Direct naar kavel nr:

Kunst-, Design-, Vintage-, Juwelen- en Antiekveiling 21-23 September » Sculpturen

Andere rubrieken: Zilver, Keramiek en Glas, Schilderijen en Grafiek, Aziatische en Ethische Kunst, Art Nouveau, Art Deco, Vintage, Design, Religieuze Kunst, Koper, Tin en Andere Metalen, Wijnen, Varia, Ringen, Armbanden, Colliers en Hangers, Broches, Dasspelden, Manchetknopen ,Attributen en munten, Polshorloges, Zakhorloges, Galerie Ipomal, Meubilair, Etnische Juwelen, Prehistorische objecten, versteend hout en fossielen, Antieke kerstballen

Er zijn 8 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Status
012 Image Jos Dirix (1958), bronzen sculptuur op stenen basement, Paardenhoofd, gemonogrammeerd, min. chips basement, h. 7 cm (h. basement 4,5 cm) Verkocht
067 Image Rodolfo Sanz (Argentinië, 1965), mixed media sculptuur, Horse, 2009, afm. 36 x 22 x 23 cm, op sokkel, h. 116 cm, herkomst: Galerie Stevens, Maastricht Verkocht
070 Image Stenen sculptuur, Moeder verschoont haar kind, enkele chips, h. 50 cm. Verkocht
071 Image Bronzen sculptuur op stenen basement, Gehurkt naakt kindje, ongemerkt, h. 11 cm. Verkocht
085 Image Judith Braun (1955), bronzen sculptuur op stenen basement, Man met staf, label aan de onderzijde, afm. 14,5 x 19 cm. Verkocht
087 Image Roumen Michaelov (Rumen Mihaylov, 1956), bronzen sculptuur op houten basement, Stier (Vainqueur), afm. 33 x 46 cm, Herkomst: Galerie Bärwaldt Maastricht Verkocht
093 Image Geert Verstappen, bronzen sculptuur op cortenstalen basement (zit los), Carré, l. 115 cm, l. basement 110 cm (gemeten zonder beton), herkomst: aangekocht bij de kunstenaar Verkocht
094 Image Bronzen sculptuur op marmeren basement, Dame met speer (naar Pierre Le Faguays), 2de helft 20ste eeuw, afm. 46 x 50 cm, h. basement 7 cm. Verkocht
096 Image Teun Roosenburg (1916-2004), bronzen sculptuur, Zittend naakt, gemonogrammeerd, afm. 31 x 17 cm, Herkomst: Kunstuitleen Bonnefantenmuseum Verkocht
097 Image Jan Wolkers (1925-2007), bronzen sculptuur op stenen basement, Leda en de zwaan, afm. 29 x 23 cm, Herkomst: Kunstuitleen Bonnefantenmuseum Verkocht
098 Image Kees Vet (1937), bronzen sculptuur, Paard verbeeld, afm. 34,5 x 22 cm, Herkomst: Kunstuitleen Bonnefantenmuseum Verkocht