Direct naar kavel nr:

Juniveiling Venduehuis Dickhaut 8-10 juni » Schrijfartikelen

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Glas en Keramiek, Aziatische en Etnische Kunst, Art Nouveau, Art Deco, Vintage, Design, Schilderijen en Grafiek, Koper, tin en andere metalen, Religieuze Kunst, Meubilair, Varia o.a. antiek speelgoed, Wijnen, Ringen, Armbanden , Collier en hangers, Parelcolliers- en armbanden, Polshorloges, Zakhorloges, Oorbellen, Manchetknopen , sets en diversen, Broches, Russische lakdoosjes, Kookartikelen, Etnische juwelen

Er zijn 7 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Status
2002 Image Vulpen, Waterman, met 18 krt geelgouden kroon + Delta Dolcevita mini, met 18 krt witgouden kroon, 3987/Italy, in originele doos, met gebruikssporen (2x) Verkocht
2003 Image Vulpen, Delta, special limited edition 152/358, Sevivon, editie 2009, met 18 krt geelgouden kroon, gemarbreerde celluloid body, dop afgezet met verguld zilver, 925, dop bekroond met cabochon geslepen saffiertje, in originele doos, ongebruikt Verkocht
2004 Image Vier vintage vulpennen, diverse merken, allen met 14 krt gouden kroon, gebruikssporen (4x) Verkocht
2007 Image Vier vintage vulpennen, diverse merken, allen met 14 krt gouden kroon, gebruikssporen (4x) Verkocht
2010 Image Union Farley vulpotlood en vulpen met 14 krt gouden kroon, in origineel etui + Sheaffer vulpen met 14 krt gouden kroon + Vergulde zilveren Dunhill vulpen, 925, met 18 krt gouden kroon (4x) Verkocht
2012 Image Graf von Faber-Castell: vier houten potloden, 1 potlood met zilveren dop, 925, in originele doos, ongebruikt (4x) Verkocht