Gezwart houten likeurkeldertje, 19de eeuw, inhoud ontbreekt, beschadigd, afm. 27 x 30 x 22 cm + Gezwart houten doosje, l. 8,5 cm, sleets + Gezwart houten houder voor een zakhorloge, l. 9 cm, sleets + Gezwart houten parfumhouder, beschadigd, afm. 10 x 11,5 cm (4x)