Direct naar kavel nr:

Juniveiling Venduehuis Dickhaut 8-10 juni » Meubilair

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Glas en Keramiek, Aziatische en Etnische Kunst, Art Nouveau, Art Deco, Vintage, Design, Schilderijen en Grafiek, Koper, tin en andere metalen, Religieuze Kunst, Varia o.a. antiek speelgoed, Wijnen, Ringen, Armbanden , Collier en hangers, Parelcolliers- en armbanden, Polshorloges, Zakhorloges, Oorbellen, Manchetknopen , sets en diversen, Broches, Schrijfartikelen, Russische lakdoosjes, Kookartikelen, Etnische juwelen

Er zijn 32 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Status
1404 Image Tafelklok, wijzerplaat gesigneerd 'E. Hennus Liège', wellicht gedecoreerd in vernis Martin, h. 47 cm, kleine restauratie en beschadiging wijzerplaat Verkocht
1652 Image Kaukasische loper, gesigneerd, 1984, afm. 120 x 305 cm. Verkocht
1663 Image Perzisch tapijt, afm. 135 x 220 cm. Verkocht
1674 Image Staande klok, 18de eeuw, in eikenhouten kast, koperen met tinnen wijzerplaat, mist 1 achterpoot, wijzerplaat met inscriptie ‘A. Denese à Mastricht’, h. 280 cm. Verkocht
1685 Image Paar witmarmeren met gebronzeerde zuilen, 20ste eeuw, afm. 121 x 32 x 32 cm (2x) Verkocht
1728 Image Tapijt, afm. 343 x 247 cm. Verkocht
1730 Image Perzisch tapijt, Tabriz, afm. 178 x 113 cm. Verkocht
1731 Image Perzisch tapijt, Ziegler, afm. 274 x 174 cm. Verkocht
1732 Image Beschilderd tweedeurskastje, beschilderd door Hans Hansen, op taps toelopende pootjes, afm. 102 x 122 x 43 cm. Verkocht
1739 Image Perzisch tapijt, afm. 362 x 270 cm. Verkocht
1741 Image Turkmeens tapijt, afm. 317 x 246 cm. Verkocht
1744 Image Wortelnotenhouten gefineerde staande klok, 18de eeuw, tinnen met koperen wijzerplaat, wijzerplaat met inscriptie 'Paulus Bramer en Soon, Amsterdam', met volledige kalender, slagwerk, maanstand, speelwerk heeft vier melodieën. h. 280 cm, originele bronzen beelden zijn aanwezig maar passen niet meer goed Verkocht
1745 Image Perzisch tapijt, Kaschmar, afm. 305 x 405 cm. Verkocht
1750 Image Kastje met vijf lades, gedecoreerd met parqueterie, vervaardigd door Hans Hansen, afm. 83 x 28 x 57 cm. Verkocht
1752 Image Eikenhouten commode met granieten blad, 18de/19de eeuw, met drie lades, 1 trekker ontbreekt, gebruiks- en ouderdomssporen, afm. 85 x 157 x 59 cm. Verkocht
1754 Image Perzisch tapijt, zijde/katoen, diam. 310 cm. Verkocht
1755 Image Duitse buffetkast, 18de eeuw, met drie deuren, 1 lade, gedecoreerd met ijzerbeslag, op sleepoten, gebruiks- en ouderdomssporen, 1 deurtje gaat niet open, afm. 117 x 169 x 53 cm. Verkocht
1761 Image Gefineerd houten bureau in Louis XVI-stijl, bovenblad ingelegd met leder, met glazen bureaublad en drie lades, 20ste eeuw, enkele kleine beschadigingen, afm. 81 x 108 x 55 cm. Verkocht
1794 Image Aziatische koperen tafelklok, gedecoreerd met email cloisonné en geëmailleerde plaquettes aan weerszijde, 20ste eeuw, afm. 35 x 19 x 19 cm, enkele slijtagesporen Verkocht
