Direct naar kavel nr:

Juniveiling Venduehuis Dickhaut 8-10 juni » Aziatische en Etnische Kunst

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Glas en Keramiek, Art Nouveau, Art Deco, Vintage, Design, Schilderijen en Grafiek, Koper, tin en andere metalen, Religieuze Kunst, Meubilair, Varia o.a. antiek speelgoed, Wijnen, Ringen, Armbanden , Collier en hangers, Parelcolliers- en armbanden, Polshorloges, Zakhorloges, Oorbellen, Manchetknopen , sets en diversen, Broches, Schrijfartikelen, Russische lakdoosjes, Kookartikelen, Etnische juwelen

Er zijn 52 kavels gevonden in deze rubriek, verdeeld over 2 pagina's.

Kavel Foto Omschrijving Status
805 Image Twee Indische miniaturen (pagina's uit Koran), 19de/20ste eeuw, Shah Jahan en Mumtaz (?), afm. 14 x 9 cm (met lijst 27 x 22 cm) (2x) Verkocht
807 Image Indonsische houten kat, eiland Nias, staart zit ietwat los, enkele barsten, afm. 50 x 60 cm. Verkocht
809 Image Tang-stijl kameel, met sancai-glazuur, beschadigd, afm. 49 x 35 cm, op houten basement, h. 87 cm (2x) Verkocht
812 Image Afrikaanse houten staf met koper, DRC, l. 80 cm + Afrikaanse houten staf, l. 84 cm + Afrikaanse houten staf, gebarsten en kleine beschadigingen, l. 89 cm (3x) Verkocht
815 Image Negen Chinese porseleinen kommetjes, diam. 10,5-13 cm, 20ste eeuw, diverse modellen, 1 kom met haarlijnscheur (9x) Verkocht
816 Image Vijf Chinese porseleinen schotels, 20ste eeuw, Jongen op draak, diam. 13,5 cm, min. randschilfers (5x) Verkocht
817 Image Afrikaanse houten neksteun, Luba, RDC, gedecoreerd met naakte vrouwen en kralen, afm. 12 x 22 cm. Verkocht
823 Image Afrikaanse houten staf, l. 86,5 cm + Afrikaanse houten peddel, l. 59 cm + Afrikaanse rijzweep, l. 49 cm (3x) Verkocht
824 Image Drie houten staffen, o.a. Papoea Nieuw Guinea, l. 135 cm, l. 123 en 164 cm (3x) Verkocht
826 Image Zes Chinese porseleinen kopjes, diam. 10 cm, en zes deksels, 20ste eeuw, twee modellen, 1 deksel beschadigd, randschilfers (12x) Verkocht
828 Image Houten krachtfiguur, Songye, RDC, h. 24 cm. Verkocht
830 Image 10 Afrikaanse amuletten + 7 Afrikaanse goudgewichten, Ashanti, Ghana, h. 2-13,5 cm en 1 dromedaris op wieltjes, speelgoed (18x) Verkocht
834 Image Afrikaans houten sculptuur, gebarsten en kleine beschadigingen aan beide voeten, h. 31 cm. Verkocht
835 Image Zeven Afrikaanse houten objecten o.a. figuur (voet beschadigd), slot, beker (7x) Verkocht
837 Image 9 Chinese porseleinen schotels en 11 kopjes, gedecoreerd met twee figuren in een drakenboot, Daoguang (1821-1850), 3 schotels met haarlijnscheuren en chips, 1 schotel met haarlijnscheur, 5 schotels met randschilfers, 3 kopjes met minimale chips en 2 kopjes met haarlijnscheur (20x) Verkocht
847 Image Zes Chinese porseleinen kopjes, diam. 10 cm, en 4 deksels, 2 deksels met minimale chip, 20ste eeuw, gedecoreerd met florale motieven (10x) Verkocht
848 Image Tien Chinese porseleinen schotels, 18de eeuw, 1 schotel gelijmd en de overige met randschilfers + Elf Chinese porseleinen kopjes, 18de eeuw, 1 met haarlijnscheur, randschilfers (21x) Verkocht
849 Image Antilopemasker, gepolychromeerd, Burkina Fasso, Mossi, afm. 54 x 14 cm, min. beschadigingen Verkocht
