Direct naar kavel nr:

Kunst-, Design-, Vintage-, Juwelen- en Antiekveiling 21-23 September » Zilver

Andere rubrieken: Sculpturen, Keramiek en Glas, Schilderijen en Grafiek, Aziatische en Ethische Kunst, Art Nouveau, Art Deco, Vintage, Design, Religieuze Kunst, Koper, Tin en Andere Metalen, Wijnen, Varia, Ringen, Armbanden, Colliers en Hangers, Broches, Dasspelden, Manchetknopen ,Attributen en munten, Polshorloges, Zakhorloges, Galerie Ipomal, Meubilair, Etnische Juwelen, Prehistorische objecten, versteend hout en fossielen, Antieke kerstballen

Er zijn 36 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Status
101 Image Hollands zilveren broodmand, 2de gehalte, op pootjes, ajour bewerkt, gedecoreerd met florale motieven, jaarletter H = 1942, ca. 950 gram, afm. 13 x 42 x 24 cm. Verkocht
102 Image Twee Hollands zilveren bonbonmandjes, 2de gehalte, 1 mandje ajour licht beschadigd, afm. 6,5 x 15 cm en 5 x 6 cm, ca. 181 gram (2x) Verkocht
103 Image Hollands zilveren soezenmand, 2de gehalte, ajour bewerkt, 1952, afm. 9,5 x 26 x 15,5 cm, ca. 280 gram Verkocht
105 Image Gefineerd houten dienblad met Hollands zilveren montuur, 2de gehalte, 1939, afm. 31 x 21 cm, bruto gewicht ca. 300 gram Verkocht
106 Image Assorti lot zilver, bestaande uit: Engels zilveren zoutstrooier, 925, Birmingham, sluit niet meer + Hollands zilveren anjervaasje, 2de gehalte, deukjes, verzwaard, h. 10 cm + Hollands zilveren kandelaar, 2de gehalte, schroefdraad beschadigd, verzwaard + Hollands zilveren vingerdoekring, 2de gehalte, bruto gewicht ca. 153 gram (4x) Verkocht
107 Image Antiek zilveren reisnecessaire, 835, in Neo-Rococo stijl, gedecoreerd met vogel en ruïne, l. 8 cm, sluit niet meer goed, bruto gewicht ca. 71 gram Verkocht
108 Image Russisch zilveren yad, 835, 84 zolotnik, 1867, meesterteken 'AK', bezet met gefacetteerde steen, l. 28 cm, ca. 55 gram Verkocht
109 Image Hollands zilveren theezeefje en lekbakje, 2de gehalte, ca. 71 gram (2x) Verkocht
114 Image Zilveren melkkan, suikerpot en schepje op dienblad, 835, afm. 24 x 18 cm, ca. 813 gram (4x) Verkocht
115 Image Antieke Hollands zilveren tashaak en beugel, 2de gehalte, kleine beschadiging, l. 14 cm, ca. 151 gram Verkocht
119 Image Hollands zilveren beugel (omgevormd tot lijstje?), afm. 7 x 9 cm + Twee Zeeuwse knoppen (omgevormd tot hanger en broche), 835, diam. 7 en 9 cm, ca. 130 gram (3x) Verkocht
121 Image Zilveren beker, 835, h. 7,5 cm, deukjes + Hollands zilveren beker, 2de gehalte, H = 1942, h. 7 cm, licht beschadigd, ca. 115 gram (2x) Verkocht
122 Image Russisch zilveren yad, 835, 84 zolotnik, 1879, meesterteken 'AK', bezet met gefacetteerde steen, l. 28 cm, ca. 62 gram Verkocht
123 Image Hollands zilveren beugel, 2de gehalte, 1917, oude restauratie, afm. 8 x 16 cm, ca. 118 gram Verkocht
125 Image Antiek Hollands zilveren olie-en azijnstel, 2de gehalte, eind 19de eeuw, verzwaard, h. 32 cm, bruto gewicht 718 gram Verkocht