1795 Image Houten tuinbank, gebruikssporen en kleine beschadiging, afm. 90 x 151 cm. Verkocht
1797 Image Gezwart houten tafelklok, Oostenrijk, achterzijde gesigneerd "Johann Schreiblmayr Vienne", laat 18de eeuw, met slinger en sleutel, afm. 48 x 30 cm, rug van latere datum, functie niet getest Verkocht
1800 Image Twee kristallen kroonluchters, enkele glazen schakels ontbreken, diam. 50 cm, h. 130 cm (2x) Verkocht
2134 Image Paar keramische tafellampen met stoffen kappen, h. 67 cm. (2x) Verkocht
5638 Image Mahoniehouten gefineerde vitrinekast, twee glazen deuren, Neo-Empire, op klauwpoten, met verguld beslag, 19de eeuw, barsten in het fineer, gebruiks- en ouderdomssporen, afm. 230 x 146 x 50 cm. Verkocht
5639 Image Mahoniehouten gefineerde vitrinekast, twee glazen deuren, Neo-Empire, op klauwpoten, met verguld beslag, 19de eeuw, barsten in het fineer, gebruiks- en ouderdomssporen, afm. 230 x 146 x 50 cm. Verkocht
5640 Image Eikenhouten Second Empire-set, 19de eeuw, bestaande uit: twee armstoelen, afm. 91 x 50 x 60 cm en 1 1/2 zit, afm. 97 x 84 x 53 cm (3x) Verkocht
5651 Image Vier armstoelen, Neo-Empire, vroeg 20ste eeuw, gedecoreerd met kariatiden, rug met marqueterie, afm. 97 x 72 x 65 cm, enkele beschadigingen aan de stoelen + Tweezitsbank, Neo-Empire, vroeg 20ste eeuw, op leeuwenpoten, afm. 97 x 146 x 68 cm + Tafel met marmeren tafelblad, diam. 78 cm, h. 50 cm (6x) Verkocht
5652 Image Mahoniehouten gefineerde gebombeerde commode, 19de eeuw, met drie lades, binnenvakjes en 2 verborgen lades, slotplaat ontbreekt, enkele beschadigingen en losse onderdelen, behoeft restauratie, afm. 122 x 114 x 64 cm. Verkocht
5653 Image Vleugelpiano, C. Bechstein, met verstelbare kruk, afm. 98 x 200 x 150 cm. Verkocht
5655 Image Monumentaal Perzisch tapijt, Iran, gedecoreerd met de levensboom, gebruikssporen, sleets, afm. 460 x 354 cm. Verkocht
5661 Image Franse gefineerde commode, 18de eeuw, gedecoreerd met marqueterie, drie lades, 1 slotplaat ontbreekt, enkele beschadigingen, afm. 82 x 110 x 153 cm. Verkocht
5662 Image Theetafel met afneembaar glazen dienblad, vroeg 20ste eeuw, gebruikssporen en kleine beschadigingen, afm. 72 x 64 x 71 cm. Verkocht
5663 Image Beschilderd lederen kamerscherm, ca. 1900, enkele beschadigingen en restauraties, afm. 136 x 147 cm. Verkocht
5664 Image Engels mahoniehouten gefineerde partner desk, op leeuwenpoten, tafelblad ingelegd met groen velours, drie lades aan weerszijden, 1 deur zit los, beschadigd, afm. 75 x 100 x 163 c + Mahoniehouten bureaustoel, beschadigd, h. 83 cm (2x) Verkocht
5665 Image Tafelvitrine, eerste helft 20ste eeuw, afm. 81 x 46 x 83 cm. Verkocht
5666 Image Mahoniehouten gefineerde commode, Biedermeier, 19de eeuw, met vier lades, afm. 105 x 75 x 48 cm. Verkocht
5668 Image Lederen fauteuil, jaren veertig, zithoogte 38 cm, afm. 90 x 74 x 71 cm. Verkocht