Direct naar kavel nr:

Juniveiling Venduehuis Dickhaut 8-10 juni » Zilver

Andere rubrieken: Sculpturen, Glas en Keramiek, Aziatische en Etnische Kunst, Art Nouveau, Art Deco, Vintage, Design, Schilderijen en Grafiek, Koper, tin en andere metalen, Religieuze Kunst, Meubilair, Varia o.a. antiek speelgoed, Wijnen, Ringen, Armbanden , Collier en hangers, Parelcolliers- en armbanden, Polshorloges, Zakhorloges, Oorbellen, Manchetknopen , sets en diversen, Broches, Schrijfartikelen, Russische lakdoosjes, Kookartikelen, Etnische juwelen

Er zijn 42 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Status
101 Image Zilveren taartschep, gedecoreerd met pastorale voorstelling, merken uitgesleten, greep gerestaureerd, l. 25 cm + Zilveren natfruitschep, ca. 106 gram (2x) Verkocht
105 Image Zilveren ovaalvormig dienblad op pootjes, 800, ajour bewerkt, gedecoreerd met guirlandes, afm. 8 x 42 x 20 cm, putjes en deuken, ca. 672 gram Verkocht
107 Image Zilveren gehamerd dienblad, 925, met importteken, Van Kempen en Begeer, afm. 48 x 38 cm, ca. 1340 gram Verkocht
108 Image Hollands zilveren tasbeugel, 2de gehalte, vroeg 20ste eeuw, gedecoreerd met putti, C-motieven en acanthusbladeren, afm. 10 x 16,5 cm, aan zilveren jasseron collier, l. ca. 60 cm, aan bruin fluwelen tasje (enkele scheurtjes), ca. 223 gram Verkocht
109 Image Zilveren mosterdpot met binnenbakje, 800, pootje gerestaureerd + Twee zilveren zoutvaatjes met glazen binnenbakje, 835, ca. 116 gram (3x) Verkocht
112 Image Hollands zilveren broodmand, 2de gehalte, ajour bewerkt, gedecoreerd met parelrand, Van Kempen en Begeer, ca. 517 gram, afm. 9 x 28 x 20 cm. Verkocht
113 Image Duits zilveren melkkan en suikerpot, Wilkens, 835, ca. 147 gram (2x) Verkocht
115 Image Zes Hollands zilveren dinerlepels- en vorken, 2de gehalte, met parelrand, met monogram, ca. 924 gram (12x) Verkocht
116 Image 14 Hollands zilveren cocktaillepels, 2de gehalte, Van Kempen, ca. 372 gram (14x) Verkocht
117 Image Hollands zilveren vleesvork, visvork, slaset en opdienlepel, 2de gehalte, Van Kempen + Deens zilveren merglepel, Georg Jensen, 925, ca. 343 gram (6x) Verkocht
118 Image Hollands zilveren messenslijper + vleestang, 2de gehalte + Zilveren met glazen onderzetter, 835 + Vier Engels zilveren servetringen, 925, gewicht servetringen ca. 130 gram (7x) Verkocht
119 Image Hollands zilveren brandewijnkom, 2de gehalte, jaarletter C = 1962, afm. 10 x 18 cm, ca. 227 gram, minimale deukjes rand Verkocht
120 Image Duits zilveren koffie- en theeservies, 925, bestaande uit: koffiepot, theepot, melkkan, suikerpot, dienblad en kandelaar (verzwaard), één handvat zit los, ca. 1790 gram (6x) Verkocht
121 Image Hollands zilveren vaas, 2de gehalte, Van Kempen, jaarletter I = 1943, ca. 355 gram, h. 17,5 cm, diam. 15 cm. Verkocht
123 Image Hollands zilveren visbestek, 2de gehalte, Van Kempen, jaarletter G = 1941, bestaande uit: 11 visvorken- en messen, ca. 1085 gram (22x) Verkocht
124 Image Antieke zilveren hengselschaal, 835, 18de/19de eeuw, gedecoreerd met parelrand, enkele restauraties, glas niet origineel en met chip, h. 8 cm, diam. 15 cm, ca. 193 gram Verkocht
126 Image Zilveren dienblaadje, 925, met ajour bewerkte opstaande rand, afm. 2 x 28 x 18 cm, ca. 490 gram Verkocht
127 Image Zilveren dienblad, sterling, afm. 53 x 37 cm, ca. 1600 gram Verkocht
