Direct naar kavel nr:

Juniveiling Venduehuis Dickhaut 8-10 juni » Schilderijen en Grafiek

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Glas en Keramiek, Aziatische en Etnische Kunst, Art Nouveau, Art Deco, Vintage, Design, Koper, tin en andere metalen, Religieuze Kunst, Meubilair, Varia o.a. antiek speelgoed, Wijnen, Ringen, Armbanden , Collier en hangers, Parelcolliers- en armbanden, Polshorloges, Zakhorloges, Oorbellen, Manchetknopen , sets en diversen, Broches, Schrijfartikelen, Russische lakdoosjes, Kookartikelen, Etnische juwelen

Er zijn 111 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 3 pagina's.

Kavel Foto Omschrijving Status
1254 Image Duitse school, pendanten, olieverf op doek (bedoekt), Mogelijk een portret van Francois Xavier Cornet en Jeanne de Franquinet, 18de eeuw, craquelé en restauraties, in vergulde hout gestoken lijst (lijst man licht beschadigd), afm. 79 x 62 cm (met list 96 x 80 cm) (2x) Verkocht
1255 Image Otto Wilhelm Eglau (1917-1988), ets-aquatint, Flughafen, ges. r.o., gedat. '67, 16/30, afm. 53 x 74 cm (met lijst 83 x 62 cm) Verkocht
1258 Image A.H. Gouwe (1875-1965), marouflé, Tahiti, ges. l.o. gedateerd, afm. 27,5 x 37,5 cm (met lijst 31 x 41 cm) Verkocht
1259 Image Gemengde techniek, Naakte dames, ges. r.o. 'Maddy', afm. 15 x 40 cm (met lijst 29 x 53 cm) + Litho, Kat, afm. 23 x 15 cm ( met lijst 40 x 32 cm) + Ben Leenen, litho, ges. m.o., afm. 45 x 23 cm (met lijst 49 x 26 cm) (3x) Verkocht
1262 Image Lithografie, For God King and Country, ges. m.o., 7/20, 1968, glas gebroken, afm. 46 x 38 cm. Verkocht
1263 Image Vier kopergravures met jachtscènes, Johannes Strandanus (inventor) en Philips Galle (executor), afm. 21 x 29,5 cm (met lijst 66 x 47 cm) (2x) Verkocht
1266 Image Marino Marini (1901-1980), litho, Chevaux et Cavaliers, ges. r.o., HC, afm. 43 x 53 cm (met lijst 68 x 79 cm) Verkocht
1268 Image Ben Leenen (1949), zes litho's, allen gesigneerd en gedateerd, afm. 67 x 33 cm (met lijst 71 x 36 cm) (6x) Verkocht
1270 Image Kees Salentijn (1947), vier zeefdrukken, Diverse voorstellingen, allen rechtsonder gesigneerd, 114/160, 160/175, 146/175 en 155/175, afm. 21 x 18 cm (met lijst 43 x 38 cm) (4x) Verkocht
1273 Image Wil Belinfante (1922-2014), zeefdruk, Vergaderen, ges. r.o, 50/125, afm. 29,5 x 39 cm (met lijst 59 x 67 cm) Verkocht
1275 Image Olieverf op paneel, Herder met koeien, vroeg 19de eeuw, oude restauraties, barst in paneel, afm. 48 x 66 cm (met lijst 65 x 83 cm) Verkocht
1279 Image Willem Hofhuizen (1915-1986), gemengde techniek, Bijeenkomst voor klassieke architectuur, ges. l.o., afm. 25 x 37 cm (met lijst 42 x 54 cm) Verkocht
1280 Image Olieverf op board, Twee kinderen, ges. r.o. 'Maddy', afm. 42 x 37 cm (met lijst 43 x 37 cm) Verkocht
1281 Image Kees Salentijn (1947), vier zeefdrukken, Diverse voorstellingen, allen rechtsonder gesigneerd, 35/175, 44/110, 161/175 en 125/160, afm. 23 x 16 cm (met lijst 43 x 38 cm) (4x) Verkocht
