Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Glas en Keramiek, Aziatische en Etnische Kunst, Art Nouveau, Art Deco, Vintage, Design, Koper, tin en andere metalen, Religieuze Kunst, Meubilair, Varia o.a. antiek speelgoed, Wijnen, Ringen, Armbanden , Collier en hangers, Parelcolliers- en armbanden, Polshorloges, Zakhorloges, Oorbellen, Manchetknopen , sets en diversen, Broches, Schrijfartikelen, Russische lakdoosjes, Kookartikelen, Etnische juwelen
Er zijn 111 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 3 pagina's.
Kavel | Foto | Omschrijving | Status |
1355 | Jos Postmes (1896-1934), gemengde techniek op papier, Moeder en kind, niet gesigneerd, afm. 95 x 65 cm (met lijst 113 x 78 cm), herkomst: familie | Verkocht | |
1357 | Jos Postmes (1896-1934), olieverf op doek, Moeder Gods met het Christuskind en omstaanders, ges. r.o., afm. 78 x 145 cm (met lijst 83 x 153 cm) | Verkocht | |
1358 | Marijke Beelen, houtsnede, Ezeltje strek je, ges. r.o., diam. 67 cm (met lijst 85 x 85 cm) | Verkocht | |
1361 | Charles Eyck (1897-1983), houtskooltekening, Portret van een bebaarde man, ges. r.o., gedat. '75, afm. 48 x 33,5 cm (met lijst 66 x 60 cm) | Verkocht | |
1369 | Leen Kriens (1932), olieverf op doek, Het diner, ges. m.o., 1973, afm. 95 x 80 cm (met lijst 97 x 89 cm) | Verkocht | |
1397 | Naar Salvador Dali, gekleurde drogenaald ets, Measure for Measure, ges. r.o., EA, afm. 26 x 18 cm (met lijst 39 x 31 cm) | Verkocht | |
1405 | Isaac Tarkay (1935-2012), zeefdruk, ges. r.o., Twee dames aan de borrel, ges. r.o., 133/350, afm. 68 x 85 cm, scheurtje in rand | Verkocht | |
1408 | Jules Vermeire (1888-1977), houtskooltekening, Vrouwenhoofd in profiel, gemon. r.o., afm. 35,5 x 57,5 cm (met lijst 90 x 62 cm) | Verkocht | |
1409 | Charles Eyck (1897-1983), inkttekening, Boerderij, ges. l.b., gedat. '31, afm. 37 x 44 cm (met lijst 61 x 66 cm) | Verkocht | |
1410 | Massimo Rao (1950-1996), ets, Jongeman, 121/180, 1992, afm. 30 x 21 cm (met lijst 45 x 35 cm) | Verkocht | |
1412 | Anton Pieck (1895-1987), ets, Stadsgezicht, ges. r.o., gedrukt door den etser, afm. 15 x 21 cm (met lijst 33 x 43 cm) | Verkocht | |
1413 | Pieke Dassen (1926), litho, ges. r.o., 4/90, gedat. '91, afm. 37 x 32 cm (met lijst 74 x 72 cm) | Verkocht | |
1415 | Jopie Huisman (1922-2000), multiple (zeefdruk), Boerenkiel, ges. r.o., 165/250, afm. 75 x 45 cm (met lijst 98 x 66 cm) | Verkocht | |
1421 | W.J. Neuhof (1904-1982), olieverf op doek, Chateau Neercanne, ges. r.o., afm. 59 x 69 cm (met lijst 73 x 81 cm) | Verkocht | |
1427 | Corneille (1922-2010), litho, Vogel, ges. r.o., gedat. '96, HC, afm. 22 x 20 cm (met lijst 46 x 42 cm) | Verkocht | |
1432 | Ingekleurde kopergravure, Maestricht, ville forte aux Hollandois, Située sur la Meuse (...), uit: 'Les Forces d'Europe', H. van Loon, uitg. dr. Sr. De Fer, Parijs, 1693, afm. 21,5 x 28 cm (met lijst 39 x 46 cm) | Verkocht | |
