Direct naar kavel nr:

Juniveiling Venduehuis Dickhaut 8-10 juni » Schilderijen en Grafiek

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Glas en Keramiek, Aziatische en Etnische Kunst, Art Nouveau, Art Deco, Vintage, Design, Koper, tin en andere metalen, Religieuze Kunst, Meubilair, Varia o.a. antiek speelgoed, Wijnen, Ringen, Armbanden , Collier en hangers, Parelcolliers- en armbanden, Polshorloges, Zakhorloges, Oorbellen, Manchetknopen , sets en diversen, Broches, Schrijfartikelen, Russische lakdoosjes, Kookartikelen, Etnische juwelen

Er zijn 111 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 3 pagina's.

Kavel Foto Omschrijving Status
1355 Image Jos Postmes (1896-1934), gemengde techniek op papier, Moeder en kind, niet gesigneerd, afm. 95 x 65 cm (met lijst 113 x 78 cm), herkomst: familie Verkocht
1357 Image Jos Postmes (1896-1934), olieverf op doek, Moeder Gods met het Christuskind en omstaanders, ges. r.o., afm. 78 x 145 cm (met lijst 83 x 153 cm) Verkocht
1358 Image Marijke Beelen, houtsnede, Ezeltje strek je, ges. r.o., diam. 67 cm (met lijst 85 x 85 cm) Verkocht
1361 Image Charles Eyck (1897-1983), houtskooltekening, Portret van een bebaarde man, ges. r.o., gedat. '75, afm. 48 x 33,5 cm (met lijst 66 x 60 cm) Verkocht
1369 Image Leen Kriens (1932), olieverf op doek, Het diner, ges. m.o., 1973, afm. 95 x 80 cm (met lijst 97 x 89 cm) Verkocht
1397 Image Naar Salvador Dali, gekleurde drogenaald ets, Measure for Measure, ges. r.o., EA, afm. 26 x 18 cm (met lijst 39 x 31 cm) Verkocht
1405 Image Isaac Tarkay (1935-2012), zeefdruk, ges. r.o., Twee dames aan de borrel, ges. r.o., 133/350, afm. 68 x 85 cm, scheurtje in rand Verkocht
1408 Image Jules Vermeire (1888-1977), houtskooltekening, Vrouwenhoofd in profiel, gemon. r.o., afm. 35,5 x 57,5 cm (met lijst 90 x 62 cm) Verkocht
1409 Image Charles Eyck (1897-1983), inkttekening, Boerderij, ges. l.b., gedat. '31, afm. 37 x 44 cm (met lijst 61 x 66 cm) Verkocht
1410 Image Massimo Rao (1950-1996), ets, Jongeman, 121/180, 1992, afm. 30 x 21 cm (met lijst 45 x 35 cm) Verkocht
1412 Image Anton Pieck (1895-1987), ets, Stadsgezicht, ges. r.o., gedrukt door den etser, afm. 15 x 21 cm (met lijst 33 x 43 cm) Verkocht
1413 Image Pieke Dassen (1926), litho, ges. r.o., 4/90, gedat. '91, afm. 37 x 32 cm (met lijst 74 x 72 cm) Verkocht
1415 Image Jopie Huisman (1922-2000), multiple (zeefdruk), Boerenkiel, ges. r.o., 165/250, afm. 75 x 45 cm (met lijst 98 x 66 cm) Verkocht
1421 Image W.J. Neuhof (1904-1982), olieverf op doek, Chateau Neercanne, ges. r.o., afm. 59 x 69 cm (met lijst 73 x 81 cm) Verkocht
1427 Image Corneille (1922-2010), litho, Vogel, ges. r.o., gedat. '96, HC, afm. 22 x 20 cm (met lijst 46 x 42 cm) Verkocht
