Direct naar kavel nr:

Juniveiling Venduehuis Dickhaut 8-10 juni » Broches

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Glas en Keramiek, Aziatische en Etnische Kunst, Art Nouveau, Art Deco, Vintage, Design, Schilderijen en Grafiek, Koper, tin en andere metalen, Religieuze Kunst, Meubilair, Varia o.a. antiek speelgoed, Wijnen, Ringen, Armbanden , Collier en hangers, Parelcolliers- en armbanden, Polshorloges, Zakhorloges, Oorbellen, Manchetknopen , sets en diversen, Schrijfartikelen, Russische lakdoosjes, Kookartikelen, Etnische juwelen

Er zijn 9 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Status
764 Image Platina met witgouden broche in de vorm van een paradijsvogel, 850 en 14 krt, bezet met oud Europees slijpsel diamanten, tot. ca. 2,4 crt, ca. 13,20 gram, afm. 5 x 3,5 cm. Verkocht
765 Image Platina met witgouden broche, 18 krt, bezet met roosgeslepen diamanten, oud mijn slijpsel diamanten en oud Europees slijpsel diamanten, tot. ca. 1,30 crt, ca. 20,55 gram, afm. 5 x 4,5 cm. Verkocht
768 Image Antieke geelgouden speld, 14 krt, bezet met saffiertjes en zaadparels, ca. 4,05 gram, l. 4 cm. Verkocht
769 Image Witgouden speldbroche, 18 krt, bezet met zaadparel en roosgeslepen diamantjes, tot. ca. 0,16 crt, ca. 3,70 gram, l. 5 cm. Verkocht
772 Image Antieke rosé gouden broche/hanger, BWG + 3 rosé gouden knoopclips, 1 x BWG/ 1 x 18 krt met platina/ 1 x 18 krt, ca. 8,5 gram (4x) Verkocht
773 Image Antieke tricolour gouden broche, 14 krt, gemerkt 'C.R.C.M.', ca. 14,70 gram, l. 7,5 cm. Verkocht
779 Image Witgouden speld voor sluiting van twee colliers, 14 krt, bezet met oud Europees geslepen diamantjes, MS.K., tot. ca. 0,20 crt, ca. 3,30 gram, l. ca. 1,3 cm. Verkocht
2158 Image Bicolour gouden speldbroche, 14 krt, l. 4,5 cm, ca. 4,5 gram Verkocht
2162 Image Geelgouden speldbroche/hanger, 18 krt, bezet met Ceylon saffiertjes, in de vorm van een bloem, Italië, ca. 11,4 gram, diam. 4 cm. Verkocht
2165 Image Bicolour gouden speldbroche, 18 krt, bezet met singel geslepen diamantjes, tot. ca. 0,02 crt, en parels, l. 6 cm, ca. 4,3 gram Verkocht
2186 Image Italiaanse pietra dura broche, in geelgouden montuur, 14 krt, floraal motief, l. 4,5 cm, ca. 14,3 gram Verkocht
2214 Image Platina met gouden speldbroche, 950 en 750, bezet met triangel geslepen diamant, door Luth Bijoux, l. 8,5 cm, ca. 11,2 gram Verkocht