128 Image Twaalf Hollands zilveren cakevorkjes, 2de gehalte, ca. 156 gram, in cassette (12x) Verkocht
129 Image Hollands zilveren suikerstrooilepel, 2de gehalte, 1916 + Hollands zilveren sinaasappelschiller, klein slabestek (1 lepel beschadigd) en fruitvork (5x) Verkocht
130 Image Hollands zilveren fazant (als container), 2de gehalte, 1938, afm. 7 x 15 cm, staartje licht verbogen + Zilveren kolibri, 800, afm. 11 x 11 cm, ca. 148 gram (2x) Verkocht
131 Image Negen Hollands zilveren fruitvorken- en messen, 2de gehalte, ca. 254 gram (gewogen zonder messen) (18x) Verkocht
133 Image Stoffen handtas met Hollands zilveren beugel, 2de gehalte, afm. 5 x 18 cm. Verkocht
134 Image Duits zilveren bestek, 800, Wilkens, bestaande uit: 12 dinervorken, 12 dinerlepels, 12 dinermessen, 12 ontbijtmessen, 9 ontbijtvorken, 12 cakevorkjes, 12 ontbijtlepels, 12 fruitmesjes, 7 vismessen- en vorken, opdienlepel, 3 diverse zuurvorkjes, aardappelschep, vleesvork, sauslepel, botermesje en roomlepel, gewicht zonder messen ca. 3,97 kilo Verkocht
135 Image Zilveren theepot, melkkan en suikerpot, 800 (ZII herkeurd), ca. 856 gram (3x) Verkocht
136 Image Hollands zilveren bestek, 2de gehalte, puntfilet, bestaande uit: dinerlepel, dinervork, ontbijtlepel, vork en dessertlepel, ca. 212 gram (5x) Verkocht
142 Image Zilveren doosje, 900, gedecoreerd met geëmailleerd muisje, l. 5 cm. Verkocht
147 Image Schotse zilveren sauskom, Edinburgh, 925, Hamilton & Inches, afm. 9 x 16 cm, ca. 162 gram Verkocht
148 Image Hollands zilveren natfruitschep, 2de gehalte, gesoldeerd, ca. 25 gram + twee verzilverde taartscheppen en verzilverd bonbonschaaltje (4x) Verkocht
152 Image Twee Hollands zilveren dinerlepels, Amsterdam, jaarletter Y = 1807, ca. 120 gram (2x) Verkocht
153 Image Hollands zilveren slabestek, 2de gehalte, Van Kempen + Hollands zilveren dinerlepel, dinervork en ontbijtlepel, 2de gehalte, diverse jaarletters, ca. 350 gram (5x) Verkocht
279 Image Hollands zilveren dienblad met parelrand, 2de gehalte, afm. 21 x 6 cm, ca. 230 gram Verkocht
280 Image Zilveren roomstel, 800, deukje in 1 pootje, ca. 427 gram (3x) Verkocht
288 Image Hollands zilveren mokkaservies, 2de gehalte, Van Kempen, bestaande uit: mokkapot, melkkan en suikerpot, ca. 572 gram (3x) Verkocht
291 Image Vier Hollands zilveren ontbijtlepels, Den Haag, eerste helft 19de eeuw, jaarletter J, ca. 170 gram (4x) Verkocht
299 Image Hollands zilveren melkkannetje, 2de gehalte, gedecoreerd met parelrand + Drie diverse Hollands zilveren lepeltjes, 2de gehalte, ca. 175 gram (4x) Verkocht
321 Image Elf Hollands zilveren lepeltjes, 2de gehalte, jaarletter P = 1829, in doosje (11x) Verkocht
343 Image Elf Hollands zilveren theelepels, 2de gehalte + Hollands zilveren theeschep, 2de gehalte + Hollands zilveren suikertang, 2de gehalte, jaarletter O = 1873, in gefineerd lepeldoosje (minimale beschadigingen), ca. 194 gram (13x) Verkocht
825 Image Borek Sipek (1949-2016), verzilverde kandelaar 'Simon', h. 47 cm. Verkocht
836 Image Verzilverd bestek, Robbe en Berking, 150, Classic Faden, bestaande uit: 9 dinervorken, 9 dinermessen, 9 dinerlepels, 9 ontbijtvorken, 9 ontbijtlepels, 9 ontbijtmessen, 9 cakevorkjes, 9 koffielepels, 9 mokkalepels, 3 opdienlepels, sauslepel, roomlepel, taartschep, 2 botermesjes, vleesvorkje en suikertang Verkocht