Direct naar kavel nr:

Kunst-, Design-, Vintage-, Juwelen- en Antiekveiling 21-23 September » Religieuze Kunst

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas, Schilderijen en Grafiek, Aziatische en Ethische Kunst, Art Nouveau, Art Deco, Vintage, Design, Koper, Tin en Andere Metalen, Wijnen, Varia, Ringen, Armbanden, Colliers en Hangers, Broches, Dasspelden, Manchetknopen ,Attributen en munten, Polshorloges, Zakhorloges, Galerie Ipomal, Meubilair, Etnische Juwelen, Prehistorische objecten, versteend hout en fossielen, Antieke kerstballen

Er zijn 7 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Status
1724 Image Gepolychromeerde houten sculptuur, Madonna met kind onder kroon vastgehouden door twee engelen, 17de/18de eeuw, sleets, oude houtwormsporen, afm. 38 x 27 cm. Verkocht
1803 Image Oost-Europees icoon, Sint Nicolaas, ca. 1900, afm. 29 x 23 cm. Verkocht
1806 Image Russisch icoon, Sint Joris met de draak, 19de eeuw, afm. 17,5 x 14 cm, met expertise door de Ikonen-Galerie, Munchen Verkocht
1808 Image Zes boeken over o.a. iconen (6x) Verkocht
1814 Image Gietijzeren kruis, Normandië, gedecoreerd met hostie, verroest, afm. 134 x 87 cm. Verkocht
1867 Image Statenbijbel in lederen omslag, met bronzen sloten en beslag, Jacob Lindenberg, Amsterdam, 1702, minimale waterschade, zuurvlekken, enkele minimale beschadigingen Verkocht
2088 Image Reisicoon/triptiek, olieverf op paneel, Macedonië/Griekenland, Theotokos van de leven gevende lente, 16de/17de eeuw, enkele oude restauraties en beschadigingen, afm. 40 x 52 cm. Verkocht
2089 Image Russisch icoon, 19de eeuw, Maria "Vreugde van alle bedroefden", afm. 22 x 18 cm. Verkocht
2097 Image Russisch icoon, Christus Pantocrator tussen Maria en Johannes de Doper (Deësis), 19de eeuw, afm. 31,5 x 27,3 cm, met taxatierapport voor Dhr. A. Jacobs, Iconenatelier Oostelbeers Verkocht