Direct naar kavel nr:

Kunst-, Design-, Vintage-, Juwelen- en Antiekveiling 21-23 September » Koper, Tin en Andere Metalen

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas, Schilderijen en Grafiek, Aziatische en Ethische Kunst, Art Nouveau, Art Deco, Vintage, Design, Religieuze Kunst, Wijnen, Varia, Ringen, Armbanden, Colliers en Hangers, Broches, Dasspelden, Manchetknopen ,Attributen en munten, Polshorloges, Zakhorloges, Galerie Ipomal, Meubilair, Etnische Juwelen, Prehistorische objecten, versteend hout en fossielen, Antieke kerstballen

Er zijn 9 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Status
1901 Image Gegraveerde geel- met roodkoperen tabaksdoos, Nederland, 18de eeuw, met orangistische voorstelling, recto-verso versierd, l. 15 cm. Verkocht
1902 Image Drie gegraveerde geelkoperen tabaksdozen, beide zijden gedecoreerd met Bijbelse scènes, Nederland, 18de eeuw, l. 11, 11,5 en 12,5 cm (3x) Verkocht
1903 Image Gegraveerde geel-met roodkoperen tabaksdoos, Nederland, 18de eeuw, recto-verso gedecoreerd met o.a. de inscriptie 'Ik heb een oude man die mij niet kan behaage', l. 17 cm. Verkocht
1904 Image Gegraveerde geel-met roodkoperen tabaksdoos, zogenaamde Zeevaartdoos van Holm', 1774, l. 15 cm. Verkocht
1912 Image Gegraveerde geelkoperen tabaksdoos, recto-verso gedecoreerd met Bijbelse voorstellingen, l. 17 cm + Gegraveerde geel-met rood koperen tabaksdoos, recto-verso gedecoreerd met Bijbelse voorstellingen, l. 16 cm (2x) Verkocht
1913 Image Gegraveerde geelkoperen tabaksdoos, Nederland, 18de eeuw, bovenzijde gedecoreerd met wapenschilden van de Zeven Provinciën en de onderzijde met anti-Papistische voorstelling, l. 13,5 cm. Verkocht
1914 Image Geel-met roodkoperen tabaksdoos met voorstelling van Frederik de Grote en zijn overwinning bij Praag, Iserlohn, 1757 Verkocht
1981 Image Messing wandblakers, Nederland, 18de/19de eeuw, gedecoreerd met rocailles, afm. 36 x 23 cm (2x) Verkocht
1983 Image Twee bronzen bellen, 1 x no. 9, h. 9 cm + 1 x 17de eeuw, gedateerd '1632', gerestaureerd, h. 15 cm (2x) Verkocht