Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Glas en Keramiek, Aziatische en Etnische Kunst, Art Nouveau, Art Deco, Vintage, Design, Koper, tin en andere metalen, Religieuze Kunst, Meubilair, Varia o.a. antiek speelgoed, Wijnen, Ringen, Armbanden , Collier en hangers, Parelcolliers- en armbanden, Polshorloges, Zakhorloges, Oorbellen, Manchetknopen , sets en diversen, Broches, Schrijfartikelen, Russische lakdoosjes, Kookartikelen, Etnische juwelen
Er zijn 111 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 3 pagina's.
Kavel | Foto | Omschrijving | Status |
1254 | Duitse school, pendanten, olieverf op doek (bedoekt), Mogelijk een portret van Francois Xavier Cornet en Jeanne de Franquinet, 18de eeuw, craquelé en restauraties, in vergulde hout gestoken lijst (lijst man licht beschadigd), afm. 79 x 62 cm (met list 96 x 80 cm) (2x) | Verkocht | |
1255 | Otto Wilhelm Eglau (1917-1988), ets-aquatint, Flughafen, ges. r.o., gedat. '67, 16/30, afm. 53 x 74 cm (met lijst 83 x 62 cm) | Verkocht | |
1258 | A.H. Gouwe (1875-1965), marouflé, Tahiti, ges. l.o. gedateerd, afm. 27,5 x 37,5 cm (met lijst 31 x 41 cm) | Verkocht | |
1259 | Gemengde techniek, Naakte dames, ges. r.o. 'Maddy', afm. 15 x 40 cm (met lijst 29 x 53 cm) + Litho, Kat, afm. 23 x 15 cm ( met lijst 40 x 32 cm) + Ben Leenen, litho, ges. m.o., afm. 45 x 23 cm (met lijst 49 x 26 cm) (3x) | Verkocht | |
1262 | Lithografie, For God King and Country, ges. m.o., 7/20, 1968, glas gebroken, afm. 46 x 38 cm. | Verkocht | |
1263 | Vier kopergravures met jachtscènes, Johannes Strandanus (inventor) en Philips Galle (executor), afm. 21 x 29,5 cm (met lijst 66 x 47 cm) (2x) | Verkocht | |
1266 | Marino Marini (1901-1980), litho, Chevaux et Cavaliers, ges. r.o., HC, afm. 43 x 53 cm (met lijst 68 x 79 cm) | Verkocht | |
1268 | Ben Leenen (1949), zes litho's, allen gesigneerd en gedateerd, afm. 67 x 33 cm (met lijst 71 x 36 cm) (6x) | Verkocht | |
1270 | Kees Salentijn (1947), vier zeefdrukken, Diverse voorstellingen, allen rechtsonder gesigneerd, 114/160, 160/175, 146/175 en 155/175, afm. 21 x 18 cm (met lijst 43 x 38 cm) (4x) | Verkocht | |
1273 | Wil Belinfante (1922-2014), zeefdruk, Vergaderen, ges. r.o, 50/125, afm. 29,5 x 39 cm (met lijst 59 x 67 cm) | Verkocht | |
1275 | Olieverf op paneel, Herder met koeien, vroeg 19de eeuw, oude restauraties, barst in paneel, afm. 48 x 66 cm (met lijst 65 x 83 cm) | Verkocht | |
1279 | Willem Hofhuizen (1915-1986), gemengde techniek, Bijeenkomst voor klassieke architectuur, ges. l.o., afm. 25 x 37 cm (met lijst 42 x 54 cm) | Verkocht | |
1280 | Olieverf op board, Twee kinderen, ges. r.o. 'Maddy', afm. 42 x 37 cm (met lijst 43 x 37 cm) | Verkocht | |
