Direct naar kavel nr:

Kunst-, Design-, Vintage-, Juwelen- en Antiekveiling 21-23 September » Keramiek en Glas

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Schilderijen en Grafiek, Aziatische en Ethische Kunst, Art Nouveau, Art Deco, Vintage, Design, Religieuze Kunst, Koper, Tin en Andere Metalen, Wijnen, Varia, Ringen, Armbanden, Colliers en Hangers, Broches, Dasspelden, Manchetknopen ,Attributen en munten, Polshorloges, Zakhorloges, Galerie Ipomal, Meubilair, Etnische Juwelen, Prehistorische objecten, versteend hout en fossielen, Antieke kerstballen

Er zijn 13 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Status
145 Image Monumentale glazen kikker, h. 45 cm. Verkocht
146 Image Glazen object, Leonardo, h. 47 cm + Glazen hoofd, Kosta Boda, ontworpen door Bertil Vallien, op stenen basement, h. 7 cm (2x) Verkocht
148 Image Glazen stier, mogelijk Murano, afm. 23 x 48 cm. Verkocht
149 Image Zeven kristallen glazen, Val-Saint- Lambert, jaren vijftig (7x) Verkocht
352 Image Geglazuurd aardewerken schotel, Wanli-decor, randschilfers, diam. 34,5 cm, min. chips Verkocht
353 Image Aardewerken dinerservies, Wedgewood, Edme, bestaande uit: 2 vierkante schalen, grote bloemenvaas, kleine bloemenvaas, 6 soepkommen + schotel, 8 koffiekopjes + 9 schoteltjes, 8 gebaksbordjes, 6 petitfours bordjes, peper- en zoutvaatje, sauskom met schotel, koffiepot, 2 groenteschalen, suikerpot, roomkannetje, dekschaal, kaarsenstandaard, 2 fruitschaaltjes, vleesschaaltje, 2 langwerpige schalen, 7 soepborden, 5 ontbijtborden, 8 dinerborden en 1 groot rond bord, enkele chips Verkocht
355 Image Kristallen drinkservies, ontwerp: J. Eisenloeffel (1876-1957), bestaande uit: 6 champagnecoupes, 6 likeurcoupes, 6 likeurglaasjes, 6 port/sherryglazen klein en 3 port/sherryglazen middelgroot Verkocht
356 Image Geslepen kristallen schaal, Val Saint Lambert, gemerkt 'PU1-92/017', h. 16 cm. Verkocht
357 Image Blauwe kristallen Val-Saint-Lambert coupe 'Danse De Flore', deels verguld, h. 18,5 cm, diam. 23 cm. Verkocht
373 Image Handbeschilderd porseleinen dekselschaaltje, Fürstenberg, 18de eeuw, gedecoreerd met florale motieven, h. 11 cm, diam. 12,5 cm. Verkocht
420 Image Bloemen Madonna, Hummel, ontwerpen in 1935 door Reinhold Unger, kleine restauratie jurk, h. 23 cm. Verkocht
421 Image Charles Eyck (1897-1983), beschilderd wandbord, Paard, gesigneerd, diam. 30,5 cm. Verkocht
422 Image Porseleinen diner- en ontbijtservies, Tsé & Tsé associées, bestaande uit: 10 schotels, 10 ontbijtborden, 12 dinerborden, 4 mokkakopjes, 4 koffiekopjes, 10 theekopjes, 9 wijnglazen, 1 karaf, 10 soepkommen, 3 ovenschalen (diverse formaten), 3 saladeschalen (diverse formaten), 3 slabestekken en paar kandelaars Verkocht
428 Image Rörstrand Sweden Ostindia servies, bestaande uit: 13 theekopjes en schotels, 12 koffiekopjes en schotels, 18 ontbijtborden, 16 soepborden, 15 dinerborden, suikerpot en melkkan Verkocht
429 Image Wedgwood Etruria, Penthièvre, laat 19de eeuw, bestaande uit: 19 dinerborden, 11 soepborden, grote ronde schaal, 2 grote vleesschalen, pannekoekenbord, 9 ontbijtborden, 2 ovale dekschalen (1 gelijmd en 1 met chips), sauskom en 1 tazza, de meeste onderdelen met gebruikssporen Verkocht