1283 Image Les Deux Garçons, prent, Parkstadprent, gesigneerd en genummerd in druk, afm. 55 x 40 cm (met lijst 66 x 51 cm) Verkocht
1284 Image Alexander Bobkin (1991), gemengde techniek, Birth of the Universe, ges. r.o., 1991, afm. 34 x 48 cm (met lijst 68 x 55 cm) Verkocht
1286 Image Olieverf op paneel, 18de/19de eeuw, Slag van de Milvische brug (Keizer Constantijn dankt God voor zijn overwinning, de onthoofde keizer Maxentius ligt aan zijn voeten), minimale beschadiging verfoppervlak, afm. 24 x 33 cm (met lijst 43 x 51 cm) Verkocht
1288 Image Graham Sutherland (1903-1980), litho, Sheet of Studies, ges. r.o., 67/200, 1971, afm. 57 x 77 cm (met lijst 62 x 82,5 cm) Verkocht
1289 Image Mogelijk Edouard van Mareke, olieverf op doek, Portret van Marie van Mareke (1800-1882), niet gesigneerd, afm. 22,5 x 15 cm (met lijst 37 x 29 cm) Verkocht
1292 Image Franck van den Broeck, twee litho's, ges. l.o., 1993, 1/50, afm. 37 x 46 cm (met lijst 68 x 51 cm ) (2x) Verkocht
1295 Image Wim van Woerkom (1905-1998), ets, Citadel Sousse, ges. r.o., afm. 19 x 26 cm (met lijst 40 x 43 cm) Verkocht
1297 Image Franse school, olieverf op doek (bedoekt), Gaius Marius en de Cimbrische soldaat, vroeg 19de eeuw, oude restauraties, kleine beschadigingen verfoppervlak en lijst, afm. 29,5 x 34 cm (met lijst 42 x 48 cm) Verkocht
1299 Image Corneille (1922-2010), litho, Le fol été, ges. r.o., EA, papier verkleurd, afm. 39 x 55 cm (met lijst 53 x 68 cm) Verkocht
1300 Image J. van Puyenbroeck (1887-1972), olieverf op doek, Portret van Evelyn van Puyenbroeck, niet gesigneerd, afm. 30 x 24 cm (met lijst 41 x 37 cm) Verkocht
1301 Image Henry Schouten (1857/64-1927), olieverf op doek, De connaisseurs, ges. l.o., afm. 57 x 48 cm (met lijst 90 x 80 cm) Verkocht
1302 Image Kees Salentijn (1947), vier zeefdrukken, Diverse voorstellingen, allen rechtsonder gesigneerd, 124/160, 95/175, 101/160 en 144/175, afm. 22 x 18 cm (met lijst 43 x 38 cm) (4x) Verkocht
1306 Image Charles Eyck (1897-1983), gemengde techniek, Doffers, ges. r.o. gedat.'59, afm. 44 x 62 cm (met lijst 70 x 83 cm) Verkocht
1307 Image Charles Eyck (1897-1983), olieverf op doek, Bimba met maskers, ges. r.o., afm. 120 x 98 cm (met lijst 139 x 117 cm) Verkocht
1309 Image Marc Mulders (1958), Paul van Dongen (1958) en Reinoud van Vught (1960), gemengde techniek, Semi-abstracte compositie, ges. r.o., 1997, afm. 67 x 45,5 cm (met lijst 91 x 68 cm) Verkocht
1311 Image E. Masson, olieverf op triplex, Bloemstilleven, ges. l.o., afm. 31 x 38 cm (met lijst 43 x 50 cm) Verkocht
1315 Image Ingekleurde kopergravure, Generale Caert van Vranckryck, afm. 15 x 19 cm (met lijst 21 x 25 cm) + Kopergravure, Sub Philippo Secundo, 17de eeuw, waterschade, afm. 15 x 17 cm (met lijst 26 x 27 cm) + Kopergravure, Stad Maastricht, Duitse uitgave, 18de eeuw, verkleurd, afm. 33 x 43 cm (met lijst 41 x 52 cm) (3x) Verkocht
1317 Image Marjan van Herpen, afdruk op fotopapier achter mat plexiglas op een aluminium plaat, Stillife with Cranberries, ges. r.o., 1/8, afm. 80 x 120 cm, met certificaat Verkocht
