Direct naar kavel nr:

Kunst-, Design-, Vintage-, Juwelen- en Antiekveiling 21-23 September » Galerie Ipomal

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas, Schilderijen en Grafiek, Aziatische en Ethische Kunst, Art Nouveau, Art Deco, Vintage, Design, Religieuze Kunst, Koper, Tin en Andere Metalen, Wijnen, Varia, Ringen, Armbanden, Colliers en Hangers, Broches, Dasspelden, Manchetknopen ,Attributen en munten, Polshorloges, Zakhorloges, Meubilair, Etnische Juwelen, Prehistorische objecten, versteend hout en fossielen, Antieke kerstballen

Er zijn 3 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Status
080 Image Peter Buchholz, drie geëmailleerde wandobjecten, afm. 24 x 22 cm (3x) Verkocht
089 Image Hélène van Dongen (1948), steengoed, Dynamisch symbool, afm. 33 x 39 cm, Herkomst: Ipomal galerie Verkocht
1407 Image Manfred Hurlimann (1958), kleurpotloodtekening, Frau, gemon. r.o., 1988, afm. 49 x 29 cm (met lijst 71 x 50 cm) Verkocht
1409 Image Gène Eggen (1921-2000), vijf kleurenlinosnedes, Vrouw met boom, allen gesigneerd en genummerd oplage van 50, allen met zuurvlekken, slechte conditie, afm. 64 x 50 cm. (5x) Verkocht
2069 Image Accordeon in lederen koffer Verkocht