1281 | Kees Salentijn (1947), vier zeefdrukken, Diverse voorstellingen, allen rechtsonder gesigneerd, 35/175, 44/110, 161/175 en 125/160, afm. 23 x 16 cm (met lijst 43 x 38 cm) (4x) | Verkocht | |
1283 | Les Deux Garçons, prent, Parkstadprent, gesigneerd en genummerd in druk, afm. 55 x 40 cm (met lijst 66 x 51 cm) | Verkocht | |
1284 | Alexander Bobkin (1991), gemengde techniek, Birth of the Universe, ges. r.o., 1991, afm. 34 x 48 cm (met lijst 68 x 55 cm) | Verkocht | |
1286 | Olieverf op paneel, 18de/19de eeuw, Slag van de Milvische brug (Keizer Constantijn dankt God voor zijn overwinning, de onthoofde keizer Maxentius ligt aan zijn voeten), minimale beschadiging verfoppervlak, afm. 24 x 33 cm (met lijst 43 x 51 cm) | Verkocht | |
1288 | Graham Sutherland (1903-1980), litho, Sheet of Studies, ges. r.o., 67/200, 1971, afm. 57 x 77 cm (met lijst 62 x 82,5 cm) | Verkocht | |
1289 | Mogelijk Edouard van Mareke, olieverf op doek, Portret van Marie van Mareke (1800-1882), niet gesigneerd, afm. 22,5 x 15 cm (met lijst 37 x 29 cm) | Verkocht | |
1292 | Franck van den Broeck, twee litho's, ges. l.o., 1993, 1/50, afm. 37 x 46 cm (met lijst 68 x 51 cm ) (2x) | Verkocht | |
1295 | Wim van Woerkom (1905-1998), ets, Citadel Sousse, ges. r.o., afm. 19 x 26 cm (met lijst 40 x 43 cm) | Verkocht | |
1297 | Franse school, olieverf op doek (bedoekt), Gaius Marius en de Cimbrische soldaat, vroeg 19de eeuw, oude restauraties, kleine beschadigingen verfoppervlak en lijst, afm. 29,5 x 34 cm (met lijst 42 x 48 cm) | Verkocht | |
1299 | Corneille (1922-2010), litho, Le fol été, ges. r.o., EA, papier verkleurd, afm. 39 x 55 cm (met lijst 53 x 68 cm) | Verkocht | |
1300 | J. van Puyenbroeck (1887-1972), olieverf op doek, Portret van Evelyn van Puyenbroeck, niet gesigneerd, afm. 30 x 24 cm (met lijst 41 x 37 cm) | Verkocht | |
1301 | Henry Schouten (1857/64-1927), olieverf op doek, De connaisseurs, ges. l.o., afm. 57 x 48 cm (met lijst 90 x 80 cm) | Verkocht | |
1302 | Kees Salentijn (1947), vier zeefdrukken, Diverse voorstellingen, allen rechtsonder gesigneerd, 124/160, 95/175, 101/160 en 144/175, afm. 22 x 18 cm (met lijst 43 x 38 cm) (4x) | Verkocht | |
1306 | Charles Eyck (1897-1983), gemengde techniek, Doffers, ges. r.o. gedat.'59, afm. 44 x 62 cm (met lijst 70 x 83 cm) | Verkocht | |
1307 | Charles Eyck (1897-1983), olieverf op doek, Bimba met maskers, ges. r.o., afm. 120 x 98 cm (met lijst 139 x 117 cm) | Verkocht | |
1309 | Marc Mulders (1958), Paul van Dongen (1958) en Reinoud van Vught (1960), gemengde techniek, Semi-abstracte compositie, ges. r.o., 1997, afm. 67 x 45,5 cm (met lijst 91 x 68 cm) | Verkocht | |
1311 | E. Masson, olieverf op triplex, Bloemstilleven, ges. l.o., afm. 31 x 38 cm (met lijst 43 x 50 cm) | Verkocht | |
