Direct naar kavel nr:

Kunst-, Design-, Vintage-, Juwelen- en Antiekveiling 21-23 September » Schilderijen en Grafiek

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas, Aziatische en Ethische Kunst, Art Nouveau, Art Deco, Vintage, Design, Religieuze Kunst, Koper, Tin en Andere Metalen, Wijnen, Varia, Ringen, Armbanden, Colliers en Hangers, Broches, Dasspelden, Manchetknopen ,Attributen en munten, Polshorloges, Zakhorloges, Galerie Ipomal, Meubilair, Etnische Juwelen, Prehistorische objecten, versteend hout en fossielen, Antieke kerstballen

Er zijn 123 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 3 pagina's.

Kavel Foto Omschrijving Status
1255 Image R.A.A.J. Graafland (1875-1940), inkttekening, Daar is Klaartje-moeder, ges. m.r., afm. 37 x 43,5 cm, verkleurd + R.A.A.J. Graafland (1875-1940), inkttekening, De eerste prins van Wales, afm. 50 x 37 cm, verkleurd (2x) Verkocht
1257 Image W.J. Neuhof (1904-1982), olieverf op doek, Panorama van Kanne, ges. l.o., afm. 70 x 50 cm (met lijst 79 x 59 cm) Verkocht
1260 Image H.C. Jonas (1878-1944), gemengde techniek, St. Judas Thadeus, ges. r.o., afm. 71 x 49,5 cm (met lijst 96 x 73 cm) Verkocht
1263 Image Charles Eyck (1897-1983), stiftekening op papier, De kardinaal, ges. r.o., 1970, enkele zuurvlekken, afm. 28 x 22 cm (met lijst 50 x 41 cm) Verkocht
1264 Image Con Tonnaer, acrylverf op doek, Naakte vrouw, ges. m.o., afm. 120 x 40 cm. Verkocht
1267 Image A.de Haas (1920-1972), linosnede, De rattenvanger van Hamelen, ges. l.o., afm. 30,5 x 34,5 cm (met lijst 54 x 52 cm) Verkocht
1273 Image Twee olieverfschilderingen van Karin Eyck-Meijer (1901-1996), Portret van een vrouw, afm. 50 x 60 cm (met lijst 54 x 62 cm) en Portret van een man, enkele gaatjes, afm. 48 x 57 cm (met lijst 51 x 58 cm) (2x) Verkocht
1274 Image Charles Eyck (1897-1983), vijf tekeningen/voorstudies, o.a. drie TV-portretten en Piccadilly Circus London, diverse maten (5x) Verkocht
1276 Image Patrick Creyghton (1934), aquarel, Kruis, ges. r.o., 1990, afm. 60 x 46 cm. Verkocht
1277 Image Jos Frissen (1892–1982), olieverf op board, Geul langs Oosterweg, ges. l.o., afm. 40 x 50 cm (met lijst 47 x 57 cm) Verkocht
1282 Image G. Eggen (1921-2000), gemengde techniek, Abstracte compositie, ges. r.o., gedat. '91, afm. 40 x 60 cm (met lijst 63 x 90 cm) Verkocht
1285 Image Ricky Damen (1946), olieverf op doek, Yesterday, ges. r.o., afm. 78 x 78 cm (met lijst 87 x 87 cm) Verkocht
1290 Image Patrick Creyghton (1934), potloodtekening, Voorstudie boomgaard Eckelrade, ges. r.o, 1974, afm. 38 x 62 cm (met lijst 64 x 87 cm) Verkocht
1293 Image Wil van der Laan (1950), olieverf op doek, La Marche Militaire Vrijthof Maastricht, ges. l.o., gedat. '72, afm. 84 x 120 cm (met lijst 102 x 137 cm) Verkocht
1294 Image Wil van der Laan (1950), olieverf op doek, Nermina, ges. l.b., 2016, afm. 100 x 100 cm. Verkocht
