Direct naar kavel nr:

Kunst-, Design-, Vintage-, Juwelen- en Antiekveiling 21-23 September » Art Nouveau, Art Deco, Vintage, Design

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas, Schilderijen en Grafiek, Aziatische en Ethische Kunst, Religieuze Kunst, Koper, Tin en Andere Metalen, Wijnen, Varia, Ringen, Armbanden, Colliers en Hangers, Broches, Dasspelden, Manchetknopen ,Attributen en munten, Polshorloges, Zakhorloges, Galerie Ipomal, Meubilair, Etnische Juwelen, Prehistorische objecten, versteend hout en fossielen, Antieke kerstballen

Er zijn 34 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Status
246 Image Jean Emile Puiforcat (1897-1945), zilveren handspiegel, Frankrijk, glas met kleine beschadiging, afm. 23 x 9,5 cm. Verkocht
435 Image A. Copier voor Leerdam, serica, oranje vaas, h. 20 cm. Verkocht
538 Image Paar Amsterdamse School glas-in-loodramen, afm. 20 x 27 cm. Verkocht
1001 Image Ettore Sottsass (1917-2007) voor Artemide, vintage vloerlamp "Callimaco", h. 200 cm. Verkocht
1079 Image Rookglazen vaas, geëtst decor, in de stijl van Daum, gemerkt 'Made in France', diam. 35 cm, h. 23 cm. Verkocht
1080 Image Roze glazen art deco schaal, Le Verre Francais, Schneider, diam. 42 cm, h. 8 cm. Verkocht
1087 Image Glazen vaasje, Moser, afm. 12 x 7 cm. Verkocht
1089 Image Rookglazen vaas, Daum, geëtst in zuurbad, h. 15 cm, diam. 13 cm. Verkocht
1090 Image René Lalique (1860-1945), glazen sculptuur, Thaïs, 1925, gesigneerd, 'R. Lalique', op bronzen montuur gedecoreerd met pauwen, lampje in montuur, randschilfers, afm. 21 x 19,5 cm. Verkocht
1097 Image Vintage bijzettafel, Arkana, gebruikssporen, h. 51 cm. Verkocht
1098 Image Zwart lederen Brühl 'Tomo' fauteuil, met relax-functie, gebruikssporen, afm. 78 x 84 x 84 cm. Verkocht
1099 Image Vier grenenhouten eetkamerstoelen, in de stijl van Rainer Daumiller, jaren tachtig, afm. 84 x 48 cm (4x) Verkocht
1100 Image Drie Lapalma barkrukken (3x) Verkocht
1101 Image Deense driezitsbank en twee Deense fauteuils, Ole Wanscher voor Poul Jeppesen, afm. 70/77 x 68 cm en 2 x 70/79 x 176 cm (3x) Verkocht
1106 Image Drie vintage verchroomde barstoelen met bruin leder, Italië, model 'Les Arcs', gebruiks- en ouderdomssporen, chroom verweerd, afm. 81 x 35 cm (3x) Verkocht
1107 Image Twee vintage verchroomde barstoelen met bruin leder, Italië, model 'Les Arcs', gebruiks- en ouderdomssporen, afm. 88 x 41 cm (2x) Verkocht
1113 Image Retro-stijl hanglamp met glazen platen, diam. ca. 48 cm, l. ca. 103 cm. Verkocht
1114 Image Vier design wandlampen, 2 x tweelichts en 2 x drielichts (1 lamp ontbreekt), afm. 41 x 21 cm en 41 x 30 cm (4x) Verkocht
1163 Image Fachschule Haida, ca. 1915, kleurloos geslepen glas met beschildering van putti (Schwarzlot), min. chips, h. 34 cm. Verkocht
1232 Image Bauhaus-stijl tafellamp, functie deels beschadigd, chip basement, h. 43 cm. Verkocht
1235 Image Eero Saarinen voor Knoll, vintage salontafel met wit marmeren blad, minimale gebruikssporen, diam. 91 cm, h. 37 cm. Verkocht
1236 Image Italiaanse vintage tafellamp met glazen kap, draad doorgeknipt, h. 33 cm. Verkocht
1237 Image Twee fauteuils, Bas van Pelt voor Vroom & Dreesman (V&D), gebruiks- en ouderdomssporen, afm. 82 x 56 cm (2x) Verkocht
1244 Image Vintage fauteuil/draaistoel, bekleed met bruin rib velours, minimale gebruikssporen, afm. 92 x 91 cm. Verkocht
1246 Image Paar Wassily-stijl fauteuils, jaren tachtig/negentig, niet gemerkt, afm. 73 x 78 x 69 cm, minimale gebruikssporen (2x) Verkocht
1248 Image Glazen bijzettafeltje, h. 70 cm, diam. 40 cm. Verkocht
1249 Image Design tweezitsbank, waarschijnlijk vintage Harvink bank uit de jaren tachtig, gebruikssporen, afm. 73 x 136 x 80 cm. Verkocht
1250 Image Collectie aardewerk, Porceleyne Fles, Iznik-stijl, zogenaamd 'Nieuw Perzisch', bestaande uit: 4 diverse sierborden, diam. 23 en 23,5 + Wandschotel, diam. 35 cm + Vaas, h. 19 cm (6x) Verkocht
1562 Image Kleurenhoutsnede, Meeuwen, ges. m.o., zuurvlekken en waterschade, afm. 18 x 22 cm (met lijst 37 x 41 cm) Verkocht
1570 Image Franz Melchers (1868-1944), litho, Zeeuws meisje voor het stadhuis van Veere of La phalene des îles de la mer (1897), gemon. r.o. in druk, afm. 33,5 x 23 cm (met lijst 41 x 31 cm) Verkocht
1585 Image Eetkamertafel op zeshoekige chromen voet, volgens de eigenaar gekocht bij Bonhams, Londen, rond 1980, enkele gebruikssporen, minimale chips blad, h. 71 cm, diam. 148,5 cm. Verkocht
1722 Image Hanglamp "Chill Out H12", merk: Ilfari, diam. 83 cm, l. 120 cm. Verkocht
1723 Image Drie tuinstoelen, Driade, Lord Yo, gebruikssporen + Driade tuintafel, Thali, afm. 73 x 65 x 180 cm, gebruikssporen, zittingen verweerd (4x) Verkocht
2093 Image Drie art nouveau doosjes, gedecoreerd met eikenbladen afm. 7 x 16 cm/ Edelweiss, afm. 8 x 13 cm/ Elskatjes, afm. 9 x 19 cm (3x) Verkocht
2094 Image Art deco dekseldoosje, walnoot fineer met onyx, ouderdomssporen, afm. 8 x 13 x 13 cm + Houten doosje, gedecoreerd met slak, afm. 9,5 x 23 x 16,5 cm (2x) Verkocht
2095 Image Gehamerd koperen art nouveau spiegel, afm. 63 x 98 cm. Verkocht