1315 | Ingekleurde kopergravure, Generale Caert van Vranckryck, afm. 15 x 19 cm (met lijst 21 x 25 cm) + Kopergravure, Sub Philippo Secundo, 17de eeuw, waterschade, afm. 15 x 17 cm (met lijst 26 x 27 cm) + Kopergravure, Stad Maastricht, Duitse uitgave, 18de eeuw, verkleurd, afm. 33 x 43 cm (met lijst 41 x 52 cm) (3x) | Verkocht | |
1317 | Marjan van Herpen, afdruk op fotopapier achter mat plexiglas op een aluminium plaat, Stillife with Cranberries, ges. r.o., 1/8, afm. 80 x 120 cm, met certificaat | Verkocht | |
1319 | Italiaanse school, olieverf op marmer, 18de eeuw, Abraham en Isaak, enkele kleine beschadigingen, afm. 10 x 13,5 cm (met lijst 18 x 22 cm) | Verkocht | |
1321 | Bram van Velde (1895-1981), litho, Abstracte compositie, ges. r.o., 78/100, 1972, afm. 55 x 51 cm (met lijst 80 x 76 cm), papier iets verkleurd | Verkocht | |
1322 | J. van Puyenbroeck (1887-1972), olieverf op paneel, Portret van Constance van Puyenbroeck, gemon. r.o., afm. 35 x 29 cm (met lijst 48 x 43 cm) | Verkocht | |
1323 | Naar Henry Schouten, olieverf op paneel, Twee apen, afm. 41 x 33 cm (met lijst 54 x 47 cm) | Verkocht | |
1325 | Ingekleurde kopergravure, Traiectum ad Mosam, uit het beroemde stedenboek van L. Giucciardini, uitg. dr. W. Blaeu, Amsterdam, 17de eeuw, afm. 37 x 50 cm, slechte conditie + Ingekleurde kopergravure, Maestricht, Traiectum ad Mosam, Frederik de Wit, 17de eeuw, afm. 43 x 55 cm, slechte conditie (2x) | Verkocht | |
1326 | Willem Paerels (1878-1962), olieverf op doek (bedoekt), Stilleven, ges. l.o., 1915, afm. 69 x 73 cm (met lijst 95 x 97 cm. | Verkocht | |
1329 | Ger Boosten (1899-1986), gemengde techniek (pastel en potlood), Het Bassin Maastricht, ges. r.o., afm. 48 x 48 cm (met lijst 66 x 66 cm) | Verkocht | |
1330 | Ingekleurde kopergravure, Ducatus Gelriae pars secunda quae est Ruremondensis, Joannes Janssonius, 17de eeuw, afm. 40 x 53 cm (met lijst 57 x 80 cm) | Verkocht | |
1331 | Jelinger, H. (1895-1961), ingekleurde ets, Onze Lieve Vrouwkerk Maastricht, ges. r.o. in potlood, afm. 22 x 13,5 cm (met lijst 36 x 21 cm) | Verkocht | |
1333 | P. Wilhelmus (1926-2003), olieverf op doek, Sint Pieter in de sneeuw, ges. r.o., afm. 24 x 30 cm (met lijst 28x 34 cm) | Verkocht | |
1338 | Joep Nicolas (1897-1972), tempera (?) op board, Mythologische scène, ges. l.o., 1941, afm. 93 x 120 cm (met lijst 103 x 128 cm) | Verkocht | |
1340 | G. van Eck (1958), gemengde techniek, Zicht op Maastricht, ges. m.r., gedat. '88, afm. 68 x 98 cm (met lijst 92 x 123 cm) | Verkocht | |
1341 | Corneille (1922-2010), litho, Dans le ciel mediterranéen, ges. r.o., gedat. '65, EA, afm. 51 x 43 cm (met lijst 79 x 62 cm) | Verkocht | |