1295 Image Charles Eyck (1897-1983), vijf tekeningen/voorstudies: Portret van een jonge man, afm. 28 x 19 cm + Hoekhuis met reclameaffiches, Banlieu Parijs, afm. 28 x 19 cm + Voorstudie, afm. 28 x 19 cm + In de bergen van La Escala, Spanje, afm. 28 x 19 cm + Terracotta vrouw met vissen, afm. 28 x 19 cm (5x) Verkocht
1296 Image Alphons Winters (1906-2000), pasteltekening, Paradou (Frankrijk), ges. r.o., gedat. '82, afm. 15 x 22 cm (met lijst 31 x 36 cm) Verkocht
1301 Image Ad Maas (1930), olieverf op doek, Man en vrouw, ges. r.o., gedat. '75, afm. 80 x 80 cm (met lijst 86 x 84 cm) Verkocht
1303 Image Chrit Jamin (1952), olieverf op doek, Drie groene stoelen, afm. 110 x 100 cm (met lijst 116 x 104 cm) Verkocht
1306 Image Charles Eyck (1897-1983), vijf tekeningen/voorstudies: Huisje op Curacao, Nueva Victoria, afm. 28 x 19 cm + Portret Karin Eyck, afm. 28 x 19 cm + Het jongenspensionaat San Ignazio, El Palo, afm. 28 x 19 cm + Voorstudie, afm. 28 x 19 cm + De handen van Suzanne Nicolas, afm. 28 x 19 cm (5x) Verkocht
1309 Image W.J. Neuhof (1904-1982), gemengde techniek, Maastrichts straatje, ges. l.o, afm. 21 x 14 cm (met lijst 35 x 28 cm) Verkocht
1311 Image Felix van der Beek (1938), gemengde techniek op papier, Stier, mei 2000, ges. r.o., afm. 73 x 97 cm. Verkocht
1313 Image Eugène Quanjel (1897–1998), olieverf op board, Zonnebloemen, ges. l.o., afm. 81 x 75 cm (met lijst 85 x 78 cm) Verkocht
1321 Image G. Tielens (1888-1950), olieverf op doek, Boerderij met kippen, ges. r.o., slakkenhuis craquelé en restauratie achterzijde, afm. 60 x 46 cm (met lijst 72 x 56 cm) Verkocht
1327 Image Charles Eyck (1897-1983), gewassen inkttekening op papier, Bloemen, enkele vouwen, ges. r.o., afm. 77 x 58 cm (met lijst 100 x 80 cm) Verkocht
1331 Image In de stijl van Alexander Keirincx, olieverf op doek (bedoekt), 17de eeuw, oude restauraties, kras op het verfoppervlak, afm. 83 x 123 cm (met lijst 99 x 138 cm) Verkocht
1333 Image Charles Hollman (1877-1953), olieverf op plaat, Herfstlandschap, ges. m.o., afm. 30 x 38,5 cm (met lijst 44 x 53 cm) Verkocht
1350 Image G. van Eck (1958), gemengde techniek, Rode schuur, niet ges. m.r., gedat. '87, afm. 35,5 x 48,5 cm (met lijst 36 x 49 cm) Verkocht
1353 Image A. Dieteren (1943), olieverf op doek, Abstracte compositie, ges. l.o., gedat. '66, afm. 36 x 56 cm (met lijst 36,5 x 56,5 cm) Verkocht
1356 Image Karin Eyck (1901-1996), drie gemengde technieken en een pasteltekening, Geseling van Christus/ Veronica droogt het gelaat van Christus/ Kerstmis/ Christus ontvangt de doornenkroon, afm. 18 x 24 cm, 19 x 25,5 cm, 18,5 x 17 cm en 17 x 26 cm (4x) Verkocht
1357 Image Karin Eyck (1901-1996), gemengde techniek, Kinderen in een park, ges. l.o., afm. 21,5 x 30,5 cm (met lijst 47 x 56 cm) Verkocht
