Direct naar kavel nr:

Kunst-, Design-, Vintage-, Juwelen- en Antiekveiling 21-23 September » Aziatische en Ethische Kunst

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Keramiek en Glas, Schilderijen en Grafiek, Art Nouveau, Art Deco, Vintage, Design, Religieuze Kunst, Koper, Tin en Andere Metalen, Wijnen, Varia, Ringen, Armbanden, Colliers en Hangers, Broches, Dasspelden, Manchetknopen ,Attributen en munten, Polshorloges, Zakhorloges, Galerie Ipomal, Meubilair, Etnische Juwelen, Prehistorische objecten, versteend hout en fossielen, Antieke kerstballen

Er zijn 38 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Status
802 Image Japanse porseleinen imari Tokkuri, 18de/19de eeuw, geschilderd in een helder onderglazuur blauw en bovenglazuur-email, geaccentueerd met vergulding, h. 20 cm. Verkocht
804 Image Afrikaanse houten sculptuur, Mannelijk gezicht, beschadigd, h. 47 cm. Verkocht
824 Image Afrikaans gepolychromeerd houten masker, Salampasu, Verkocht
825 Image Afrikaans houten beeld, RDC?, Man met hoed, één helft van het lichaam bedekt met rode polychromie, oud inventarisnummer, h. 55 cm. Verkocht
834 Image Chinese porseleinen imari pattipan, 18de eeuw, randschilfers en chip, afm. 14 x 14 cm. Verkocht
835 Image Afrikaans houten masker in de vorm van een vogelhoofd, Chokwe, enkele oude beschadigingen, afm. 47 x 30 cm. Verkocht
836 Image Bakongo RDC stenen grafbeeld 'Tumba/Ntadi' in denker-houding, h. 23,5 cm. Verkocht
837 Image Afrikaanse houten staf, onderzijde beschadigd, l. 59 cm + Afrikaanse houten stamper, gebarsten, l. 46 cm (2x) Verkocht
858 Image Afrikaanse loper, Kuba, RDC, enkele kleine beschadigingen, afm. 400 x 72 cm. Verkocht
867 Image Chinese porseleinen schotel, 19de eeuw, gedecoreerd met florale motieven, diam. 35 cm, chips Verkocht
869 Image Afrikaans houten helmmasker, Kuba, RDC, gedecoreerd met dierenvacht, schelpen en zaadjes, afm. 38 x 32 cm. Verkocht
871 Image Japans porseleinen Imari schotel, diam. 42 cm. Verkocht
879 Image Egyptische albasten zalfpot, h. 8,5 cm + Egyptische bronzen sculptuur op houten basement, Isis en Horus, hoorn beschadigd, h. 23 cm + Stuccofragment, mogelijk Romeins-Egypte, gerestaureerd, afm. 12 x 13 cm (3x) Verkocht
880 Image Egyptische albasten kom, haarlijnscheuren en chips, diam. 8 cm, h. 13 cm + Egyptische albasten vaas, h. 9,3 cm (2x) Verkocht
900 Image Gepolychromeerde en deels vergulde houten Chinese Boeddha op de lotustroon, 19de/20ste eeuw, kleine beschadiging knie, h. 44 cm. Verkocht
909 Image Afrikaans houten masker, Bambara, Mali, termietenschade, afm. 41 x 18 cm. Verkocht
910 Image Ekoi-Ejaghem-Boki, kruinmasker/headcrest, jaren tachtig/negentig, h. 24 cm. Verkocht
917 Image Afrikaanse houten figuur, h. 28,5 cm. Verkocht
918 Image Twee vintage sculpturen, Afrika?, h. 30 cm (2x) Verkocht
919 Image Afrikaanse houten vooroudersculptuur (Tau-Wandoa), Chamba, Nigeria, op houten basement van latere datum, termietensporen, h. 44 cm. Verkocht