1342 | Henri Jonas (1878-1944), olieverf op doek (bedoekt), Suzanna en de ouderen, ges. r.o., gedat. '39, enkele kleine beschadigingen en minimaal verfverlies, afm. 207 x 84 cm (met lijst 229 x 98 cm) | Verkocht | |
1343 | Jan Knikker jr. (1911-1990), olieverf op doek, Amsterdamse bloemenmarkt, ges. r.o., afm. 59 x 49 cm (met lijst 73 x 62 cm) | Verkocht | |
1345 | Pieter Defesche (1921-1998), gemengde techniek, Abstracte compositie, ges. l.o. en achterzijde, gedat. '63, afm. 56 x 46 cm (met lijst 86 x 75 cm) | Verkocht | |
1346 | Corneille (1922-2010), gemengde techniek, Maastricht, ges. l.o., 2001, afm. 61 x 48 cm (met lijst 107 x 84 cm) | Verkocht | |
1349 | Louis Soonius (1883-1956), potloodtekening, Lachend meisje, ges. r.o., 1914, afm. 44 x 20 cm (met lijst 60 x 35 cm) | Verkocht | |
1355 | Jos Postmes (1896-1934), gemengde techniek op papier, Moeder en kind, niet gesigneerd, afm. 95 x 65 cm (met lijst 113 x 78 cm), herkomst: familie | Verkocht | |
1357 | Jos Postmes (1896-1934), olieverf op doek, Moeder Gods met het Christuskind en omstaanders, ges. r.o., afm. 78 x 145 cm (met lijst 83 x 153 cm) | Verkocht | |
1358 | Marijke Beelen, houtsnede, Ezeltje strek je, ges. r.o., diam. 67 cm (met lijst 85 x 85 cm) | Verkocht | |
1361 | Charles Eyck (1897-1983), houtskooltekening, Portret van een bebaarde man, ges. r.o., gedat. '75, afm. 48 x 33,5 cm (met lijst 66 x 60 cm) | Verkocht | |
1369 | Leen Kriens (1932), olieverf op doek, Het diner, ges. m.o., 1973, afm. 95 x 80 cm (met lijst 97 x 89 cm) | Verkocht | |
1397 | Naar Salvador Dali, gekleurde drogenaald ets, Measure for Measure, ges. r.o., EA, afm. 26 x 18 cm (met lijst 39 x 31 cm) | Verkocht | |
1405 | Isaac Tarkay (1935-2012), zeefdruk, ges. r.o., Twee dames aan de borrel, ges. r.o., 133/350, afm. 68 x 85 cm, scheurtje in rand | Verkocht | |
1408 | Jules Vermeire (1888-1977), houtskooltekening, Vrouwenhoofd in profiel, gemon. r.o., afm. 35,5 x 57,5 cm (met lijst 90 x 62 cm) | Verkocht | |
1409 | Charles Eyck (1897-1983), inkttekening, Boerderij, ges. l.b., gedat. '31, afm. 37 x 44 cm (met lijst 61 x 66 cm) | Verkocht | |
1410 | Massimo Rao (1950-1996), ets, Jongeman, 121/180, 1992, afm. 30 x 21 cm (met lijst 45 x 35 cm) | Verkocht | |
1412 | Anton Pieck (1895-1987), ets, Stadsgezicht, ges. r.o., gedrukt door den etser, afm. 15 x 21 cm (met lijst 33 x 43 cm) | Verkocht | |
1413 | Pieke Dassen (1926), litho, ges. r.o., 4/90, gedat. '91, afm. 37 x 32 cm (met lijst 74 x 72 cm) | Verkocht | |
1415 | Jopie Huisman (1922-2000), multiple (zeefdruk), Boerenkiel, ges. r.o., 165/250, afm. 75 x 45 cm (met lijst 98 x 66 cm) | Verkocht | |
1421 | W.J. Neuhof (1904-1982), olieverf op doek, Chateau Neercanne, ges. r.o., afm. 59 x 69 cm (met lijst 73 x 81 cm) | Verkocht | |