1358 Image Paul Daenen (1924-1995), olieverf op doek, Bloemstilleven, ges. l.o., afm. 99 x 48 cm (met lijst 115 x 64 cm) Verkocht
1363 Image Lei Molin (1927-1990), gemengde techniek, Abstracte compositie, afm. 99 x 68 cm, enkele scheuren, opgekleefd + Lei Molin (1927-1990), Gemengde techniek, Abstracte compositie, afm. 97 x 73 cm, opgekleefd (2x) Verkocht
1364 Image Windhausen, gouache, ges. l.o., gedat. '54, afm. 50 x 65 cm, gaatje + Pieke Dassen (1926), litho, Abstracte compositie, ges. r.o., gedat. '91, 28/30, afm. 65 x 50 cm (2x) Verkocht
1368 Image Piet Lap (1943), aquarel, Stilleven met bloemen, ges. r.o., afm. 68 x 45 cm. Verkocht
1369 Image P. Wilhelmus (1926-2003), olieverf op doek, De Maasbrug, ges. l.o., afm. 50 x 100 cm (met lijst 70 x 121 cm) Verkocht
1370 Image Huub Slijper (1949), gemengde techniek, Vlinder, ges. m.r., gedat. '98, afm. 41 x 22 cm (met lijst 69 x 49 cm) Verkocht
1371 Image Collectie olieverfschilderingen op doek, o.a. Pynenburg, P. Schmitz en C. van Dijk, diverse afmetingen en condities (8x) Verkocht
1374 Image Nelly van den Boom, Een keuze, boek met 11 originele etsen en 1 zeefdruk, 2003, oplage van 7 stuks, 5/7, afm. 29 x 22,5 cm. Verkocht
1375 Image Ger Lataster (1920-2012), ets, Abstracte compositie, ges. r.o., 12/25, afm. 54 x 48 cm (met lijst 109 x 89 cm) Verkocht
1376 Image Huub Slijper (1949), gemengde techniek, Argema Maenas, ges. m.r, 1998, afm. 59 x 29 cm (met lijst 84 x 54 cm) Verkocht
1382 Image G. Tielens (1888-1950), marouflé, Stilleven met bloemen en naakte vrouw, ges. r.o., afm. 47 x 63 cm (met lijst 60 x 75 cm) Verkocht
1384 Image Leen Kriens (1932), olieverf op doek, Meisje met appelen, gedat. '74, gemon. m.o., afm. 90 x 70 cm (met lijst 96 x 75 cm) Verkocht
1388 Image Pieter Defesche (1921-1998), gemengde techniek, Brandend braambos, gemon. r.o., 1981, afm. 70 x 100 cm (met lijst 71 x 101 cm) Verkocht
1389 Image Jan Geusebroek (1922), olieverf op board, Noorbeek, ges. r.o., 1979, afm. 60 x 80 cm (met lijst 75 x 95 cm) Verkocht
1390 Image Han Kniphorst (1946), gouache, Baai Ploumanach, ges. l.o., gedat. '81, afm. 30 x 44 cm. Verkocht
1392 Image H.C. Jonas (1878-1944), litho, De Maasbrug, ges. r.o., verkleurd, afm. 54 x 78 cm (met lijst 64 x 88 cm) Verkocht
1393 Image Ingekleurde kopergravure, Maestricht, verdedigingswerken 1675, uitg. dr. L. Van den Bosch, Uitgave "Toonneel des oorlogs" met plattegronden van vestingsteden, verkleind naar Blaeu en "historiën onsestijds, Behelzende Saken van Staat en Oorlogh", afm. 18 x 29 cm (met lijst 31 x 41 cm) Verkocht
1397 Image Harry Koolen (1904-1985), gemengde techniek, Levenscyclus, ges. l.o., scheur in papier, verkleurd, afm. 93 x 149 cm (met lijst 104 x 160 cm) Verkocht
1398 Image Ingekleurde kopergravure, Traiectum ad Mosam (Maastricht), 17de eeuw, verkleurd, afm. 37 x 43 cm (met lijst 59 x 69 cm) Verkocht