 35, 2000, afm. 122 x 94 cm (met lijst 128,5 x 99 cm), Herkomst: Galerie 043, Konrad Brouns Fine Art, met certificaat van echtheid Verkocht
1486 Image Joan Miro (1893-1983), litho, La danse de feu, Derriere le Miroir nummer 139-140, onbekende editie van 120 stuks, 12/150, afm. 37 x 54 cm (met lijst 62 x 80 cm) Verkocht
1487 Image J.B. Tetar van Elven (1805-1889), olieverf op paneel, Kerkinterieur, ges. r.o., afm. 19 x 13,5 cm (met lijst 35 x 30 cm) Verkocht
1489 Image Albert Herkelman (1945), olieverf op doek, Koek en Zopie, ges. r.o., afm. 60 x 80 cm (met lijst 71 x 90 cm), Herkomst: Galerie 043, Konrad Brouns Fine Art, met certificaat van echtheid Verkocht
1493 Image Olieverf op paneel, het kaartspel, 19de eeuw, enkele barsten in het paneel en enkele beschadigingen van het verfoppervlak, afm. 31,5 x 37,5 cm (met lijst 50 x 56 cm) Verkocht
1494 Image Olieverf op doek (bedoekt), Stilleven met theekopje, sporen van een signatuur r.o., afm. 22 x 31 cm (met lijst 37 x 47 cm) Verkocht
1496 Image Olieverf op doek, De zeilboot, afm. 59 x 80 cm (met lijst 85 x 106 cm) Verkocht
1498 Image A. Heijboer ( 1924-2005 ), ecoline op papier, De haan, ges. m.o., afm. 56 x 37 cm (met lijst 73 x 52 cm) Verkocht