Direct naar kavel nr:

Kunst-, Design-, Vintage-, Juwelen- en Antiekveiling 21-23 September » Schilderijen en Grafiek

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas, Aziatische en Ethische Kunst, Art Nouveau, Art Deco, Vintage, Design, Religieuze Kunst, Koper, Tin en Andere Metalen, Wijnen, Varia, Ringen, Armbanden, Colliers en Hangers, Broches, Dasspelden, Manchetknopen ,Attributen en munten, Polshorloges, Zakhorloges, Galerie Ipomal, Meubilair, Etnische Juwelen, Prehistorische objecten, versteend hout en fossielen, Antieke kerstballen

Er zijn 123 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 3 pagina's.

Pagina Vorige 1 2 3 Alle
Kavel Foto Omschrijving Status
1501 Image Théophile de Bock (1851-1904), marouflé, Vrouw op een landweg, ges. r.o., craquelé, afm. 29 x 24 cm (met lijst 41 x 36 cm), Herkomst: Kunsthandel Borzo 's-Hertogenbosch Verkocht
1505 Image A.de Haas (1920-1972), linosnede, Brand in de haven van Rotterdam, ges. r.o., gedat. '53, afm. 58 x 50 cm (met lijst 81 x 71 cm) Verkocht
1506 Image A. Heijboer ( 1924-2005 ), acrylverf op ets, ges. l.o., afm. 38 x 49 cm (met lijst 43 x 53 cm) Verkocht
1507 Image Gard van Wegberg (1921-2020), olieverf op doek, Rousillon, ges. r.o., gedat. '67, afm. 59 x 49 cm (met lijst 67,5 x 57,5 cm) Verkocht
1508 Image Ingekleurde kopergravure, Traiectum ad Mosam Mastricht, uit: "De Leone Belgico eiusq (ue) topographica atq (ue) historica descriptione liber (...)", door Michaël Aitzinger, uitgegeven in Keulen, ca. 1600, afm. 21,5 x 28 cm (met lijst 41,5 x 48 cm) Verkocht
1511 Image Kees Salentijn (1947), vijf zeefdrukken, diverse voorstellingen, allen rechtsonder gesigneerd, 54/110, 118/160, 36/175, 143/175 en 29/175, afm. 21 x 18 cm (met lijst 43 x 38 cm) (5x) Verkocht
1513 Image Herman Brood (1946-2001), zeefdruk, De voetballers, ges. r.o., 9/150, afm. 60 x 70 cm (met lijst 87 x 93 cm) Verkocht
1514 Image Kees Salentijn (1947), zes zeefdrukken (1 zonder glas), diverse voorstellingen, allen rechtsonder gesigneerd, 121/160, 162/175, 72/110, 104/175, 100/160 en 120/175, afm. 21 x 18 cm (met lijst 43 x 38 cm) (6x) Verkocht
1515 Image Carl Hilgers (1818-1890), olieverf op doek, Windmolen in de sneeuw, ges. l.o., gedat. '72, afm. 23,5 x 19,5 cm (met lijst 34 x 30 cm), Herkomst: Auctionata, Berlijn, 04.02.2015 Verkocht
1516 Image Olieverf op doek, Havengezicht, eerste helft 20ste eeuw, craquelé, afm. 19 x 34 cm (met lijst 32 x 47 cm) Verkocht
1518 Image G. Eggen (1921-2000), verre églomisé, Sint Franciscus en de dieren, ges. r.o., gedateerd, afm. 36 x 40 cm (met lijst 48 x 43 cm) Verkocht
1519 Image Charles Eyck (1897-1983), olieverf op doek, Landschap met pony's, ges. l.o., craquelé, afm. 49 x 58 cm (met lijst 58 x 68 cm) Verkocht
1520 Image Anton Rooskens (1906-1976), litho, Nuages Bleus, ges. r.o., gedat. '73, EA, 6/10, afm. 72 x 54 cm (met lijst 93 x 75 cm) Verkocht
1521 Image Fien Huth (1938-2007), gemengde techniek, Abstracte compositie, ges. m.r., afm. 32 x 42 cm (met lijst 70 x 60 cm) Verkocht