129 Image Russisch zilveren yad, 84 zolotnik, 835, l. 23 cm, ca. 53 gram + Zilveren puimsteen, BWG, l. 9 cm (2x) Verkocht
130 Image Engels zilveren brillenetui, Sheffield, 925, l. 13 cm, ca. 136 gram, minimale deukjes Verkocht
133 Image Hollands zilveren broodmand, ajour bewerkt, gezaagd en gegraveerd met florale motieven, 2de gehalte, afm. 12 x 38 x 23 cm, ca. 928 gram Verkocht
134 Image Hollands zilveren kandelaar, 2de gehalte, verzwaard, h. 8,5 cm + Twee zilveren kandelaars, gedecoreerd met dolfijnen, h. 8,5 cm + Hollands zilveren flessenstop, 2de gehalte, bruto gewicht ca. 238 gram (4x) Verkocht
136 Image Assorti lot Hollands zilver, 2de gehalte, bestaande uit: 3 diverse dinerlepels, 2 opdienlepels en 1 sauslepel, ca. 406 gram (6x) Verkocht
137 Image Oosters zilveren specerijenhouder, lotusvormig, ZI herkeurd, diam. 19 cm, ca. 453 gram Verkocht
138 Image Hollands zilveren kandelaar, 2de gehalte, in Louis XVI-stijl, jaarletter g = 1966, verzwaard, h. 26 cm. Verkocht
139 Image Zilveren melkkan, 800, Oostenrijk-Hongarije, 19de eeuw, gedecoreerd met rocailles en monogram, h. 20 cm, ca. 517 gram Verkocht
140 Image Twee antieke zilveren kandelaars, 800, Oostenrijk-Hongarije, 19de eeuw, h. 26 cm, verzwaard (2x) Verkocht
141 Image Zilveren mokkapot, Oostenrijk-Hongarije, BWG, 19de/20ste eeuw, voet verbogen, met monogram, h. 19 cm, ca. 268 gram Verkocht
143 Image A. Michelsen, Kopenhagen, Denemarken, tien verguld zilveren en deels geëmailleerde ontbijtlepels, sterling, 1940-1949, bruto gewicht ca. 450 gram (10x) Verkocht
157 Image Assorti lot Hollands zilver, 2de gehalte, bestaande uit: 2 vleesvorken, 2 botermesjes, cakeprikker en 2 diverse koffielepeltjes, ca. 167 gram (7x) Verkocht
158 Image Tien Hollands zilveren apostellepeltjes, 2de gehalte, ca. 169 gram (10x) Verkocht
179 Image Hollands zilveren bonbonmandje, 2de gehalte, Van Kempen, ajour bewerkt, gedecoreerd met parelrand, afm. 5 x 13 cm + Hollands zilveren servetring, 2de gehalte, gebruikssporen + Zilveren dekseltje gedecoreerd met vogel, ca. 103 gram + verzilverd bekertje (4x) Verkocht
189 Image Zilveren koningsschild van een Limburgse schuttersgilde, inscriptie "Henricus Hausmans 1761-1780", afm. 16 x 11 cm, ca. 70 gram Verkocht
190 Image Zilveren koningsschild van een Limburgse schuttersgilde, inscriptie "Mathias Ste GER", zilversmid 'LH', afm. 14 x 9,5 cm, ca. 44 gram Verkocht
191 Image Drie Hollands zilveren theezeefjes, 2de gehalte, ca. 103 gram (3x) Verkocht
244 Image Hollands zilveren bestekonderdelen, 2de gehalte, diverse jaarletters, bestaande uit: 6 ontbijtvorken, met monogram, Van Kempen, tanden sleets + 2 sauslepels + aardappelschep + opdienlepel, ca. 560 gram (10x) Verkocht
245 Image Mexicaanse schaal, l. 42 x 21 cm en schaal op pootjes, afm. 40 x 20 cm, 925, enkele deukjes, ca. 1155 gram (2x) Verkocht