3 Märklin locomotieven nr. 23014 + Märklin locomotief nr. 89006 + Märklin locomotief nr. 24056 + Märklin locomotief E6304 (beschadigd), 9 wagons + sporen + kartonnen doos, gebruikssporen
Direct naar kavel nr: