Direct naar kavel nr:

Juniveiling Venduehuis Dickhaut 8-10 juni » Varia o.a. antiek speelgoed

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Glas en Keramiek, Aziatische en Etnische Kunst, Art Nouveau, Art Deco, Vintage, Design, Schilderijen en Grafiek, Koper, tin en andere metalen, Religieuze Kunst, Meubilair, Wijnen, Ringen, Armbanden , Collier en hangers, Parelcolliers- en armbanden, Polshorloges, Zakhorloges, Oorbellen, Manchetknopen , sets en diversen, Broches, Schrijfartikelen, Russische lakdoosjes, Kookartikelen, Etnische juwelen

Er zijn 16 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Status
532 Image 3 Märklin locomotieven nr. 23014 + Märklin locomotief nr. 89006 + Märklin locomotief nr. 24056 + Märklin locomotief E6304 (beschadigd), 9 wagons + sporen + kartonnen doos, gebruikssporen Verkocht
1429 Image Drie boeken over Miro (3x) Verkocht
1440 Image Boek over Magritte, uitgeverij Ludion Verkocht
2020 Image Twee verhuisdozen met vintage speelgoed o.a. Simplex typemachines en houten treintje, alles bespeeld, merendeel sleets Verkocht
2025 Image Collectie vintage damesschoenen, gebruikssporen, o.a. Chanel, Bally, diverse maten Verkocht
2031 Image Vintage paspop met antieke kleding, sleets, h. 165 cm. Verkocht
2032 Image Mannequin voor een kind, Napoleon III, laat 19de eeuw, gekookt karton, beschilderd kinderhoofd en houten benen, beschadigd, h. 117 cm. Verkocht
2036 Image Vintage viool, gebruikssporen, behoeft revisie, in koffer Verkocht
2042 Image Vintage paspop met antieke kleding, sleets, h. 143 cm. Verkocht
2043 Image Antieke paardenfiets, ca. 1900, enkele beschadigingen en sleets, afm. 79 x 85 cm. Verkocht
2044 Image Antieke fiets met aanhangwagentje, vroeg 20ste eeuw, gebruiks- en ouderdomssporen, afm. 80 x 120 cm. Verkocht
2053 Image Vintage paspop voor een kind, in matrooskleding, l. ca. 130 cm. Verkocht
2064 Image Houten leesplank, Aap Noot Mies, Hoogeveens verbeterende leesplank, afm. 96 x 105 cm + Klein houten leesplankje met letters in doosje (2x) Verkocht
2082 Image Twee dozen met fossielen en gesteenten Verkocht
2083 Image Twee dozen met fossielen en gesteenten Verkocht
2084 Image Drie antieke boeken in perkament: Thom Smithi, De Republica Anglorum, 16de eeuw, licht beschadigd + Republica Polonie, Lituanie, 17de eeuw + Vondels Treurspeelen, begreepen in twee deelen, Amsterdam, 1662 (3x) Verkocht
2093 Image Twee wand-vitrinekastjes met plexiglas, licht beschadigd, o.a. gevuld met schelpen en stenen, afm. 46 x 53 cm en 34 x 79 cm. (2x) Verkocht
2106 Image Anneke Schollaardt, Ik zit verscholen in de schoonheid waaruit wij allen zijn geboren, VPK Jaarpenning 2017, l. 12 cm + Linda Verkaaik, Mijn moeders duet, VPK Jaarpenning 2019, afm. 10 x 12 cm, zit los + Martijn Sandberg, VPK Jaarpenning 2010, My Last Penny, diam. 6,5 cm + Eylem Aladogan, Whatever the mind can conceive and believe it can achieve, Jaarpenning 2015, diam. 9 cm (4x) Verkocht