A.de Haas (1920-1972), olieverf op doek, Het bombardement van Rotterdam, ges. r.o., deukje en enkele minimale beschadigingen verfoppervlak, afm. 95 x 84 cm (met lijst 117 x 106 cm)
Op dit kavel is vanaf € 2.400 volgrecht van toepassing, zie "Informatie", "Volgrecht".