1522 Image Lou Thissen (1950), zeefdruk, ges. r.o., 26/50, afm. 55 x 73 cm (met lijst 80 x 97 cm), Herkomst: Galerie Bärwaldt Verkocht
1523 Image Charles Eyck (1897-1983), houtskooltekening, Portret, ges. r.b, afm. 52 x 40 cm (met lijst 72,5 x 59 cm) Verkocht
1525 Image Kees Salentijn (1947), vijf zeefdrukken, diverse voorstellingen, allen rechtsonder gesigneerd, 145/175, 161/175, 126/160, 102/110 en 159/175, afm. 21 x 18 cm (met lijst 43 x 38 cm) (5x) Verkocht
1526 Image Constant Artz (1870-1951), olieverf op triplex, Eendjes aan het water, ges. r.o., enkele barstjes in paneel, afm. 29 x 23 cm (met lijst 43 x 37 cm) Verkocht
1530 Image H. Truijen (1928-2005), litho, L'après midi d'un faune, 35/130, ges. r.o., 2000, afm. 55 x 68 cm (met lijst 86 x 104 cm) Verkocht
1532 Image France Wagner (1943), olieverf op doek, Route de Fontvieille aux Baux de Provence, ges. l.o., afm. 60 x 72 cm (met lijst 63 x 77 cm) Verkocht
1533 Image G. van Eck (1958), gemengde techniek, Imaginair zicht op Sittard, ges. r.o., afm. 68 x 98 cm (met lijst 93 x 123 cm), Herkomst: Galerie Michel Knops Verkocht
1535 Image Louis van Soest (1867-1948), olieverf op doek, Winterlandschap, ges. r.o., craquelé, afm. 46 x 62 cm (met lijst 67 x 84 cm) Verkocht
1541 Image Leon Janssen (1951), houtsnede, Matroos, 2000, ges. r.o., gedat. '99, 1/130, afm. 65 x 46 cm (met lijst 81 x 61 cm) Verkocht
1543 Image Abstract reliëf, moet schoongemaakt worden, afm. 49 x 50 cm. Verkocht
1554 Image Crit Rousseau (1941), gemengde techniek, Carnaval in Maastricht, ges. r.o., gedat. '88, afm. 54 x 44 cm (met lijst 87 x 78 cm) Verkocht
1557 Image Jef Scheffers (1906-2009), olieverf op board, Bloemstilleven, ges. r.o., gedat. '49, afm. 54 x 73 cm (met lijst 68 x 88 cm) Verkocht
1558 Image Corneille (1922-2010), litho, Vijf dieren, EA, ges. r.o., gedat. '94, afm. 39 x 39 cm (met lijst 42 x 42 cm) Verkocht
1560 Image J. Tullemans (1924), olieverf op karton, Moeder op stoel, gemon. l.o., afm. 19 x 25 cm (met lijst 30 x 35 cm) Verkocht
1564 Image Jan Theuns, olieverf op paneel, Kopie naar "Man met tulband" naar Rembrandt, afm. 26 x 22 cm (met lijst 39 x 34 cm) Verkocht
1576 Image Opticaprent, kopergravure, 18de eeuw, Beurs van Amsterdam, zuurvlekken, afm. 31 x 42 cm (met lijst 47 x 57 cm) + Ets, Landschap, waterschade, afm. 17 x 22 cm (met lijst 25 x 32 cm) + Kopergravure, Lusthof van Willem de derde, Petrus Schenk, 18de eeuw, afm. 49 x 58 cm (met lijst 58 x 67 cm) (3x) Verkocht
1583 Image Georges Braque (1882-1963), litho, Les peintres témoins de leur temps, Musée Galliera, 1961, papier iets golvend, afm. 72 x 48 cm (met lijst 98 x 71 cm.) Verkocht
1584 Image Georges Braque (1882-1963), litho, L'Atelier de Braque, Musée du Louvre, 1961-1962, Mourlot, afm. 70 x 48 cm (met lijst 95 x 71 cm.) Verkocht
1586 Image Jan Andreas Goedhart (1919-1991), gemengde techniek, Twee kinderen met duif, gedat. '77, ges. r.o., afm. 48 x 66 cm (met lijst 85 cm) Verkocht
1607 Image R. Brouwers (1941), olieverf op board, Vluchtelingen, ges. r.o., 1994, afm. 70 x 97 cm (met lijst 75 x 83 cm) Verkocht

Pagina Vorige 1 2 3 Alle