Direct naar kavel nr:

Juniveiling Venduehuis Dickhaut 8-10 juni » Russische lakdoosjes

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Glas en Keramiek, Aziatische en Etnische Kunst, Art Nouveau, Art Deco, Vintage, Design, Schilderijen en Grafiek, Koper, tin en andere metalen, Religieuze Kunst, Meubilair, Varia o.a. antiek speelgoed, Wijnen, Ringen, Armbanden , Collier en hangers, Parelcolliers- en armbanden, Polshorloges, Zakhorloges, Oorbellen, Manchetknopen , sets en diversen, Broches, Schrijfartikelen, Kookartikelen, Etnische juwelen

Er zijn 8 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Status
2040 Image Vier vintage Russische lakdoosjes, allen gesigneerd, l. 6-15 cm (4x) Verkocht
2050 Image Vier vintage Russische lakdoosjes, allen gesigneerd, l. 8-14 cm, diam. 9 en 10 cm. (4x) Verkocht
2051 Image Vier vintage Russische lakdoosjes, allen gesigneerd, l. 4-12 cm (4x) Verkocht
2062 Image Vijf vintage Russische lakdoosjes, allen gesigneerd, l. 6-8 cm (5x) Verkocht
2072 Image Vier vintage Russische lakdoosjes, allen gesigneerd, l. 7,5-13 cm (4x) Verkocht
2073 Image Vijf vintage Russische lakdoosjes, allen gesigneerd, l. 6-21 cm, diam. 6 cm. (5x) Verkocht
2074 Image Twaalf vintage Russische lakdoosjes, enkele gesigneerd, l. 6-12,5 cm, diam. 3 cm + Twee vintage Rusische lakwerk broches + Rond dekseldoosje in Russisch lakwerk (15x) Verkocht