1434 | Olieverf op doek, Strandgezicht, niet gesigneerd, minimale waterschade, deukjes, spanraam tekent zich af, afm. 91 x 120 cm. | Verkocht | |
1443 | Twee ingekleurde kopergravures, Traiecti obsidio & expugnatio anno 1579, Jan Miel, uitg. in 'Famiani Strada Romani E Societate Iesu de bello Belgico', Cnobbarius, Antwerpen, 1640, voorstellende: 1. het beleg, gezigt op de stad en de schanswerken en gevechten voor de stand en 2. De stad in de verte, op de voorgrond het zegevierende Spaanse leger. en Parma op een troon gedragen door zijn soldaten, met Latijnse uitleg boven in de plaat, afm. 29 x 39 cm (met lijst 50 x 58 cm) (2x) | Verkocht | |
1446 | Mogelijk Paul Kromjong, olieverf op doek, Abstracte compositie, twee beschadigingen achterzijde, afm. 110 x 117 cm (met lijst 114 x 140 cm) | Verkocht | |
1450 | Charles Eyck (1897-1983), olieverf op schilderskarton, Voortuintjes in Valkenburg, ges. l.o., gedat. '77, afm. 18 x 20 cm (met lijst 36 x 37 cm) | Verkocht | |
1451 | Salvador Dali (1904-1989), ets uit de Faust cyclus, Marguerite, ges. r.o., afm. 36/145, afm. 32 x 23,5 cm (met lijst 59 x 48 cm), Herkomst: Galerie Spectra, Stuttgart | Verkocht | |
1452 | P. Wilhelmus (1926-2003), olieverf op board, Het Jekerdal, ges. r.o., afm. 14 x 22 cm (met lijst 25 x 33 cm) | Verkocht | |
1453 | Franz Emil Krause (c.1836-1900), olieverf op doek (bedoekt), Havengezicht, ges. r.o., afm. 40 x 60 cm (met lijst 72 x 90 cm), min. beschadigingen verfoppervlak, craquelé | Verkocht | |
1454 | Litho, Slavante et Lichtenberg près de Maestricht, Madou, 1829, afm. 15 x 20 cm (met lijst 29,5 x 33 cm) + Kopergravure, Gezicht op de Slavante en St. Pietersberg, Hendrik Spilman, Amsterdam, ca. 1740, afm. 17 x 20 cm (met lijst 34 x 37 cm) en afm. 17 x 11 cm (met lijst 33 x 26,5 cm) (3x) | Verkocht | |
1455 | Twee litho's van Alexander Schaepkens, les Augustins en Fort St. Pieter, 1857 (verkleurd en zuurvlekken) + Gravure, OLV-Kerk, Havard, 1880 + Ets, Lang Grachtje, diverse maten (4x) | Verkocht | |
1462 | Jules Vermeire (1888-1977), houtskooltekening, Vrouwenhoofd, gemon. l.o., afm. 71 x 51 cm (met lijst 90 x 70 cm) | Verkocht | |
1463 | Simon Maris (1873-1935), olieverf op doek, Portret van een dame, ges. m.l., afm. 83 x 59 cm (met lijst 104 x 79) | Verkocht | |
1467 | Reliëf in papier, 1980, 0/0, ges. m.o., afm. 17,5 x 13 cm (met lijst 46 x 32 cm) | Verkocht | |
1477 | Henry Schouten (1857-1927), olieverf op doek, Boerin met koeien en kalf, ges. r.o., beschadigingen doek, afm. 90 x 61 cm (met lijst 115 x 83 cm) | Verkocht | |
1478 | Hans Zatzka (1859-1945), olieverf op doek, Exotische danseres, ges. r.o., craquelé, afm. 75 x 45 cm (met lijst 104 x 67 cm) | Verkocht | |