1427 | Corneille (1922-2010), litho, Vogel, ges. r.o., gedat. '96, HC, afm. 22 x 20 cm (met lijst 46 x 42 cm) | Verkocht | |
1432 | Ingekleurde kopergravure, Maestricht, ville forte aux Hollandois, Située sur la Meuse (...), uit: 'Les Forces d'Europe', H. van Loon, uitg. dr. Sr. De Fer, Parijs, 1693, afm. 21,5 x 28 cm (met lijst 39 x 46 cm) | Verkocht | |
1434 | Olieverf op doek, Strandgezicht, niet gesigneerd, minimale waterschade, deukjes, spanraam tekent zich af, afm. 91 x 120 cm. | Verkocht | |
1443 | Twee ingekleurde kopergravures, Traiecti obsidio & expugnatio anno 1579, Jan Miel, uitg. in 'Famiani Strada Romani E Societate Iesu de bello Belgico', Cnobbarius, Antwerpen, 1640, voorstellende: 1. het beleg, gezigt op de stad en de schanswerken en gevechten voor de stand en 2. De stad in de verte, op de voorgrond het zegevierende Spaanse leger. en Parma op een troon gedragen door zijn soldaten, met Latijnse uitleg boven in de plaat, afm. 29 x 39 cm (met lijst 50 x 58 cm) (2x) | Verkocht | |
1446 | Mogelijk Paul Kromjong, olieverf op doek, Abstracte compositie, twee beschadigingen achterzijde, afm. 110 x 117 cm (met lijst 114 x 140 cm) | Verkocht | |
1450 | Charles Eyck (1897-1983), olieverf op schilderskarton, Voortuintjes in Valkenburg, ges. l.o., gedat. '77, afm. 18 x 20 cm (met lijst 36 x 37 cm) | Verkocht | |
1451 | Salvador Dali (1904-1989), ets uit de Faust cyclus, Marguerite, ges. r.o., afm. 36/145, afm. 32 x 23,5 cm (met lijst 59 x 48 cm), Herkomst: Galerie Spectra, Stuttgart | Verkocht | |
1452 | P. Wilhelmus (1926-2003), olieverf op board, Het Jekerdal, ges. r.o., afm. 14 x 22 cm (met lijst 25 x 33 cm) | Verkocht | |
1453 | Franz Emil Krause (c.1836-1900), olieverf op doek (bedoekt), Havengezicht, ges. r.o., afm. 40 x 60 cm (met lijst 72 x 90 cm), min. beschadigingen verfoppervlak, craquelé | Verkocht | |
1454 | Litho, Slavante et Lichtenberg près de Maestricht, Madou, 1829, afm. 15 x 20 cm (met lijst 29,5 x 33 cm) + Kopergravure, Gezicht op de Slavante en St. Pietersberg, Hendrik Spilman, Amsterdam, ca. 1740, afm. 17 x 20 cm (met lijst 34 x 37 cm) en afm. 17 x 11 cm (met lijst 33 x 26,5 cm) (3x) | Verkocht | |
1455 | Twee litho's van Alexander Schaepkens, les Augustins en Fort St. Pieter, 1857 (verkleurd en zuurvlekken) + Gravure, OLV-Kerk, Havard, 1880 + Ets, Lang Grachtje, diverse maten (4x) | Verkocht | |
1462 | Jules Vermeire (1888-1977), houtskooltekening, Vrouwenhoofd, gemon. l.o., afm. 71 x 51 cm (met lijst 90 x 70 cm) | Verkocht | |
1463 | Simon Maris (1873-1935), olieverf op doek, Portret van een dame, ges. m.l., afm. 83 x 59 cm (met lijst 104 x 79) | Verkocht | |
1467 | Reliëf in papier, 1980, 0/0, ges. m.o., afm. 17,5 x 13 cm (met lijst 46 x 32 cm) | Verkocht | |