852 Image Chinese porseleinen vaas, gedecoreerd met dame en zotje, Kangxi-ring onderzijde, enkele bakfouten, h. 13 cm. Verkocht
856 Image Twee Afrikaanse houten palen, sporen van polychromie, enkele barsten, l. 78 en 80,5 cm (2x) Verkocht
858 Image Zes Chinese porseleinen kopjes, diam. 10 cm, en zes deksels, 20ste eeuw, diverse modellen, gedecoreerd met florale motieven, randschilfers en minieme chips (12x) Verkocht
859 Image Zestien Chinese porseleinen kopjes, diverse modellen, 18de en 19de eeuw, 1 met haarlijnscheur, overige minimale randschilfers (16x) Verkocht
860 Image Afrikaanse houten mannenfiguur, Hemba, RDC, h. 20 cm. Verkocht
863 Image Zilveren armband, 925, l. 6 cm + Chinese oorbellen, Manchou + Chinese haarspeld, gedecoreerd met veren van de ijsvogel, minimale beschadigingen, l. 15 cm (3x) Verkocht
878 Image Gepolychromeerd houten mannenfiguur, Oceanië, gelijmd, l. 41 cm + Gesculpteerd schild, Oceanië, l. 88 cm (2x) Verkocht
955 Image Afrikaanse houten fetish/krachtsculptuur, charge ontbreekt, Congo, h. 30 cm, enkele barsten Verkocht
956 Image Afrikaans houten masker, Dogon, Mali, gedecoreerd met dierenharen, afm. 29 x 16 cm. Verkocht
958 Image Afrikaanse houten kruk, Kuba, RDC, beschadigd, afm. 19 x 20 x 17 cm. Verkocht
963 Image Afrikaanse houten sculptuur, Naakte dame, Baule, Ivoorkust, h. 40 cm. Verkocht
967 Image Afrikaans houten monumentaal masker, Dogon, Mali, enkele beschadigingen, afm. 40 x 33 cm. Verkocht
969 Image Afrikaanse houten Janus-sculptuur, mannelijke en vrouwelijke figuur, Luba-Hemba?, RDC, enkele barsten, h. 30 cm. Verkocht
973 Image Afrikaanse houten figuur, Mumuye Nigeria?, beschadigd, h. 40 cm. Verkocht
976 Image Afrikaans houten staande man, enkele beschadigingen, h. 61 cm. Verkocht
985 Image Afrikaans houten figuur met scarificaties, enkele barsten, arm gelijmd, h. 43 cm. Verkocht
986 Image Afrikaanse houten sculptuur, charge ontbreekt, h. 12,5 cm. Verkocht
989 Image Afrikaans houten ‘Gelede’ masker, Yoruba, Nigeria, met polychromie, enkele kleine beschadigingen, afm. 29 x 27 cm. Verkocht
991 Image Afrikaans houten staande vrouw, minieme beschadigingen, h. 20 cm + Stukje textiel, RDC, afm. 68 x 15 cm + Afrikaans bronzen kruis of handa (geldwisselmiddel), Katanga, RDC, afm. 27 x 26 cm (3x) Verkocht
992 Image Afrikaanse houten weefrolhouder, afm. 17 x 7 cm + Twee houten decoratieve objecten (onderdelen van), 1 gerestaureerd, l. 19 en 20 cm (3x) Verkocht
994 Image Afrikaanse houten ‘Ikenga’ sculptuur, Igbo, Nigeria, h. 33 cm, enkele beschadigingen en barsten, h. basement 5 cm Verkocht
995 Image Beschilderde keramische kruik in de vorm van een naakte dame,h. 29 cm + Afrikaanse houten beker, Kuba, DRC, h. 22,5 cm, restauratie en beschadiging (2x) Verkocht
996 Image Vijf houten objecten o.a. Papoea-Nieuw-Guinea en Afrika, l. 12-54 cm (5x) Verkocht
997 Image Afrikaanse houten sculptuur, Copulatiescène, sporen van pigment, h. 28 cm, kleine beschadiging arm en barst Verkocht
1000 Image Afrikaanse houten trommel, afm. 23 x 46 cm + Afrikaans houten muziekinstrument, l. 33,5 cm (2x) Verkocht
1073 Image Afrikaanse loper, geverfd en handgemaakt, enkele kleine beschadigingen, afm. 560 x 79 cm. Verkocht