925 Image Afrikaanse houten figuur, Chamba, Nigeria, h. 32 cm. Verkocht
934 Image Chinese porseleinen gemberpot met deksel, 20ste eeuw, chips, h. 20 cm + Chinees porseleinen vaasje, 20ste eeuw, chips, h. 9 cm + Chinese porseleinen vaas, h. 14 cm + Chinese porseleinen schaal, 19de/20ste eeuw, diam. 15 cm, h. 9 cm (4x) Verkocht
941 Image Afrikaans houten helmmasker, Pende, RDC, enkele beschadigingen, h. 35 cm. Verkocht
943 Image Afrikaans houten masker, Dogon, Mali, gebarsten, afm. 24 x 14 cm. Verkocht
944 Image Chinese schildering op doek, Twee bloemenvazen, zuurvlekken en minimale waterschade, merk l.o., afm. 84 x 41 cm (met lijst 106 x 76 cm) Verkocht
947 Image Twee Afrikaanse houten figuren, Dogon, Mali, bebaarde man en vrouwenfiguur, l. 30 en 23 cm, beide beschadigd/verweerd (2x) Verkocht
949 Image Afrikaanse houten vrouwenfiguur, Baule (?), enkele barsten, h. 60 cm. Verkocht
951 Image Afrikaanse fantasiekruk, Gabon/Congo-stijl, gezwart en rood gepolychromeerd hout, ogen gedecoreerd met oude munten, gebarsten, h. 56,5 cm. Verkocht
952 Image Afrikaans houten helmmasker ‘Giphogo’ of ‘Kipoko’, dit masker wordt enkel door stamhoofden gedragen, RDC, Pende, minimale beschadigingen en restauraties, h. 32 cm. Verkocht
970 Image Onderdeel van een ceremoniële paal (Bisj)?, zacht en licht hout, beschildering met kalk, rode oker en houtskool, gedecoreerd met coix-noten, l. 247 cm. Verkocht
973 Image Vijf geweven Kuba stoffen/doekjes, Shoowa, Congo, diverse afmetingen + Beschilderd Afrikaanse doek, afm. 176 x 250 cm + Boek, Georges Meurant, Shoowa-motieven, Gemeentekrediet, 1986 (7x) Verkocht
978 Image Houten Asmat hoofd, beschilderd met kalk, rode oker en houtskool, afm. 23 x 14 cm. Verkocht
982 Image Gelakte Japanse schrijfdoos, 19de/20ste eeuw, ingelegd met diverse houtsoorten en paarlemoer, behoeft restauratie, afm. 14 x 40 x 25 cm. Verkocht
986 Image Afrikaanse houten We stoel, Ivoorkust, achterzijde rugleuning gedecoreerd met krokodillen, afm. 57 x 42 cm. Verkocht
992 Image Drie Asmat dolken, Papoea-Nieuw-Guinea, midden 20ste eeuw, versierd met been, kasuarisveren en coix bessen en 1 x met veren, l. 34, 36 en 39 cm (3x) Verkocht
1165 Image Tibetaanse Boeddhistische thangka, 19de eeuw, Getroonde Boeddha, sleets, afm. 59 x 38 cm (met lijst 73 x 52 cm) Verkocht
1170 Image Antieke tabakshouder, leer, bezet met turkoois, zilver (?) en koper, Mongolië, afm. 10 x 12,5 cm. Verkocht
1187 Image Drie vintage Turkmeense Yamut kinderhoeden (3x) Verkocht
1220 Image Verzilverde bronzen adelaar, Japan, naturalistisch gemodelleerd, snavel en poten verguld, gesigneerd op een plaquette (waarschijnlijk Masatsune), Meiji-periode, afm. 26 x 65 cm. Verkocht
2090 Image Tabakspot ("trench art"), exotisch hout, vervaardigd door Boer gevangen gehouden op het Boer Camp te Diyatalawa, Ceylon, met inscripties langs weerzijden, 1900-1901-1902, h. 23 cm. Verkocht