1477 | Henry Schouten (1857-1927), olieverf op doek, Boerin met koeien en kalf, ges. r.o., beschadigingen doek, afm. 90 x 61 cm (met lijst 115 x 83 cm) | Verkocht | |
1478 | Hans Zatzka (1859-1945), olieverf op doek, Exotische danseres, ges. r.o., craquelé, afm. 75 x 45 cm (met lijst 104 x 67 cm) | Verkocht | |
1487 | Sven Hoekstra (1945), olieverf op doek, Man met hoed, beschadigingen verfoppervlak, ges. l.o., gedat. '77, afm. 49 x 39 cm (met lijst 56 x 46 cm) | Verkocht | |
1493 | Olieverf op doek (bedoekt), Jonge dame met sluier en Spaanse waaier, 19de eeuw, enkele oude restauraties, minimale beschadiging verfoppervlak, afm. 60 x 49 cm (met lijst 89 x 77 cm) | Verkocht | |
1500 | A.de Haas (1920-1972), olieverf op doek, Het bombardement van Rotterdam, ges. r.o., deukje en enkele minimale beschadigingen verfoppervlak, afm. 95 x 84 cm (met lijst 117 x 106 cm) | Verkocht | |
1505 | Kim Zwarts (1955), Architecturale foto, label achterzijde, 11.2007, afm. 54 x 43 cm (met lijst 74 x 61 cm) | Verkocht | |
1507 | Willem van den Berg (1886-1970), olieverf op triplex, Dorpsgezicht (waarschijnlijk Thorn), ges. r.o., 1967, afm. 23 x 33 cm (met lijst 40 x 49 cm) | Verkocht | |
1509 | Olieverf op doek, Naakte dame voor de spiegel, afm. 70 x 48 cm (met lijst 80 x 60 cm) | Verkocht | |
1513 | Ans Wortel (1929-1997), olieverf op triplex, In badpak (...), ges. l.o., afm. 58 x 49 cm (met lijst 63 x 53 cm) | Verkocht | |
1518 | Piet Vos (1947), olieverf op doek, Limburgs landschap, ges. l.o., afm. 16 x 24 cm (met lijst 31 x 39 cm) | Verkocht | |
1519 | Piet Vos (1947), olieverf op doek, De carrousel, ges. l.o., afm. 43 x 58 cm (met lijst 58 x 74 cm) | Verkocht | |
1524 | Piet Vos (1947), olieverf op doek, Bloemstilleven, ges. l.o., afm. 54 x 42 cm (met lijst 66 x 54 cm) | Verkocht | |
1525 | Piet Vos (1947), twee olieverfschilderingen op board, De optocht, niet gesigneerd, afm. 52 x 37 cm en 37 x 34 cm (2x) | Verkocht | |
1528 | Henri Jonas (1878-1944), olieverf op doek, De Maasbrug, ges. l.o., deukje in doek, afm. 64 x 114 cm (met lijst 80 x 124 cm) | Verkocht | |
1530 | Walasse Ting (1929-2010), litho, Roze dame, ges. r.o., 116/250 , afm. 68 x 95 cm (met lijst 108 x 130 cm) | Verkocht | |
1531 | Piet Vos (1947), olieverf op doek, De optocht, ges. r.o., afm. 43 x 58 cm (met lijst 58 x 74 cm) | Verkocht | |
1532 | Piet Vos (1947), olieverf op doek, De eenwieler, ges. l.o., afm. 43 x 58 cm (met lijst 58 x 74 cm) | Verkocht | |
1533 | Piet Vos (1947), drie olieverfschilderingen op doek: Rachel, ges. r.o., afm. 57 x 43 cm + Optocht, ges. l.o., afm. 45 x 60 cm + Bloemstilleven, ges. r.o., afm. 70 x 60 cm (3x) | Verkocht | |
1534 | A.de Haas (1920-1972), ets, Vechtende honden, ges. r.o., gedat. '53, iets verkleurd, afm. 28 x 24 cm (met lijst 35 x 30 cm) | Verkocht | |
