Direct naar kavel nr:

Juniveiling Venduehuis Dickhaut 8-10 juni » Sculpturen

Andere rubrieken: Zilver, Glas en Keramiek, Aziatische en Etnische Kunst, Art Nouveau, Art Deco, Vintage, Design, Schilderijen en Grafiek, Koper, tin en andere metalen, Religieuze Kunst, Meubilair, Varia o.a. antiek speelgoed, Wijnen, Ringen, Armbanden , Collier en hangers, Parelcolliers- en armbanden, Polshorloges, Zakhorloges, Oorbellen, Manchetknopen , sets en diversen, Broches, Schrijfartikelen, Russische lakdoosjes, Kookartikelen, Etnische juwelen

Er zijn 29 kavels gevonden in deze rubriek.

Kavel Foto Omschrijving Status
003 Image Les Deux Garçons, bronzen sculptuur, unicum, afm. 49 x 33 cm. Verkocht
004 Image Benno Werth (1929), aluminium object, Silberner Turm, gesigneerd onderzijde, 2001, h. 80 cm. Verkocht
012 Image Albasten buste van een lachende jonge vrouw, rand beschadigd en chips, gesigneerd 'A. Failli Firenze', h. 51 cm. Verkocht
013 Image Les Deux Garçons, bronzen sculptuur op wit marmeren basement, Bouche/Pied, gesigneerd, chips aan basement, l. 9 cm. Verkocht
014 Image Benno Werth (1929), twee bronzen sculpturen, beide gesigneerd, bestaande uit: Würfel, afm. 9 x 9 x 9 cm + Fragile 3, 2020, h. 18 cm (2x) Verkocht
017 Image Ernesto Marquez, glasvezel, Geel mannetje (Boy), h. 80 cm. Verkocht
023 Image Ben Hoezen (1935), perspex object, Abstracte compositie, gesigneerd, afm. 35 x 12 cm. Verkocht
025 Image Ernesto Marques, lichtblauw metalen sculptuur, op witmarmeren basement (chips), Boy, gesigneerd, h. 20 cm. Verkocht
028 Image Bronzen Möbius-knoop, ontwerp M.C.Escher, uitgevoerd door de Koninklijke Begeer, ca. 1965, gemerkt, afm. 7,5 x 7,5 cm. Verkocht
030 Image Maurits Cornelis Escher (1898-1972), bruine kunststoffen multiple, 1972, Vissen, oplage van 500 stuks, uitg. dr. Andreas Landshoff Publishers, diam. 13,5 cm. Verkocht
037 Image Han Willigers, zwart marmeren sculptuur op cortenstalen sokkel, Reflexie, h. 58 cm, h. sokkel 100 cm. Verkocht
046 Image Eddie Symkens (1964), keramische sculptuur, Europe Calls, gesigneerd achterzijde, afm. 49 x 37 cm. Verkocht
048 Image Marian van Schaijk, Plexiglazen sculptuur op RVS sokkel, afm. 38 x 38 cm, h. sokkel 101 cm. Verkocht
068 Image Leszek Kuchniak, beschilderde houten sculptuur, Prima Vera, afm. 70 x 40 x 21 cm, Herkomst: Ipomal galerie Verkocht
070 Image Rob Thalen (1954), bronzen sculptuur op marmeren basement, Geabstraheerde naakte dame, gesigneerd onderzijde, 025, h. 15 cm. Verkocht
080 Image Pepijn Lambermont (1969), tien gestapelde betonnen blokken, afm. 110 x 20 x 20 cm. Verkocht
089 Image Marieke van der Meer (1987), bronzen sculptuur op stenen basement, Vogeltjes, afm. 6 x 21 cm, Herkomst: gekocht bij de kunstenaar Verkocht
090 Image Marieke van der Meer (1987), bronzen sculptuur op granieten basement, h. 98 cm, Herkomst: gekocht bij de kunstenaar Verkocht
091 Image Bronzen sculptuur, Lezend meisje, afm. 10 x 9 cm. Verkocht
138 Image Plaasteren buste van Johannes de Doper, op basement, h. 50 cm. Verkocht
144 Image Bronzen kinderhoofdje, h. 26 cm. Verkocht
156 Image Plaasteren reliëf naar Renaissance-voorbeeld, Moeder en kind, afm. 74 x 58 cm, enkele chips Verkocht
1502 Image Bronzen tazza, 19de eeuw, gebruikt als trofee 'Army Athletic Meeting 1880 Sword Vs Sword Mounting Officers, h. 25 cm, diam. 30 cm. Verkocht
2013 Image Naar Pierre De Soete, automascotte, tin op marmeren basement, h. 14 cm (h. basement 4 cm) Verkocht
2048 Image Twee bronzen sculpturen, De conversatie, niet gesigneerd, h. 19 en 20 cm (2x) Verkocht
2127 Image Jos Hermans (1930-2017), bronzen sculptuur op stenen basement, Haan, gesigneerd en gedateerd, h. 20 cm (h. basement 12 cm) Verkocht