1432 Image Ingekleurde kopergravure, Maestricht, ville forte aux Hollandois, Située sur la Meuse (...), uit: 'Les Forces d'Europe', H. van Loon, uitg. dr. Sr. De Fer, Parijs, 1693, afm. 21,5 x 28 cm (met lijst 39 x 46 cm) Verkocht
1434 Image Olieverf op doek, Strandgezicht, niet gesigneerd, minimale waterschade, deukjes, spanraam tekent zich af, afm. 91 x 120 cm. Verkocht
1443 Image Twee ingekleurde kopergravures, Traiecti obsidio & expugnatio anno 1579, Jan Miel, uitg. in 'Famiani Strada Romani E Societate Iesu de bello Belgico', Cnobbarius, Antwerpen, 1640, voorstellende: 1. het beleg, gezigt op de stad en de schanswerken en gevechten voor de stand en 2. De stad in de verte, op de voorgrond het zegevierende Spaanse leger. en Parma op een troon gedragen door zijn soldaten, met Latijnse uitleg boven in de plaat, afm. 29 x 39 cm (met lijst 50 x 58 cm) (2x) Verkocht
1446 Image Mogelijk Paul Kromjong, olieverf op doek, Abstracte compositie, twee beschadigingen achterzijde, afm. 110 x 117 cm (met lijst 114 x 140 cm) Verkocht
1450 Image Charles Eyck (1897-1983), olieverf op schilderskarton, Voortuintjes in Valkenburg, ges. l.o., gedat. '77, afm. 18 x 20 cm (met lijst 36 x 37 cm) Verkocht
1451 Image Salvador Dali (1904-1989), ets uit de Faust cyclus, Marguerite, ges. r.o., afm. 36/145, afm. 32 x 23,5 cm (met lijst 59 x 48 cm), Herkomst: Galerie Spectra, Stuttgart Verkocht
1452 Image P. Wilhelmus (1926-2003), olieverf op board, Het Jekerdal, ges. r.o., afm. 14 x 22 cm (met lijst 25 x 33 cm) Verkocht
1453 Image Franz Emil Krause (c.1836-1900), olieverf op doek (bedoekt), Havengezicht, ges. r.o., afm. 40 x 60 cm (met lijst 72 x 90 cm), min. beschadigingen verfoppervlak, craquelé Verkocht
1454 Image Litho, Slavante et Lichtenberg près de Maestricht, Madou, 1829, afm. 15 x 20 cm (met lijst 29,5 x 33 cm) + Kopergravure, Gezicht op de Slavante en St. Pietersberg, Hendrik Spilman, Amsterdam, ca. 1740, afm. 17 x 20 cm (met lijst 34 x 37 cm) en afm. 17 x 11 cm (met lijst 33 x 26,5 cm) (3x) Verkocht
1455 Image Twee litho's van Alexander Schaepkens, les Augustins en Fort St. Pieter, 1857 (verkleurd en zuurvlekken) + Gravure, OLV-Kerk, Havard, 1880 + Ets, Lang Grachtje, diverse maten (4x) Verkocht
1462 Image Jules Vermeire (1888-1977), houtskooltekening, Vrouwenhoofd, gemon. l.o., afm. 71 x 51 cm (met lijst 90 x 70 cm) Verkocht
1463 Image Simon Maris (1873-1935), olieverf op doek, Portret van een dame, ges. m.l., afm. 83 x 59 cm (met lijst 104 x 79) Verkocht
1467 Image Reliëf in papier, 1980, 0/0, ges. m.o., afm. 17,5 x 13 cm (met lijst 46 x 32 cm) Verkocht
1477 Image Henry Schouten (1857-1927), olieverf op doek, Boerin met koeien en kalf, ges. r.o., beschadigingen doek, afm. 90 x 61 cm (met lijst 115 x 83 cm) Verkocht
1478 Image Hans Zatzka (1859-1945), olieverf op doek, Exotische danseres, ges. r.o., craquelé, afm. 75 x 45 cm (met lijst 104 x 67 cm) Verkocht