1539 | Hendrik Vader (1928-1997), olieverf op paneel, Vissers op het strand, ges. l.o., afm. 80 x 118 cm (met lijst 101 x 140 cm) | Verkocht | |
1544 | Olieverf op paneel, Vissersboot op het strand, gesigneerd r.o. (sleets), craquelé, afm. 15 x 24 cm (met lijst 33 x 42 cm) | Verkocht | |
1546 | Hendrik Vader (1928-1997), olieverf op paneel, Vissers op het strand, ges. l.o., afm. 69 x 120 cm (met lijst 106 x 144 cm) | Verkocht | |
1565 | Ruud Aarts, olieverf op doek, Vanessa Tulips, 2002, afm. 60 x 60 cm (met lijst 67 x 66 cm) | Verkocht | |
1567 | Liza Tsinoeva, gemengde techniek (o.a. met druk), Vain Efforts to Organize Chaos, afm. 48 x 38 cm (met lijst 55 x 45 cm) | Verkocht | |
1597 | Herman van Veen (1945), twee acrylverfschilderingen op papier, Abstracte compositie, afm. 28 x 19,5 cm (met lijst 51 x 41 cm) (2x) | Verkocht | |
1601 | Pierre-Auguste Renoir (1841-1919), ets, Le chapeau épinglé, gesigneerd in de plaat, afm. 19 x 16 cm (met lijst 35 x 28 cm) | Verkocht | |
1602 | Olieverf op paneel, Mars vecht met Cupido, 17de/18de eeuw, gesigneerd r.o. (mogelijk Margareta de Heer), afm. 33 x 26 cm, enkele beschadigingen en oude restauraties | Verkocht | |
1605 | Galina Zmanovskaja (Kerkrade), olieverf op doek, Openbaring, ges. r.o. en achterzijde, afm. 30 x 30 cm (met lijst 38 x 38 cm) | Verkocht | |
1610 | Olieverf op doek, Weiland met rustende koeien, 19de/20ste eeuw, gemon. r.o., afm. 19 x 29 cm (met lijst 31 x 41 cm) | Verkocht | |
1612 | Olieverf op metaal, Glimlachend meisje in raamopening, 19de/20ste eeuw, afm. 19 x 14 cm (met lijst 30 x 25,5 cm) | Verkocht | |
1617 | Hollandse school, olieverf op paneel, Bij de herberg, 17de eeuw, paar reizigers bij enkele herders, enkele kleine beschadigingen verfoppervlak, afm. 32 x 46 cm (met lijst 43 x 56 cm) | Verkocht | |
1621 | Heinrich Windhausen (1857-1920), olieverf op doek, Portret van Koningin Wilhelmina der Nederlanden, ges. m.l., 1905, afm. 89 x 69 cm (met lijst 94 x 80 cm) | Verkocht | |
1628 | Hollandse school, olieverf op paneel (geparketteerd), Bewening van Christus, 17de eeuw, enkele barsten in paneel en enkele oude restauraties, afm. 78 x 100 cm (met lijst 93 x 114 cm) | Verkocht | |
1636 | Death NYC (1979), zeefdruk, Mickey Mouse, ges. l.o., 2013, 58/100, met certificaat van authenticiteit en sticker, afm. 45 x 32 cm. | Verkocht | |
1637 | Death NYC (1979), zeefdruk, Mickey Mouse, ges. l.o., 2013, 88/100, met certificaat van authenticiteit en sticker, afm. 32 x 45 cm. | Verkocht | |
5636 | Engelse school, olieverf op doek (bedoekt), Zicht op een dal met vissers en schapen, oude restauraties, afm. 100 x 160 cm (met lijst 135 x 180 cm) | Verkocht |