Direct naar kavel nr:

Juniveiling Venduehuis Dickhaut 8-10 juni » Glas en Keramiek

Andere rubrieken: Sculpturen, Zilver, Aziatische en Etnische Kunst, Art Nouveau, Art Deco, Vintage, Design, Schilderijen en Grafiek, Koper, tin en andere metalen, Religieuze Kunst, Meubilair, Varia o.a. antiek speelgoed, Wijnen, Ringen, Armbanden , Collier en hangers, Parelcolliers- en armbanden, Polshorloges, Zakhorloges, Oorbellen, Manchetknopen , sets en diversen, Broches, Schrijfartikelen, Russische lakdoosjes, Kookartikelen, Etnische juwelen

Er zijn 33 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Status
155 Image Herend porseleinen ontbijt- en dinerservies, bestaande uit: 6 soepkommen, 3 diverse botervlootjes, 4 diverse opdienschalen, sauskom, 2 dekschalen (diverse maten), 1 dekschaal gedecoreerd met citroen, 6 mokkakopjes, 6 koffiekopjes, 6 theekopjes, melkkan, roomkan, vaasje, kommetje, asbak, kom, 5 eierdopjes, 8 dinerborden, 6 ontbijtborden, 4 x 6 diverse schotels en 2 x 7 diverse schotels Verkocht
428 Image Kristallen milieu-de-table, Val Saint-Lambert, bestaande uit twee delen, h. 61 cm. Verkocht
429 Image Paar kristallen schalen op voet, vroeg 20ste eeuw, h. 23 cm, diam. 29 cm (2x) Verkocht
430 Image 24 kristallen glazen, Rosenthal, voor rode en witte wijn (24x) Verkocht
431 Image Kristallen vaas, Kristalunie Maastricht, h. 48 cm. Verkocht
434 Image Herend porseleinen servies, bestaande uit: koffiepot, theepot, melkkan, suikerpot, dienblaadje, botervloot, 8 kopjes en schotels, 8 ontbijtborden, 2 cakeschaaltjes en 1 broodschaaltje Verkocht
436 Image Kristallen schaal op voet, Val Saint-Lambert, chipje aan voet, h. 19 cm, diam. 26,5 cm. Verkocht
440 Image Kristallen vaas, Val Saint-Lambert, gesigneerd 'A. Amiry', h. 33 cm. Verkocht
445 Image 6 diverse Illy espresso kopjes en schotels, Artistas do Brasil (12x) Verkocht
447 Image Lalique parfum flacon collection, editie 2002 en 2003, in originele doos (2x) Verkocht
449 Image Lalique parfum flacon collection, editie 1999 en 2001, in originele doos (2x) Verkocht
450 Image Lalique parfum flacon collection, editie 2000 en 1998, in originele doos (2x) Verkocht
451 Image Lalique pour homme flacon collection, 'Les mascottes sagittaire, lion, phenix'+ Lalique 'Les mascottes miniatures', 1998/1999/2000 + Lalique 'Les flacons miniatures', 2001,02002, 2003 (3x) Verkocht
461 Image Hutschenreuther servies "Germany", bestaande uit: 1 ckae/petitfourplateau, platte ovale schaal, 2 grote vierkante schalen, kleine vierkante schaal, diepe ovale schaal, 2 vleesschaaltjes, sauskom, theelichtje, 6 mokkakopjes, 11 koffiekopjes, 7 petitfourschaaltjes (groot), 7 dinerborden, 6 soepborden, 3 ontbijtbordjes, 3 fruitbordjes, 3 gebaksbordjes, 6 petitfourschaaltjes (klein), 3 kommetjes, botervloot (deksel beschadigd), 6 soepkommen, 5 eierschoteltjes, 4 eierdopjes, roomkannetje, melkkannetje, mokkapot, theepot en koffiepot, enkele chips Verkocht
469 Image Charles Eyck (1897-1983), beschilderd wandbord, De vis, gesigneerd achterzijde, 1980, diam. 40 cm. Verkocht
476 Image Steengoed keurvorstenkruik, Raeren (België), 19de eeuw, waarschijnlijk Hubert Schiffer, h. 45 cm. Verkocht
483 Image Iriserend glazen schelp in Loetz-stijl, afm. 11 x 16 cm. Verkocht
505 Image Murano glas, bestaande uit: Spaanse dame, dame, toreador met stier, h. 13, 30 en 31 cm (4x) Verkocht
507 Image Glazen Ozzaro vaas, gesigneerd, h. 28 cm + Glazen vaas, h. 18 cm (2x) Verkocht
509 Image Kjell Engman voor Kosta Boda: twee wijnglazen, gesigneerd en genummerd 7269008 en 7269007, h. 36 cm + twee wijnglazen, gesigneerd en genummerd 90007 en 90008, h. 26 cm (4x) Verkocht
515 Image Acht kristallen wijnglazen, Val Saint-Lambert, h. 20 cm (8x) Verkocht
519 Image Andriy Petrovsky, glazen object op stenen basement, gesigneerd, h. 65 cm. Verkocht
526 Image Zes kristallen wijnglazen, Val Saint-Lambert, h. 22 cm (6x) Verkocht
529 Image Goran Warff voor Kosta Boda, glazen vaas, gesigneerd, h. 28 cm. Verkocht
536 Image Acht kristallen wijnglazen, Val Saint-Lambert, h. 18 cm (8x) Verkocht
540 Image Twee glazen vazen in de vorm van gezichten, 1 x gesigneerd, h. 26 en 33 cm (2x) Verkocht
541 Image Kjell Engman voor Kosta Boda: 2 wijnglazen, h. 26 cm, gesigneerd en genummerd 7263090 + wijnglas, h. 33 cm, gesigneerd en genummerd 7269006 (3x) Verkocht
544 Image Twee glazen kandelaars 'King', Borowski Glasstudio, gemonogrammeerd, h. 55 cm (2x) Verkocht
547 Image Acht kristallen wijnglazen, Val Saint-Lambert, h. 22 cm (8x) Verkocht
870 Image Collectie porselein met ornithologische voorstellingen, Loosdrechts porselein (MOL), 18de eeuw, alleen de koffiepot en het gecontourneerd schaaltje zijn gemerkt, bestaande uit: koffiepot + 6 kopjes (1 kopje zonder oor) + 11 schotels, diam. 14 cm, randschilfers, ouderdomssporen en slijtage + gecontourneerd schaaltje met vergulde rand, diam. 13 cm (19x) Verkocht