Direct naar kavel nr:

Kunst-, Design-, Vintage-, Juwelen- en Antiekveiling 21-23 September » Varia

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas, Schilderijen en Grafiek, Aziatische en Ethische Kunst, Art Nouveau, Art Deco, Vintage, Design, Religieuze Kunst, Koper, Tin en Andere Metalen, Wijnen, Ringen, Armbanden, Colliers en Hangers, Broches, Dasspelden, Manchetknopen ,Attributen en munten, Polshorloges, Zakhorloges, Galerie Ipomal, Meubilair, Etnische Juwelen, Prehistorische objecten, versteend hout en fossielen, Antieke kerstballen

Er zijn 15 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Status
1238 Image Paar vintage Yamaha boxen, NS-1000 monitor, h. 68 cm (2x) Verkocht
1663 Image Beige deken, kasjmier, afm. 260 x 140 cm (nieuw) Verkocht
1684 Image Beige pashmina, kasjmier, afm. 200 x 70 cm (nieuw) Verkocht
1695 Image Donkelblauwe pashmina, kasjmier, afm. 200 x 70 cm (nieuw) Verkocht
1706 Image Zwarte pashmina, kasjmier, afm. 200 x 70 cm (nieuw) Verkocht
1717 Image Beige deken, kasjmier, afm. 260 x 140 cm (nieuw) Verkocht
1794 Image 8-delige boekenreeks “Dictionnaire des peintres sculpteurs dessinateurs et graveurs”, door E. Benezit, 1966 (8x) Verkocht
1979 Image Michel Verger, Widensolen, drie messen: 1 x benen heft gedecoreerd met hertenkop, l. 49 cm + 1 x houten heft gedecoreerd met wolvenkop, l. 38 cm + Houten met hoornen heft, gedecoreerd met everzwijnhoofd (1 tand beschadigd), l. 32 cm, allen in lederen schede (3x) Verkocht
2080 Image Paar houten handbeschilderde uilen, Feathers Gallery, 245/2000 en 250/2000, h. 27 cm, minimale slijtagesporen (2x) Verkocht
2083 Image Verzilverde vintage dwarsfluit, Haynes-Schwelm, in origineel etui Verkocht
2086 Image Herenfiets, Vsf Fahrrad Manufaktur Verkocht
2087 Image Elektrische fiets, KTM Macina/Bosch CX Verkocht
2096 Image Eikenhouten doos, Nederland, bewerkt met kerfsnede, afm. 14 x 35 x 26 cm. Verkocht
2098 Image Geëmailleerde koperen plaquette, Zwitserland, Scène uit het Bijbelse verhaal 'Lot en zijn dochters', waarschijnlijk atelier Mussard, ca. 1730/1750, afm. 5 x 6,8 cm. Verkocht
2108 Image Twee zwart-wit marmeren boekensteunen, jaren '40/'50, ouderdomssporen, h. 11 en 12 cm (4x) Verkocht