Direct naar kavel nr:

Juniveiling Venduehuis Dickhaut 8-10 juni » Schilderijen en Grafiek

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Glas en Keramiek, Aziatische en Etnische Kunst, Art Nouveau, Art Deco, Vintage, Design, Koper, tin en andere metalen, Religieuze Kunst, Meubilair, Varia o.a. antiek speelgoed, Wijnen, Ringen, Armbanden , Collier en hangers, Parelcolliers- en armbanden, Polshorloges, Zakhorloges, Oorbellen, Manchetknopen , sets en diversen, Broches, Schrijfartikelen, Russische lakdoosjes, Kookartikelen, Etnische juwelen

Er zijn 111 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 3 pagina's.

Pagina Vorige 1 2 3 Alle
Kavel Foto Omschrijving Status
1565 Image Ruud Aarts, olieverf op doek, Vanessa Tulips, 2002, afm. 60 x 60 cm (met lijst 67 x 66 cm) Verkocht
1567 Image Liza Tsinoeva, gemengde techniek (o.a. met druk), Vain Efforts to Organize Chaos, afm. 48 x 38 cm (met lijst 55 x 45 cm) Verkocht
1597 Image Herman van Veen (1945), twee acrylverfschilderingen op papier, Abstracte compositie, afm. 28 x 19,5 cm (met lijst 51 x 41 cm) (2x) Verkocht
1601 Image Pierre-Auguste Renoir (1841-1919), ets, Le chapeau épinglé, gesigneerd in de plaat, afm. 19 x 16 cm (met lijst 35 x 28 cm) Verkocht
1602 Image Olieverf op paneel, Mars vecht met Cupido, 17de/18de eeuw, gesigneerd r.o. (mogelijk Margareta de Heer), afm. 33 x 26 cm, enkele beschadigingen en oude restauraties Verkocht
1605 Image Galina Zmanovskaja (Kerkrade), olieverf op doek, Openbaring, ges. r.o. en achterzijde, afm. 30 x 30 cm (met lijst 38 x 38 cm) Verkocht
1610 Image Olieverf op doek, Weiland met rustende koeien, 19de/20ste eeuw, gemon. r.o., afm. 19 x 29 cm (met lijst 31 x 41 cm) Verkocht
1612 Image Olieverf op metaal, Glimlachend meisje in raamopening, 19de/20ste eeuw, afm. 19 x 14 cm (met lijst 30 x 25,5 cm) Verkocht
1617 Image Hollandse school, olieverf op paneel, Bij de herberg, 17de eeuw, paar reizigers bij enkele herders, enkele kleine beschadigingen verfoppervlak, afm. 32 x 46 cm (met lijst 43 x 56 cm) Verkocht
1621 Image Heinrich Windhausen (1857-1920), olieverf op doek, Portret van Koningin Wilhelmina der Nederlanden, ges. m.l., 1905, afm. 89 x 69 cm (met lijst 94 x 80 cm) Verkocht
1628 Image Hollandse school, olieverf op paneel (geparketteerd), Bewening van Christus, 17de eeuw, enkele barsten in paneel en enkele oude restauraties, afm. 78 x 100 cm (met lijst 93 x 114 cm) Verkocht
1636 Image Death NYC (1979), zeefdruk, Mickey Mouse, ges. l.o., 2013, 58/100, met certificaat van authenticiteit en sticker, afm. 45 x 32 cm. Verkocht
1637 Image Death NYC (1979), zeefdruk, Mickey Mouse, ges. l.o., 2013, 88/100, met certificaat van authenticiteit en sticker, afm. 32 x 45 cm. Verkocht
5636 Image Engelse school, olieverf op doek (bedoekt), Zicht op een dal met vissers en schapen, oude restauraties, afm. 100 x 160 cm (met lijst 135 x 180 cm) Verkocht

Pagina Vorige 1 2 3 Alle