1487 | Sven Hoekstra (1945), olieverf op doek, Man met hoed, beschadigingen verfoppervlak, ges. l.o., gedat. '77, afm. 49 x 39 cm (met lijst 56 x 46 cm) | Verkocht | |
1493 | Olieverf op doek (bedoekt), Jonge dame met sluier en Spaanse waaier, 19de eeuw, enkele oude restauraties, minimale beschadiging verfoppervlak, afm. 60 x 49 cm (met lijst 89 x 77 cm) | Verkocht | |
1500 | A.de Haas (1920-1972), olieverf op doek, Het bombardement van Rotterdam, ges. r.o., deukje en enkele minimale beschadigingen verfoppervlak, afm. 95 x 84 cm (met lijst 117 x 106 cm) | Verkocht | |
1505 | Kim Zwarts (1955), Architecturale foto, label achterzijde, 11.2007, afm. 54 x 43 cm (met lijst 74 x 61 cm) | Verkocht | |
1507 | Willem van den Berg (1886-1970), olieverf op triplex, Dorpsgezicht (waarschijnlijk Thorn), ges. r.o., 1967, afm. 23 x 33 cm (met lijst 40 x 49 cm) | Verkocht | |
1509 | Olieverf op doek, Naakte dame voor de spiegel, afm. 70 x 48 cm (met lijst 80 x 60 cm) | Verkocht | |
1513 | Ans Wortel (1929-1997), olieverf op triplex, In badpak (...), ges. l.o., afm. 58 x 49 cm (met lijst 63 x 53 cm) | Verkocht | |
1518 | Piet Vos (1947), olieverf op doek, Limburgs landschap, ges. l.o., afm. 16 x 24 cm (met lijst 31 x 39 cm) | Verkocht | |
1519 | Piet Vos (1947), olieverf op doek, De carrousel, ges. l.o., afm. 43 x 58 cm (met lijst 58 x 74 cm) | Verkocht | |
1524 | Piet Vos (1947), olieverf op doek, Bloemstilleven, ges. l.o., afm. 54 x 42 cm (met lijst 66 x 54 cm) | Verkocht | |
1525 | Piet Vos (1947), twee olieverfschilderingen op board, De optocht, niet gesigneerd, afm. 52 x 37 cm en 37 x 34 cm (2x) | Verkocht | |
1528 | Henri Jonas (1878-1944), olieverf op doek, De Maasbrug, ges. l.o., deukje in doek, afm. 64 x 114 cm (met lijst 80 x 124 cm) | Verkocht | |
1530 | Walasse Ting (1929-2010), litho, Roze dame, ges. r.o., 116/250 , afm. 68 x 95 cm (met lijst 108 x 130 cm) | Verkocht | |
1531 | Piet Vos (1947), olieverf op doek, De optocht, ges. r.o., afm. 43 x 58 cm (met lijst 58 x 74 cm) | Verkocht | |
1532 | Piet Vos (1947), olieverf op doek, De eenwieler, ges. l.o., afm. 43 x 58 cm (met lijst 58 x 74 cm) | Verkocht | |
1533 | Piet Vos (1947), drie olieverfschilderingen op doek: Rachel, ges. r.o., afm. 57 x 43 cm + Optocht, ges. l.o., afm. 45 x 60 cm + Bloemstilleven, ges. r.o., afm. 70 x 60 cm (3x) | Verkocht | |
1534 | A.de Haas (1920-1972), ets, Vechtende honden, ges. r.o., gedat. '53, iets verkleurd, afm. 28 x 24 cm (met lijst 35 x 30 cm) | Verkocht | |
1539 | Hendrik Vader (1928-1997), olieverf op paneel, Vissers op het strand, ges. l.o., afm. 80 x 118 cm (met lijst 101 x 140 cm) | Verkocht | |
1544 | Olieverf op paneel, Vissersboot op het strand, gesigneerd r.o. (sleets), craquelé, afm. 15 x 24 cm (met lijst 33 x 42 cm) | Verkocht | |
1546 | Hendrik Vader (1928-1997), olieverf op paneel, Vissers op het strand, ges. l.o., afm. 69 x 120 cm (met lijst 106 x 144 cm) | Verkocht |