1487 Image Sven Hoekstra (1945), olieverf op doek, Man met hoed, beschadigingen verfoppervlak, ges. l.o., gedat. '77, afm. 49 x 39 cm (met lijst 56 x 46 cm) Verkocht
1493 Image Olieverf op doek (bedoekt), Jonge dame met sluier en Spaanse waaier, 19de eeuw, enkele oude restauraties, minimale beschadiging verfoppervlak, afm. 60 x 49 cm (met lijst 89 x 77 cm) Verkocht
1500 Image A.de Haas (1920-1972), olieverf op doek, Het bombardement van Rotterdam, ges. r.o., deukje en enkele minimale beschadigingen verfoppervlak, afm. 95 x 84 cm (met lijst 117 x 106 cm) Verkocht
1505 Image Kim Zwarts (1955), Architecturale foto, label achterzijde, 11.2007, afm. 54 x 43 cm (met lijst 74 x 61 cm) Verkocht
1507 Image Willem van den Berg (1886-1970), olieverf op triplex, Dorpsgezicht (waarschijnlijk Thorn), ges. r.o., 1967, afm. 23 x 33 cm (met lijst 40 x 49 cm) Verkocht
1509 Image Olieverf op doek, Naakte dame voor de spiegel, afm. 70 x 48 cm (met lijst 80 x 60 cm) Verkocht
1513 Image Ans Wortel (1929-1997), olieverf op triplex, In badpak (...), ges. l.o., afm. 58 x 49 cm (met lijst 63 x 53 cm) Verkocht
1518 Image Piet Vos (1947), olieverf op doek, Limburgs landschap, ges. l.o., afm. 16 x 24 cm (met lijst 31 x 39 cm) Verkocht
1519 Image Piet Vos (1947), olieverf op doek, De carrousel, ges. l.o., afm. 43 x 58 cm (met lijst 58 x 74 cm) Verkocht
1524 Image Piet Vos (1947), olieverf op doek, Bloemstilleven, ges. l.o., afm. 54 x 42 cm (met lijst 66 x 54 cm) Verkocht
1525 Image Piet Vos (1947), twee olieverfschilderingen op board, De optocht, niet gesigneerd, afm. 52 x 37 cm en 37 x 34 cm (2x) Verkocht
1528 Image Henri Jonas (1878-1944), olieverf op doek, De Maasbrug, ges. l.o., deukje in doek, afm. 64 x 114 cm (met lijst 80 x 124 cm) Verkocht
1530 Image Walasse Ting (1929-2010), litho, Roze dame, ges. r.o., 116/250 , afm. 68 x 95 cm (met lijst 108 x 130 cm) Verkocht
1531 Image Piet Vos (1947), olieverf op doek, De optocht, ges. r.o., afm. 43 x 58 cm (met lijst 58 x 74 cm) Verkocht
1532 Image Piet Vos (1947), olieverf op doek, De eenwieler, ges. l.o., afm. 43 x 58 cm (met lijst 58 x 74 cm) Verkocht
1533 Image Piet Vos (1947), drie olieverfschilderingen op doek: Rachel, ges. r.o., afm. 57 x 43 cm + Optocht, ges. l.o., afm. 45 x 60 cm + Bloemstilleven, ges. r.o., afm. 70 x 60 cm (3x) Verkocht
1534 Image A.de Haas (1920-1972), ets, Vechtende honden, ges. r.o., gedat. '53, iets verkleurd, afm. 28 x 24 cm (met lijst 35 x 30 cm) Verkocht
1539 Image Hendrik Vader (1928-1997), olieverf op paneel, Vissers op het strand, ges. l.o., afm. 80 x 118 cm (met lijst 101 x 140 cm) Verkocht
1544 Image Olieverf op paneel, Vissersboot op het strand, gesigneerd r.o. (sleets), craquelé, afm. 15 x 24 cm (met lijst 33 x 42 cm) Verkocht
1546 Image Hendrik Vader (1928-1997), olieverf op paneel, Vissers op het strand, ges. l.o., afm. 69 x 120 cm (met lijst 106 x 144 cm) Verkocht