Glas en Keramiek » Kavel 870

Collectie porselein met ornithologische voorstellingen, Loosdrechts porselein (MOL), 18de eeuw, alleen de koffiepot en het gecontourneerd schaaltje zijn gemerkt, bestaande uit: koffiepot + 6 kopjes (1 kopje zonder oor) + 11 schotels, diam. 14 cm, randschilfers, ouderdomssporen en slijtage + gecontourneerd schaaltje met vergulde rand, diam. 13 cm (19x)

Kavel 870

Kavel 870 Kavel 870 Kavel 870 Kavel 870 Kavel 870