1319 Image Italiaanse school, olieverf op marmer, 18de eeuw, Abraham en Isaak, enkele kleine beschadigingen, afm. 10 x 13,5 cm (met lijst 18 x 22 cm) Verkocht
1321 Image Bram van Velde (1895-1981), litho, Abstracte compositie, ges. r.o., 78/100, 1972, afm. 55 x 51 cm (met lijst 80 x 76 cm), papier iets verkleurd Verkocht
1322 Image J. van Puyenbroeck (1887-1972), olieverf op paneel, Portret van Constance van Puyenbroeck, gemon. r.o., afm. 35 x 29 cm (met lijst 48 x 43 cm) Verkocht
1323 Image Naar Henry Schouten, olieverf op paneel, Twee apen, afm. 41 x 33 cm (met lijst 54 x 47 cm) Verkocht
1325 Image Ingekleurde kopergravure, Traiectum ad Mosam, uit het beroemde stedenboek van L. Giucciardini, uitg. dr. W. Blaeu, Amsterdam, 17de eeuw, afm. 37 x 50 cm, slechte conditie + Ingekleurde kopergravure, Maestricht, Traiectum ad Mosam, Frederik de Wit, 17de eeuw, afm. 43 x 55 cm, slechte conditie (2x) Verkocht
1326 Image Willem Paerels (1878-1962), olieverf op doek (bedoekt), Stilleven, ges. l.o., 1915, afm. 69 x 73 cm (met lijst 95 x 97 cm. Verkocht
1329 Image Ger Boosten (1899-1986), gemengde techniek (pastel en potlood), Het Bassin Maastricht, ges. r.o., afm. 48 x 48 cm (met lijst 66 x 66 cm) Verkocht
1330 Image Ingekleurde kopergravure, Ducatus Gelriae pars secunda quae est Ruremondensis, Joannes Janssonius, 17de eeuw, afm. 40 x 53 cm (met lijst 57 x 80 cm) Verkocht
1331 Image Jelinger, H. (1895-1961), ingekleurde ets, Onze Lieve Vrouwkerk Maastricht, ges. r.o. in potlood, afm. 22 x 13,5 cm (met lijst 36 x 21 cm) Verkocht
1333 Image P. Wilhelmus (1926-2003), olieverf op doek, Sint Pieter in de sneeuw, ges. r.o., afm. 24 x 30 cm (met lijst 28x 34 cm) Verkocht
1338 Image Joep Nicolas (1897-1972), tempera (?) op board, Mythologische scène, ges. l.o., 1941, afm. 93 x 120 cm (met lijst 103 x 128 cm) Verkocht
1340 Image G. van Eck (1958), gemengde techniek, Zicht op Maastricht, ges. m.r., gedat. '88, afm. 68 x 98 cm (met lijst 92 x 123 cm) Verkocht
1341 Image Corneille (1922-2010), litho, Dans le ciel mediterranéen, ges. r.o., gedat. '65, EA, afm. 51 x 43 cm (met lijst 79 x 62 cm) Verkocht
1342 Image Henri Jonas (1878-1944), olieverf op doek (bedoekt), Suzanna en de ouderen, ges. r.o., gedat. '39, enkele kleine beschadigingen en minimaal verfverlies, afm. 207 x 84 cm (met lijst 229 x 98 cm) Verkocht
1343 Image Jan Knikker jr. (1911-1990), olieverf op doek, Amsterdamse bloemenmarkt, ges. r.o., afm. 59 x 49 cm (met lijst 73 x 62 cm) Verkocht
1345 Image Pieter Defesche (1921-1998), gemengde techniek, Abstracte compositie, ges. l.o. en achterzijde, gedat. '63, afm. 56 x 46 cm (met lijst 86 x 75 cm) Verkocht
1346 Image Corneille (1922-2010), gemengde techniek, Maastricht, ges. l.o., 2001, afm. 61 x 48 cm (met lijst 107 x 84 cm) Verkocht
1349 Image Louis Soonius (1883-1956), potloodtekening, Lachend meisje, ges. r.o., 1914, afm. 44 x 20 cm (met lijst 60 x 35 cm) Verkocht